Duben 2016

Tomorrow finally Holland

8. dubna 2016 v 20:49 | Megg |  Diary
Přípravy. Přípravy. Přípravy.
Musím tedy říci, že je to menší cestvoní bláznovství než když jsem jela do Anglie, ale přeci jenom Holandsko je jedno z mých oblíbených zemí, kam se chci podívat.
Těším se tam, i netěším. Nemám ráda ten stres před odjezdem (jestli mám všechno, doklady, dost jídla, oblečení,...). Jako já bych se nemusela vůbec stresovat, protože to není poprvé, co někam jedu, ale neumím se toho zbavit.
Sedím u stolu a dávám si chvilku klidu od běhaní po domě a hledání věcí, co s sebou vlastně chci. Už jsem asi pětkrát navštívila skříň, abych zkontrolovala, jestli jsem v ní nenechala něco, co by se mi mohlo hodit. :D
Kufr mám rozložený, všude kolem jsou poházené kusy oblečení a já sedím zatím ještě docela v klidu na židli a píšu článek.
Mám dilema, jestli si mám nebo nemám vzít notebook.. ale asi ne.. jenže zase by se mi hodil na filmy, jelikož tablet nemám :)
Super zpráva na tom je, že Dominik (boyfriend) jede se mnou, takže spolu budeme týden v Holandsku. :)
Ale moc se mi tam nechce, kvůli té činnosti, co tam musíme udělat. Nesnáším mluvit před hodně lidmi, a teď mám mluvit v angličtině před někým, koho absolutně neznám. :D Jediné pozitivum, co si o tom říkám je, že už ty lidi víckrát neuvidím a můj trapas upadne do minulosti hodně brzo.
Na stole mám rozepsaný seznam věcí, co už je v kufru.. Na to, že tam jedu na necelý týden (v neděli tam přijedeme a v pátek odjíždíme zpátky), tak mám docela hodně věcí. Hlavně všichni říkali, jak si vezmou menší a já mám takovej velikej. :D
Doufám, že to přežiju a vrátím se v pořádku. Mám docela strach z uprchlíků, ale snad nás žádní nepotkají.
Pak snad napíšu o tom, jakéto bylo :)
Bye.