Červenec 2015

Zážitky. Nestíhám. Chorvatsko.

22. července 2015 v 11:32 | Megg |  Diary
Ahoj čau :)
Nestíhám psát. V podstatě nestíhám nic. Od 14.7. jsem byla na dovolený v Chorvatsku se ségrou, jejím přítelem a kamarádem. Měl s námi jet i Dominik, ale to nakonec nedopadlo :) 19.7. jsme se vrátili, bylo to nejskvělejší :3 Za pár dní jedu znovu, sice jenom na den, ale za to s kamardkou, kterou jsem dlouho neměla. Hodně mi chyběla. :) bude to super, protože si nafotíme spoustu těch seaphotos :*
Jinak mám ty prázdniny fakt nabitý :) dneska jedu za Dominikem, pak večer jdu spát k babičce, abych se taky viděla s bratránkem a sestřenkou :)
Včera jsem byla venku s kamarádkou a kamarádem. Kamarádka pak odjela do Prahy, tak jsem byla jenom s ním :) a bylo to hrozně super. Jsem hrozně moc ukecaná a strašně ráda se pouštím do úvah. Mluvila jsem 2 hodiny.. jenom já jsem mluvila. A on mě poslouchal a vyslechnul mě. Bylo to úžasný :3 Hrozně ráda si povídám, fakt moc. Povídám si i když jsem sama doma, prostě potřebuju mluvit. Mám teorii, že na každý den mám kapacitu slov, který musím říct a pokud to nedám o to víc mluvím potom :) Je to jenom moje teorie, ale já spolehlivá. Fakt jí věřím.
Jinak z dovolený jsem se vrátila pěkně opálená, se spoustou zážitků. Byl super pocit, když jsme přejeli Mikulov a já jsem chytila zase zpátky českou síť :) Z apartmánu jsem kamarádům posílala mailem videa, co jsem natočila během dne. Bylo to super :) Připadala jsem si jako youtuberka :D Přibrala jsem na dovolený 2kg!!!!!!!!! :D hrůza. Ale jedla jsem super lasagne, pizzu :D a poprvé v mém životě jsem ochutnala chobotnici, krevetu a škebli - bála jsem se jako malá holka. :D Potápěla jsem a lovila jsme škeble, mušle a tak :D perfect. Pro mě to všechno bylo nový..POPRVÉ U MOŘE! V 16 LETECH! :3
Zatím se loučím :*
S láskou Megg<3

