Září 2015

Těžký týden.

30. září 2015 v 19:41 | Megg |  Diary
Už zase na mě během té doby, co jsem sem nepsala a nechodila, přišla myšlenka, že bych blog zrušila. Ale dovoluje mi to moje vůle? No ne. A když se nad tím zamyslím, tak bych toho moc litovala. Jsem blogger neblogger, ale pořád mám svůj blog ráda jako na začátku. Jenom občas prostě není o čem psát, když je o čem psát, tak jsem líná se k tomu dokopat (ano, přiznávám se!) a když už bych šla o něčem napsat, nikdy se mi to napsaný nelíbí. :D A ne, nesnažím se vymluvit.
Novinky:
- jsem nezadaná
- škola začla tak jak jsem očekávala
- s Dominikem ve třídě je porozchodový čas o dost těžší
- byla jsem v Londýně na týden.
- Miluju to město. Splnil se mi sen a bylo to nejlepších 5 dní v mém životě. Zažila jsem si plavbu trajektem, byla jsem na London Eye, viděla jsem Buckinghamský palác :) :3 Hrozně moc jsem si to užil. Chci zpátky!_ :)
- a to je asi vše.
K tématu.
- Tenhle týden, i přes to, že začal úterkem, je dost těžký. Hned v úterý jsme psali test z účetnictví. (btw. téma účetnictví je na samostatný článek! :/ ), pak jsem musela udělat dlouhý úkol na španělštinu a nakonec jsme ještě psali test z ekonomiky. Takže den na odstřel. A dneska? Nejhorší test z češtiny, kde jsme se měli naučit 80 otázek! Nakonec nám z toho dala jenom 11 :) no a celý jsem to zvorala, takže 5 :D Pak test ze zeměpisu. okey, tak to byla brnkačka. Kdo by neuměl hlavní města v Evropě :D a samozřejmě dlouhý úkol na španělštině :) Zítra další test z ekonomiky. No, jestli já tohle přežiju, tak už všechno :)

Nejlepší věc na tomto týdnu je koncert Majka Spirita v Jilemnici, kam jako už mám lístek!!! S nejlepší kamarádkou! To zase bude párty :D Těším se. :)
Jinak asi před půl hodinou jsem objednala lístky na hokej do Pardubic. :) bude to první zápas tuhle sezonu, kterej uvidím. Je to derby s Hradcem, takže bude nával :) doufám ve výhru.
A poslední věc je, že od 14-18.10 k nám do školy přijedou Italové. :) Takže zase flákačka ze školy :D
So have a nice week and I will write here sometimes in next days :) With love, Megg<3