Září 2016

Čas jakoby se rozhodl začít běhat maraton.

5. září 2016 v 17:54 | Megg
Teď jsem dočetla článek z roku 2013, kde jsem v půlce prázdnin strašila se školou a vyplňováním přihlášek na střední. Pamatuju si ten den, kdy jsem to psala. A už je rok 2016, vlastně skoro konec roku 2016.
A nejenom, že tohle uteklo hrozně rychle, ale už jenom to, že je zase září, když ještě nedávno byl červen a my všichni jsme se těšili na prázniny.
Kdo by řekl, že ty roky na střední škole budou takhle utíkat. :) Začínám třeťák, takže už nás teď všichni straší s maturitou. Nechápu to. Nechápu, jak je možné, že všechno tak rychle utíká.
Prázdniny jsem si užila snad i podle plánu. Nebyla jsem tedy nikde u moře, ale strávila jsem je s lidmi, se kterými jsem chtěla. :) Třeba párty a kafíčka s kámoškama. Ale taky nebylo na všechno tolik času, když jsem jezdila na brigádu. Přehouplo se to neskutečně.
Obecně mi přijde, že čas teď utíká mnohem rychleji než kdy dřív. Možná to je tím, že jsem starší a mám více povinností. Poslední dobou říkám, že 24 hodin denně je málo. Potřebovala bych třeba tak 30 hodin, abych stíhala všechno, jak mám vymyšlené. Ale tohle přání se mi asi nesplní :/
Třeťáku jsem se bála už od půlky prázdnin. Cítím,že to bude jiný než ty dva roky. Už dneska jsem plavala v účetnictví a to jsem ještě neměla španělštinu :D No, ale zvládla jsem tohle všechno, takže tenhle rok prostě zvládnu taky.
Jsem zapsaná v autoškole a ve čtvrtek jdu na první hodinu. Už se moc těším na ten moment, kdy mi řeknou, že jsem to dala a potom si budu moct vozit zadek do školy vlastním autem a nebudu se muset řídit jízdními řády a autobusovými spoje, protože ke mně domů to je skoro na čáry a kouzla :D
Mějtě krásný začátek školního roku!