Takových dní chci víc

11. července 2015 v 8:14 | Megg |  Diary
Článek je přednastavený, takže já mám teď ještě pátek :)
Psala jsem, že má přijet Dominik na oběd k babičce. Přijel busem s mojí sestrou, která jela zrovna z práce. Tak jsme se přivítali pusinkou a šli jsme k babičce. Oběd byl výborný, vyslechla jsem si, že mi to sluší a pak jsme tam byli ještě do tří odpoledne. Když už jsme pak byli u nás, tak jsme se rozhodli, že se podíváme na film. Jmenovalo se to Warrior - jde o týpky, co dělají MMA (seskupení všemožných bojových umění - nějak tak bych to řekla). Pak jsem se dozvěděla, že Dominik s tím od září začíná, takže se bude s někým mlátit v ringu. Vážně, tohle nechápu -_- Celý jsem to zkritizovala. Během toho filmu mě hladil po zádech a já jeho po tváři. Asi po hodině se jeho ruka začala zpomalovat a nakonec ustála úplně. Usnul. Byl úplně k sežrání, když jsem na něj koukala. Když se pak probudil, tvrdil, že nespal, ale spal. Já to vím. Potom se vrátili naši z Hradce, tak jsme chvíli kecali a on šel kouřit ven, tak jsem šla s ním :) Nakonec jsme se rozmysleli, že si vezmem Megginu a půjdeme se projít k rybníku. Bylo to hrozně romantický. Západ slunce, nostalgie, pohoda, moje mluvení, jeho šeptání mě do ucha, házení klacku Meggině, líbání, objímání, ticho. Mohla bych takhle pokračovat dál. Bylo to nádherný, co mi říkal a šeptal. Když jsme se vrátili, tak jsme měli ještě asi 20 minut, tak jsme seděli venku na lavičce. Taťka odjíždí v půl 9 do práce, tak bylo domluveno, že táta Dominika hodí domů. Bylo to krásný odpoledne.
Pak večer jsme si psali a domlouvali jsme se na pondělí, protože to mám jet já k němu. A přiznal se mi, že se do mě zamiloval, ale nevěděl, jestli mi to má říkat hned, ale že chce, abych to věděla. A říkal, že z toho má strach. Kdyby, chudák, věděl, jakej strach z toho všeho mám já :) A že je zamilovaný, to už jsem poznala. Z jeho pohledů, úsměvů, polibků, doteků. Dovolila bych si říct, že je dokonalý, ale neřeknu. Ve vztahu jsem s ním teprve krátce, ale samozřejmě, že už ho znám dlouho. A vím, jak dlouho se o mě snažil, co mi psal, jak se ke mně choval a tak. :) Dneska je v práci, má brigádu, a musí tam být do půl 3 ráno. :/ Ale myslím na něj pořád.
Jinak dneska jsem byla venku s nejlepší kamarádkou, tak jsme si povídaly o těch našich chlapech :D Vyprávěla jsem jí, jaké to je, být zase zadaná, a být šťastně zadaná a vědět, že on mě má opravdu rád. :) Ujasnila si, že Dominik vlastně není vůbec špatnej, jak se zdá a přeje nám to :) Je to milé. Potřebuji, aby moji kamarádi vycházeli s tím, s kým chodím. Je to úplně nejdůležitější na čem mi záleží nejvíc hned po tom, abych byla šťastná a on vycházel s moji rodinou. :)
Pak jsme byly se ségrou u dědy, já jsem se stavila u bratránka. Pohoda. U dědy jsme si domluvily oběd na neděli, tak už se těším. :)
Jinak na sobotu (na zítra) mám v plánu jít s kamarády ven. S mojí kamarádkou se rozešel její kluk (mimochodem, dost mě naštval, zachoval se jako zbabělec). Musíme si promluvit a zvednout jí náladu. :)

S láskou Megg<3

Rande oběd.

9. července 2015 v 9:51 | Megg
Včera jsem strávila den v Praze. Byla jsem se se sestrou podívat na jejich nový byt, pak jsme byli v nákupáku na Chodově. A vzhledem k tomu, že příští úterý jedem do Chorvatska, tak jsem si musela koupit nové šaty k moři. :) Jsou hrozně hezký :3 A dneska jedu na oběd k babičce a přijede i Dominik :) Doufám, že to bude v pohodě. Hrozně se na něho těším, včera jsme si krásně psali. A zjistila jsem, že je úplně jinej než jsem si myslela. A kvůli tomu obědu jsem dnešní článek pojmenovala Rande oběd.
Jinak se dneska nic zajímavého neděje. Doufám, že zítra se uvidím s nejlepší kamarádkou, musím se s ní rozloučit, než odjedu pryč. Pak v sobotu půjdu ven s mými dalšími kamarády :) v neděli budu odpočívat a připravovat se na pondělí, protože to jedu k Domčovi. :) a dopoledne jdu ke kadeřnici. Dostala jsem sice zákaz se nechat ostříhat, ale ten, kdo nemá dlouhý vlasy, to nechápe. Mám vlasy zrhuba po prsa, tak si je nechám tak o 15 cm zkrátit :) Stejnak to doroste. :)
Vaše plány?
S láskou Megg<3

Letní láska? Nebo?

