Únor 2016

Vyprávěnka z pátku

29. února 2016 v 21:08 | Megg
Minulý pátek se konal ples ve Valdické kulturáku od Jičínského gymplu. A jelikož já jsem plesová maniačka, tak jsem musela jít. :) A jelikož mám přítele v JC, rozhodla jsem se, že po škole zůstanu ve městě a budu u něho a tam se taky připravím na ten ples. :) Doma jsem dostala povlenku, tak jsem si sbalila všechny potřebné věci (takže zhruba polovinu koupelny!). Odpoledne jsem na Dominika počkala a šli jsme k němu. :) Domluvil si sraz s kamarádem, tak jsem šla s ním, protože mám ráda, když se baví se svými přáteli. :) Ples začínal v 19 hodin, což znamenalo, že abych byla v klidu, musela jsem začít tak v 17.30 s přípravami. Jenže my jsme se v půl šesté vydali ven s dalším kamarádem. :D když už jsem byla nervózní z toho, že je šest, tak mi půjčil klíče od bytu. Sama jsme tam došla, poprosila jeho mamku o osušku. Asi po půl hodině se vrátil domů, tak mě pozoroval, jak se upravuju, češu a oblékám :)
Na ples mě vezla kamarádka s přítelem,takže jsem čekala na telefonát. Který se konal, ale s tím, že zapomněli lístky, takže se vrací zpět domů. :) Na ples jsme sice přijeli o hodinu později, než začínal, ale užili jsme si to. Ani jsem moc nepila (jakože ne že bych byla nějakej abstinent, ale nebylo spíš co pít - hnusný pivo, frisco, a nic normálního nebylo. Čekala jsem třba Jacka Danielse, ale to tam vůbec nebylo. -
Asi půl 12 jsme se rozhodli, že ples opustíme, protože všude bylo tisíc lidí a nedalo se skoro hnout. Po cestě jsme se rozhodli, že se stavíme na jídlo v kebabu, kde shodou náhod pracuje Dominik a jeho nevlastní táta. :) Ale Dominik byl doma, protože pracoval až v sobotu. Tak jsem mu volala, že se stavím u něj doma, a pak až budu volat domů, aby pro mě někdo dojel, protože u nás není vítán nápad, že bych u něho spala :) Co čert nechtěl, tak než jsme si koupili pizzu s stihli dojet k němu, tak usnul. Kdybych neměla tak dobrý vztah s jeho nevlastím tátou, tak nevím, co bych dělala. Vystoupila jsem z auta a šla se S. (nevlastní táta) zeptat, jestli by mi nepůjčil klíče od nich od bytu, protože Dominik usnul? :D A on, že v pohodě,. :) tak mě tam odvezli, já jsem si odemkla a klíče jsem vrátila kamarádce, aby je odvezla zpět S. No, vešla jsem jako myška do bytu, potom do pokoje. Můj milovaný spal skrčeně na posteli v riflích s rukama složenýma pod hlavou a mobilem vedle sebe na dece, takže nebyla šance, aby slyšel moje volání. :) Odložila jsem psaníčko, pohodila vlasama a najednou se probudil. Vyděšeně vykulil oči a překvapeně se zeptal: "Jak ses sem sakra dostala?" :D Musela jsem se mu smát. Tak jsem mu to vyprávěla, tak jsme se pobavili. :) ale bylo to super, byla jsem u něho do dvou do rána :) Jo, nejlepší historka, co mě potkala z plesu :)

Krásné to bylo, krásné to je..

18. února 2016 v 18:56 | Megg |  Diary
Byl konec sprna, když vztah, který jsem tolik chtěla, skončil. Nemohla jsem a hlavně nechtěla jsem se zbavit myšlenek, které mě stále přiváděly k jeho osobě. Tak jsem přešla první měsíc, druhej, třetí... Přišly dny, kdy jsem se rozhodovala, že už toho nechám, že to nemá cenu. Vždycky, jako snad až telepaticky, mi napsal, a já byla zase na začátku. Ve škole jsme se normálně zdravili, usmívali jsme se na sebe.. Jednou, dvakrát jsme šli ven.. Byla jsem šťastnější než blecha. :) No, a přišlo pololetí a tím pádem i naše schůzka se třídou na bowlingu. :) Těšila jsem se, z jednoho prostého důvodu. Šel tam on. :) Světe div se, tleskej a otvírej šampaňský.. dali jsme se zase dohromady. Nejdřív jsem tomu moc nevěřila a nějakou velkou důvěru a naději jsem do toho nevkládala. :) ale je za námi skoro první měsíc a já s ním chci být. Nejlepší na tom je, že on se mnou taky.. Říká mi, jak moc mě má rád, a že byl blbej, apod. :) Na Valentýna jsme spolu sice nebyli, ale napsal mi, že mě miluje. :) Je to nádherný. Sice ne tolik, jako v létě, ale stále to je kluk, kterému patří mé srdce. :)
Jsem zamilovaná.