Červenec 2017

Všechno tak, jak má být..

18. července 2017 v 19:58 | Megg
.. a nebo ne?

Život nezastaví. Čas plyne dál a jelikož nikdo nevymyslel stroj času, tak se s tím musíme sžít. S pohledem do minulosti, nebo stačí jen do předchozích článů, si všímám, jak moc jsem psala o nějakých láskách. O štěstí. O spokojenosti.
Jen.. jestli to tak opravdu bylo, a nebo jsem si myslela, že to tak je. Já ani nevím.
S příchodem prázdnin, nebo spíše konce školního roku, se začalo všechno postupně měnit. Ani nevím, komu nebo čemu za to vděčím. Ale nejspíše jen sama sobě. Protože nic a nikdo není důležitější než my sami.
Lásky odchází a přichází. A já můžu s klidem říct, že jsem se defitivně citově odpoutala o člověka, který mi toho tolik dal, ale zárověň mě okrádal o moje vlastní štěstí a pohodu. Nikdy na něho nezapomenu, už jen proto, že to byla moje první velká láska. Ale nastal čas opustit minulost a jít dál. Protože vždycky čeká něco nového a zajímavého. A tak se taky stalo.
Začala to Votvírákem. Kam jsem pozvala svého nejlepšího kamaráda, se kterým jsem se na začátku února docela dost pohádala. A tam přeskočila ta takzvaná jiskra. A můžu říct: "Velké díky za to!". Máme to mezi sebou dost 'na tajňáka', jelikož nechceme, aby o nás kdokoliv věděl, protože teď nám to vyhovuje.
Takže v souhrnu jsem se odmilovala od všech předchozích lásek, o kterých jsem si myslela, že jsou to ty pravé lásky. A objevil se někdo... vlastně nebjevil, my o sobě věděli už dlouho.., kdo mě má rád takovou jaká jsem. Má mě rád i přes moje koňský zuby, když se směju. I přes můj smysl pro humor. I přes moje neustálé mluvení a otravování. Prostě má rád mě. A už nikdy se nebudu chtít změnit kvůli někomu. Jedině kvůli sobě. A tak by to mělo být. :)