7. července 2015 v 18:13 | Megg |  Diary
Začínám silně uvažovat o svém životě, nebo spíše o tom, jaké plány si dělám. To už je během toho prvního týdne prázdnin poněkolikáté, kdy se mi moje plány změnily během několika hodin.
Včerejší plány (knížka, opalovačka, písničky, návštěva babičky) sice padly skoro všechny, ale tak nějak jinak než jsem předpokládala. Dopoledne jsem nic nedělala, kromě toho, že jsem napsala článek sem. Pak po obědě jsem chtěla jít sekat zahradu, protože jsme měli docela vysokou trávu, ale rodiče mi řekli, že bude moc velké teplo, tak abych si neuhnala úpal. :) Tak jsem se na to vybodla a radši jsem šla s našimi psy k rybníku. Během toho jsem se dozvěděla, že Dominik s námi do Chorvatska nemůže, což mě dost naštvalo.. nebo spíš zklamalo. Ale tak co se dá dělat, že?! :/ :) Ale Chorvatsko si užiju i bez něho, určitě. U rybníku moc lidí nebylo, tak jsem hned šla do vody. Máme dva psy - feny (Sáru a Meggi) - tak jsem s nimi šla hned do vody. Bohužel, Sára bez vodítka utíká, takže jsem ji musela mít připnutou. Pak jsem ji přivázala ke stromu a šla jsem do vody jenom s tou svojí mrškou Meggi. :) Popravdě, je docela hloupá. Bojí se, že jí uplavu, tak se ode mě nehne a plave vedle mě pořád, takže jsem z toho celá poškrábaná :D Mám pár škrábanců na zádech a nohách no. Když jsme odcházely, tak jsem se podívala na mobil a psal mi Dominik, že přijede. Hah, o to, že přijede by vůbec nešlo, ale ani nevěděl, kde přesně bydlím.
Když jsem došla domů, tak jsem se dozvěděla, že to s ním domlouvala moje sestra, která je vždy naprůměrně akční, co se mých vztahů a života týká. Ale tak, tohle mi nevadilo. Takže jsem začala stresovat, že musíme mít aspoň posekanou tu zahradu než přijede, takže jsem si vytáhla sekačku a posekala jsem. :) Pak mi zbýval čas a šla jsem do bazénu. Pak jsme si tak venku povídali všichni, i s taťkou, a přišlo nám divné, že Dominik ještě nedorazil, tak jsem mu napsala. Během chvíle mi odepsal, že vůbec neví, kde je, ale že to zvládne. Pak mi nakonec vyfotil, kde je, tak jsem mu jela na kole naproti. Bylo to tak milý, když jsem k němu dojela a on mě chytil za tvář a dal mi dlouhou pusu. Pak jsme dojeli k nám, dostal pivo, představila jsem mu taťku a tak jsme si povídali. Pak se rozhodlo, že teda k babičce pojedeme - na kolech. Sestry přítel odjel a já s ní a Dominikem jsme jeli k naší babičce. Nikdy bych neřekla, že bude Dominik takhle v pohodě všude a se všema. :) Chodil teda ven kouřit. To je na něm jediné špatné, že kouří. Docela mi to vadí, ale pravdou je, že to k němu tak nějak patří a už dopředu mě upozornil, že kouření se nevzdá. :) Tak jsem chodila s ním ven. Byli tam i sestřenka s bratránkem, tak jsme se mohli domluvit na tom obědě, který jsme měli slíbený. Nejkrásnější na tom bylo, jak se Dominik pozval taky. Ale nikomu to nevadilo, takže ve čtvrtek jdeme na oběd k babičce.. i s Domčou :)) A bude u nás zase celý den. Včera odjížděl až ve třičtvrtě na 11 večer. :D A chce, abych jela k němu. Tak jsem to musela nechat na pondělí, protože během víkendu on pracuje, takže nemá čas a já mám plno kamarádů, co se mnou chtějí být taky někdy. A taky poznal mojí mamku. Takže prostě poznal mojí rodinu, a já jsem za to neskutečně vděčná. :)
Dneska jsem vstávala v půl 7, abychom s mamkou jeli na otočku do nemocnice za babičkou, protože mamka má odpolední a táta je po noční. :) Stavily jsme se na zmrzlině. Nikdy v životě jsem neměla melounovou zmrzku :3 mňamka. Chtěla jsem se stavit u Dominika v práci, abych ho pozdravila, ale mamka to nějak zamítla. Zato jsme se stavily u babičky. (Joo, je to oblíbené místo na sekávání rodiny!) Odpoledne jsem jela s babičkou do města, šla jsem se zeptat na jednu brigádu, když mi tamta, co jsem tak moc chtěla, nedopadla. Pak jsem byla s babičkou v cukrárně na kafíčku a dortíku :3 A když jsem přijela domů, tak jsem skočila do bazénu - úžasné ochlazení, miluju! - teď se válím na dece (ve stínu mimořádně) a píšu tento článek. Před tím jsem si chvíli četla. Moc pěkná knížka - jmenuje se Ten, kdo odešel, napsala to Lucy Dawson; je to hrozně hezké. Čekám až přijede sestra z práce a půjdeme zase s pejsky k rybníku, poslouchám summer songs a prostě užívám si prázdniny noo :3
Jinak plán na zítra je cestování směr Praha! :) se sestrou, jdeme se projít po obchodech, pak se mrknu na jejich bydlení od září a pojedeme domů. :) Možná pojede i Dominik, ale to podle toho v kolik se vrátí z práce dneska.. má dlouhé směny no -_- :)
Užívejte prázdniny na max! Něco jako já, zatím jsem měla jenom den volna :D
PS. Možná to je víc než jenom letní láska.
S láskou Megg<3

Včerejší výlet.--> Plzeň

6. července 2015 v 10:46 | Megg |  Diary
Včerejší plány jsem tedy měla trochu jiné, než nakonec byla realita. Že jsme měli jet do Plzně, to jsem jako věděla, ale mělo to být ráno, tak kolem 8. Když jsem ale viděla, jak rodičové spí, tak jsem je nechala, protože den před tím byla oslava, stejně by nikdo nikam v 8 nejel. Tak jsem si tedy naplánovala, že se hodím ven na deku a budu se opalovat, když mělo být nejvíc stupňů z celého týdne. Po obědě se však rozhodlo, že se nakonec pojede, takže jsem ve dvě odpolene jela do Plzně. V autě bylo 44°C, takže pořádný skleník, venku 39°C, takže s otevřená okýnka moc nepomáhala, stejně bylo vedro. Člověk po hodině a půl nevěděl, jak si sednout, aby se mohl cítit trochu pohodlně. Jako kdybychom měli klimatizované auto, tak si na nic nestěžuju, ale v devítimístném Transportérovi opravdu klimatizace není. Nic jsem nedělala, hýbala jsem se minimálně a stejně jsem byla zpocená..no prostě všude :D Po cestě do Plzně, když ještě nemáte dalniční známku, takže musíte jet po rychlostních a okresních silnicích, je samozřejmě obec Krušovice. To bychom nebyli my, kdybychom si nezastavili u prodejny s pivem, suvenýry apod. Bylo tam hodně turistů, přeci jen je to na hlavním tahu z Plzně na Prahu, když se vyhnete těm dalnícím. Takže mi taťka koupil pivo, aspoň nějaké osvěžení v tom teple. Po 3 hodinách jízdy v zapařeném autě, sice s pivem, ale prostě hic, jsme konečně dojeli na místo. Pocit k nezaplacení, když se vám na navigaci ukáže šachovnicový praporek :D (Mimochodem, jeli jsme pro traktůrek,který si táta koupil). Takže jsme naložili náklad, a zase se vydali na cestu zpět. Hahah --> navigace se rozhodla, že si z nás asi uděla vtípek a vedla nás hroznýma cestama. Auto samo o sobě váží skoro 2 t, kára je těžká jako prase a ještě traktůrek k tomu, předpokládala jsem tak 5 t určitě. Takže když jsme s tátou sjížděli 18% klesání, bylo jasné, že bude také stoupání. Mezitím stihlo také pršet, takže silnice mokrá. A pak to přišlo. V Rabštejně nad Střelou, jak se to jmenovalo. Po 18% klesání přišlo 16% stoupání.

