Květen 2017

Jak jsem k tomu došla..

4. května 2017 v 22:39 | Megg |  Citáty
Asi před pěti minutami jsem se rozhodla, že bych mohla přidávat i citáty. Nejenom, že jsou součástí našeho každodenního života, ale jsou to, co jsme my.
Jsou citáty o lásce, přátelství, míru nebo válce. Je jich ještě mnohem víc než si dokážeme vůbec představit. Ale stejně se vždycky najde alespoň jeden, který vyjadřuje naše psychické rozpoložení, pohled na svět nebo prostě jen názor. Jsou citáty, které se snaží dělat z lidí lepší bytosti s lepšími vlastnostmi.
Proto by podle mě měl každý alespoň jednou za den přečíst alespoň jeden citát nebo motto, které mu zlepší den nebo třeba otevře oči.
Já osobně to miluju. Stačí rozkliknout nějakou stránku a navalí se na mě nekonečná spousta smysluplných i nesmysluplných citátů, textů a názorů. Je to jako obrovské rozprostřené moře a citátky jsou jen všemožné rybky.
Opravdu. Nekecám. Občas je důležité přečíst si motivaci nebo jen směr, který nám zlepší den.Můj plán: Koupit si deník - tlustý, hodně stránkový, se zlatým rytím - a psát si do něj jen a jen citáty, které se nějakým způsobem dotýkají mého života.