První

14. února 2018 v 20:37 | Megg
Název článku napovídá, že je něco prvního. Ano, článek na mém blogu od začátku nového roku. Jsem to ostuda. achjo.

No, začnu tím, co se odehrálo během toho měsíce a půl. Nejdřív jsem byla jednou z hlavních organizátorů našeho maturitního plesu. Ačkoliv to byly fakt stresový čas a jen samý nervy, tak ples byl nejkrásnější, nezapomenutelnej, dokonalej a s lidma, který nade všechno miluju. Ať už rodina, kamarádi nebo spolužáci. Ten večer jsem si užila maximálním způsobem, uteklo to jako kdybych luskla prsty, takže jsem byla malinko zklamaná, protože bych si to dala ještě jednou, dvakrát, třikrát. Zkusila jsem si díky tomu zařizování xy věcí najednou, muselo to všechno sedět, muselo to vyjít. Platila jsem xy částek xy lidem. Vybírala jsem tisíce od lidí ze třídy, prodávala jsem lístky, komunikovala s fotografem, spolupracovala jsem s paralelní třídou. Stres nad stres, ale výsledek byl víc než dokonalej, stálo mi to. (Ještě jednou, plsssssssssssss <3)

No, první pololetí se přehouplo a teď už se jen odpočítávají týdny do maturity - díky bohu, že zatím pořád jen týdny, až to budou dny, bude to o dost horší. Ale věřím si, ale strach tam je, samozřejmě.
A dneska máme svátek sv. Valentýna. :) Jako spousta lidí jsem toho názoru, že vyjádřit lásku si lidi můžou vyjádřit celoročně a ne jen jeden den v únoru (nebo v květku, kdybych mluvila o prvním máji). Ale samozřejmě je to krásný den. :) Jen si myslím, že už je to mnohem více komerční, než to bývalo. Nemělo by to být o těch dárcích, květinách a všem možném, ale hlavně o té lásce. Ale je to na každém. Já jsem příteli napsala dopis a ve škole jsem mu tu moji vlastnoručně vytvořenou obálku dala do kapsy u bundy. Sladký překvápko. :) A splnilo to účel, takže i obyčejný dopis udělá radost. :)

Jinak mám v plánu začít chodit pravidelně na procházky, zjistila jsem o sobě, že jsem neskutečně líný tvor (můžeme vidět na pravidelnosti článků, že?). Těším se na jaro, protože to je tak nabité energií, že už se nemůžu dočkat.

Mějte se krásně, mějte se rádi.
Já se zase ozvu :*
Související obrázek
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama