Srpen 2015

Už se to blíží.

17. srpna 2015 v 21:37 | Megg |  Diary
Čím víc na to myslím, tím víc se začínám děsit se začínám těšit (?!) Nikdy jsem si o sobě nedovolila prohlásit, že jsem v pořádku. To bych totiž lhala i sama sobě. Ale...že už se těším i do školy? Dobře, přiznávám, stává se mi to každoročně, když se blíží konec prázdnin, ale teď je to takové jiné. Celkově se těším na svoji třídu, kterou miluju, protože z té lepší části jsou tam bezva lidi a já si nemůžu stěžovat. Popravdě od nás ze třídy jsem se viděla jenom s třemi lidmi. S mojí nejlepší kamarádkou Terkou, přítelem Dominikem a kamarádem Kubou. Víc ne. Chtěla jsem, abychom si jako třída udělali "all day in aquapark", ale nějak z toho sešlo. Už jenom proto, že jsme byli každý někde na dovolené, nebo v práci, nebo se prostě nechtělo a když už se chtělo, tak bylo buďto počasí na chcípnutí a nebo na nic. :D
Moje birgáda, se kterou jsem počítala, nedopadla. Ale to už jsem psala. Takže o peníze si zase musím říkat, jako každý předešlý rok. Začíná mě to fakt štvát a děsit. Už bych chtěla taky něco dělat. Ne, že by mi to flákání nepřišlo vhod, ale zase jako něco bych si chtěla zkusit, a taky ne každý den jsem měla plán, takže prostě byly i dny, kdy jsem se nudila, ale nemohla jsem v podstatě nic dělat, protože byly ty pařáky. No, ale příští rok se blýská na lepší časy. Mám tři varianty, kam bych mohla jít, tak to snad klapne. Začnu to zařizovat už v únoru, abych měla nějakou jistotu a naději.
Jinak jsem byla na začátku měsíce s kamarádkou v Chorvatsku :) Bylo to super. Vážně skvělý. :3 one of the best time of this summer.
Od 14.9. do 19.9. jedu do Londýna. Těším se jak malá holka. Opravdu miluju Londýn, a to jsem tam nikdy nebyla. :D
Taky jsem si přes prázdniny rozmyslela, co dám tátovi k narozeninám a k Vánocům zároveň, ale nevím, jak to udělám, když jsem bez peněz. Už tenhle rok jsem chtěla na Autosalon do Ženevy. Tak bych chtěla koupit dva lístky i s cestou :) Byl by to super zážitek. Nutně potřebuju na Autosalon :D fakt jo.
Dneska jsem zjistila, že za 25 dní začíná Extraliga. Uhaa. Už jsem hledala rozpis zápasů a porovnávala jsem to s tátovýma směnama v práci, abychom mohli jet na první zápas. :)))
No, ještě jsem nemluvila o Dominikovi (přítel; kdyby někdo zapomněl). Máme to takové složité teďka. Ale zítra za ním jedu, protože mě štve, že jsme se hrozně dlouho neviděli. Ale samozřejmě, jinak je skvělej, milej a hodnej. Jen občas zapomíná, že mluví se mnou a ne s kamarádem :D Ale nadávky k tomu hold patří no :) taky mu občas řeknu něco, co nechci. :) Ale on to přejde. Když jsem u něho byla naposledy, tak jsem zažila krásnou masáž zad :3 Ještě že má takovou sílu a velký ruce. :) netvrdím, že se to nezvrtlo :D :D :D
Před pár dněmi jsme malovali ložnici. Byla jsem pracant. Udělala jsem hrozně moc práce, dřela jsem jak mezek. Ale jako odměnu jsem dostala skvělou večeři v restauraci :)))
A taky se konala pouť. 'Nejprodraženější dva dny v roce (nebo aspoň o prázdninách)" Alkohol, kolotoče, kamarádi, zábava. No super. :) Ale jsem ráda, že je to jenom jednou do roka, protože víckrát bych to asi nedala. :) Ale byl to skvělej čas. :)
Konečně jsem si mohla dojít do knihovny pro Fifty shades of grey :3 Panebože, skoro jsem otvírala šampáňo. Čekala jsem na ni snad půl roku :) :D Teď už se musím jenom dokopat ke čtení, ale to až začne škola, nebude problém. :) O hodinách apod. :D :D
Ten rok utíká nějak moc rychle. Celkově i ten školní. Pamatuju si první den na střední škole - jakoby to bylo včera. Uběhlo 10 měsíců, my jsme ukončili ročník. Začali prázdniny - utekly jako voda. A už je druhý ročník za dveřmi. Neskutečné. :D Teď nás čeká posledních úžasných 14 dní prázdnin a pak zase hrůzných a děsivých 10 něsíců školy. :/ Ale já se tam vlastně těším :D :D
Zase se někdy ozvu :))))
Love you <3
S láskou Megg<3