Únor 2017

long time.

28. února 2017 v 15:12 | Megg |  Diary
Od 5. září uteklo opravdu dost času, tak jsem se rozhodla, že se sam taky vrátím, abych zanechala informace o posledních událostech. (Tzn. o událostech od 5.9.2016)
Od začátku školního roku se toho stalo opravdu mnoho.
- Byla jsem na Slovensku se školním projektem ✓
- Zamilovala jsem se do Holanďana ✓
- Udělala jsem řidičák ✓
- Zvládla jsem svůj první let letadlem ✓
- Navštívila jsem Dánsko ✓
Můj život se nijak zvlášť nezměnil. Kromě toho, že jsem se totálně zamilovala do Holanďana, ale tak k tomu se dostanu.
S projektem, se kterým už jsem navštívila Holandsko, jsem navštívila Slovensko, což byl náš druhý 'meeting'. Nevím, zda to bylo úspěšné nebo ne, ale čas strávený tam byl skvělý čas. Jo, zrovna tady jsem se zamilovala a moje láska přetrvává. (Náš třetí a zároveň poslední 'meeting' se konal před 14 dny zde, v ČR - moje láska se prohloubila do hlubin, o kterých jsem neměla ani páru).
Moje první životní velká zkouška byla udělat řidičák. Což jsem zvládla na 100 % a jsem se sebou spokojená jak nikdy. Jsem řidič, miluju to a kdybych mohla, řídila bych pořád. - Auto? To stále ještě nemám, ale na moje rozjezdy mi bohatě stačí auta mých rodičů.
Byla jsem v Dánsku. Jupiiii. Na silvestra jsme se se ségrou a kámoši rozhodli, že poletíme do Dánska. S tím se pojí i moje první zkušenost s letadlem. Nejlepší věc. Dánsko byla naprosto nádherný. Drahý. Překrásný. Nezapomenutelný. Silvestr tam byl podobný jako u nás, ale prostě pocit, že jste na hlavním náměstí v Kodani a čekáte na nový rok - nepopsatelný.

Z jiného soudku.
Škola. Stále stojí. Stále tam musím chodit. Tento týden máme jarní prázdniny, takže se flákám doma.
Rozhodla jsem se samostudovat angličtinu ve větší míře, než jen ve škole. Už jen kvůli mé lásce v Holandsku, která umí mluvit anglicky lépe než moje učitelky! Ale hlavně tedy umět skvěle anglicky se hodí vždycky, že?!
Poslední týden byl hodně náročný, protože jsem týden předtím chyběla (kvůli tomu projektu) a doplňování všeho bylo skoro nad moje síly. Ale zvládla jsem to - (I successfully did it!)

ALE NEJLEPŠÍ ZPRÁVA JE TO, ŽE ZAČÍNÁ JARO! Miluju to počasí, kdy vstanete, podíváte se z okna a všechno venku je zalité sluncem. Můžete chodit jen v mikině a prostě čerpáte sílu a energii ze slunce, které probouzí Vaši mysli a fantazii. A hned máte lepší náladu! - to je láska.

xoxo - Megg