"Lásku nehledám.." - přišla sama.

5. července 2015 v 11:05 | Megg |  Diary
Musím říct, že výlet do Salzburgu byl moc fajn. Mám těch informací víc a nějak nevím, čím mám začít. Než začaly prázdniny, myslela jsem si, že budu zase jenom sedět doma, válet se venku, chodit se koupat a občas půjdu ven s mojí zaneprázdněnou kamarádkou.
Začnu výletem. Přežít noc na ubytovně v Českých Budějovicích bylo nakonec docela fajn. Jak jsem jednou psala, že jsem nezadaná a lásku nehledám. Jo, pravda to byla. Nehledám. Láska přišla sama, a popravdě jsem to tak nějak tušila :) Zpříjemňování hlučné noci a obrovského vedra mluvením bylo moc pěkný. Už nějakou dobu (cca od prosince) si píšu se svým spolužákem. Pěkným spolužákem. Na ubytovně byla nuda, tak jsem se s ním sešla na chodbě a tak nějak jsme začali mluvit. Několikrát mi napsal, že se o mě nepřestane snažit. Je hrozně moc milý. :) Z mluvení se nakonec vyklubala líbačka v zamčené koupelně. On ví, že jsem srab a absolutní drn, co se intimností týká. Ve dvě ráno mi psal sms, že jestli nemůže přijít k nám na pokoj. Bydlela jsem s nejlepší kamarádkou a spolužačkou, která je skoro stejně ukecaná jako já. Musela jsme mu napsat, že přijít nemůže. Chtěla jsem spát, nechtěla jsem rušit holky a navíc, kdyby ho někdo viděl, jak jde k nám, nesly by se drby. Vím to jistě. Vstávaly jsme v půl 5 -_- Bylo to hrozný, ale dala jsem to. Dostala jsem pusu na dobrý ráno :3 Nakonec jsme spali v buse. Takhle klidný bus jsem v životě nezažila, všichni spali a bylo to boží. :)
V Salzburgu bylo nádherně. Ten spolužák, jmenující se Dominik, chodil všude se mnou, nebo spíš s námi. Já jsem se držela v blízkosti kamarádek :) Občas mě objal, chystil za ruku, dal mi pusu do vlasů, na tvář.. Bylo to hrozně hezký. Až na holky z áčka, které nemohly překousnout, že se jako Dominik zajímá o mě a ne o ně. Takže začaly hrozně pomlouvat. Ale Salzburg jsem si užila, fotky mají spolužačky, já jsem nějak neměla náladu fotit. :)
Po cestě domů se něco změnilo. Dominik se semnou nebavil, vyhýbal se, neodepisoval a hlavně tvrdil, že se nic neděje a je v pohodě. A samozřejmě nebyl. V tu dobu jsem si nebyla jistá, jestli s ním chci vztah, protože je to prostě spolužák.. z toho mám strach. Pak jsme si s holkama v přední části busu udělaly párty, takže jsem se nějak nevěnovala tomu, co je s Dominikem. Bavila jsem se a to pro mě bylo důležité :) Když jsme přijeli ke škole asi o půlnoci, napsala jsem mu sms, že jestli mi dá 5 minut u busu, abych s ním mohla mluvit. Protože holky viděly, že se něco děje, takže to se mnou začaly řešit a obeznámily mi, že ho chci, i když si to nepřipouštím. A měly pravdu, neuměla jsem si představit, že by o mě přestal jevit zájem, protože ho mám ráda. :)
U autobusu (celý článek)