Červen 2015

Way to Salzburg!

24. června 2015 v 18:20 | Megg |  Diary
Přípravy. Přípravy. Počítání. Zkoumání. Přemýšlení.
Dobře, ty přípravy zase tak moc ne, ale už jsem si šla najít tašku, ale nakonec jsem se rozhodla pro bahot. Jedu sice do Salzburgu, ale jenom na jeden den. Zítra ráno odjezd od školy, návštěva Kutné Hory, pak Hluboká nad Vltavou, přespání v Českých Budějovicích. V pátek asi v pět ráno odjezd směr Salzburg, poté solné doly, procházka městem, poté návrat do Česka. :) Těším se, ale doufám, že nic nezapomenu :) Už nabíjím powerbanku, mám nachystanou peněženku. To nejdůležitější, jídlo tedy, mi přiveze mamka až přijede z práce. Takže tvoření toastů zbývá až na večer :)
Dneska:
Ráno jsem nestíhala bus, haha. Zrovna před námi jel traktor a nechtěl se nám uhnout, takže mi bus ujel. Mamka se naštvala, protože mě vezla na zastávku, a tak to rozjela, předjela autobus, málem jsme se vybouraly, zastavila na vjezdu do lesa a řekla mi, že si ho mám stopnout. Pardón, ale jak se sakra stopuje autobus? :D Tak se mnou přešla silnici a stopla ho za mě. Opravdu, větší trapas se mi snad nestal. Smála jsem se celou cestu do školy.
Ve škole zase nuda. Vůbec nechápu, jak ještě můžou počítat s tím, že si budeme dělat zápisky. Mimochodem, včera naši chytří kluci zařídili kecáním test z matiky. Řekla nám, že se to bude počítat už na 1. pololetí druháku. Pak za námi přišla a řekla, že kdo chce známku, tak že se má připomenout v září. Tak já jsem měla za 1, takže anoo připomenu se. Pak jsme měli češtinu, což byla nuda. :) Pak španělština, tak jsem si kreslila návrhy tetování :3 :) O zemáku jsme si ještě měli dělat zápisky, tak jsem to tak na 50% plnila, ale nechápu, jak si tohle může ta učitelka myslet. Pro mě například, je to poslední den školy, protože v pondělí prostě nejdu. A potom jsme měli dvě hodiny počítačů, ale dělali jsme si, co jsme chtěli. Tak jsme všechny holky udělaly debatní kroužek a povídaly jsme si. Bylo to hrozně hezký, mám je ráda. Pak jsme najednou začaly řešit, že bychom měli učitelce dát kytku, ale ne aby jich měla 30 najednou. Já jsem jim před týdnem psala na stránku, že by to bylo dobré, dát kytičku. Dneska za mnou přišly s tím, že teda jo. Takže jsme domluvili, že to budou růže. Pugét 31 růží - z toho 22 rudých (za holky) a 9 bílých (za kluky). Také se domluvily, že já to objednám, vyberu peníze, vyzvednu, zaplatím a nakonec předám učitelce. Cítila jsem se fakt významně, když to svěřily mně. :) Musela jsem jim poděkovat. Beru to jako, že jim jdu vzorem. Prý jsme dobrý organizátor, učitelé se mnou vycházejí a jsem dobře ukecaná a všechno zařídím. Měla jsem z těch svých spolužaček opravdu radost. :)
Další skvělá zpráva dne je, že mi asi klapla brigáda. Dneska jsem byla za majitelem, kde mám být. Tak jsme si povídali, a byl v pohodě. A vlastně už naznačil, že se mnou počítá :) Každá koruna dobrá, potřebuju o prázdninách něco dělat, jinak bych se unudila :) Ještě jsem taťkovi řekla, že Chorvatsko s kamarádkou mi zaplatí on, a až budu mít, tak mu to všechno dám. Hodilo by se mi, kdyby mě chtěli i během roku, třeba jenom na víkendy :) Řekla jsem, že bych mohla nastoupit už v pondělí, i když mám mít školu, ale tam prostě nejdu :)
Mimochodem přemýšlím a váhám v jakých šatech půjdu v úterý na vysvědčení. Je to důležité už jenom proto, že předávám kytičku za celou třídu :) Musím k něčemu vypadat :) Strašně se těším na to, jak ta kytka bude vypadat a jak se bude učitelka tvářit. :) Pak napíšu.

Zítra tedy cesta do Salzburgu! Těším se, napíšu pak. Udělám snad i fotky :)
Megg<3

Nuda. Plán. Běh. Zjištění.

23. června 2015 v 18:00 | Megg |  Diary
Psala jsem včera, napíšu i dneska.
Strašně mě mrzí, že jsem se tu takovou dobu neukázala.. Mám svůj blog ráda. A výmluva, že "nebyl čas"... to používají všichni. Já ne. Přiznám se, byla jsem asi dost líná, když jsem nebyla schopná napsat alespoň pár článků týdně. Stačily by klidně i příhody ze školy, nebo tak. Okey. Nechci se z toho moc vykecávat.
K tématu:
Doma jsem byla dneska obzvlášť brzo, takže jsem si udělala oběd, zapla notebook, podívala se na nějaké novinky a online shopy. Pak jsem zapnula televizi, protože dávali Dva a půl chlapa a během toho jsem se rozhodla, že si pročistím hlavu. Během. Tak jsem se převlékla do "sport outfitu" a vyběhla jsem s plnou polní.. Co se nestane? Začalo tak neskutečně pršet, že jsem nikam daleko nedoběhla, schovala jsem se na chvíli v lese pod stromem a když už nepršelo tolik, vydala jsem se celá zmoklá zpátky k domovu. Tak jsem si zacvičila aspoň doma, když už jsem byla v té "adrenalinové" náladě.
Mimochodem:
Po dnešku, kdy jsem ve škole v podstatě jen seděla a čuměla do blba, jsem se rozhodla, že můj prázdninový plán, kromě nějaké brigády, je začít se sebou něco dělat. Neříkám, že moje tělo jako takové je špatné, to ne, ale pořád je co zlepšovat. Snad mi ani nevadí váha, která se mi během několika let skoro nezměnila a pořád se to motá kolem jedné cifry, ale spíš bych chtěla mít více svalů, a ne přebytečné tuky, které jsou především na bokách. Jasně, mohla bych si to obhájit tím, že kluci mají rádi, když je "za co chytnout", ale přeci jenom to neuspokojí moje tajné touhy mít tu postavu lepší. A přeci nebudu tloustnout a dokola se obhajovat, že to takhle kluci chtějí :) Takže po nekonečném dni, kdy jsem jenom seděla, poslouchala nějaké mluvení a výklady učitelek, co si myslí, že je po uzavření známek budu ještě poslouchat a psát si, po dohadování se s učitelkou, že pondělní "projektový den", jak to naše škola nazvala, je úplně zbytečný den strávený ve škole a ještě k tomu dost trapný na to, že jsme střední škola a ne základka, kdy studenti mají představit svůj mimoškolní koníček či zájem. Jasně, třeba to někoho zaujme, ale mě, někoho, kdo v podstatě nic nedělá (což je moje chyba, já vím), a jenom si čtu knížky, poslouchám písničky, nebo chodím ven s kamarádama nebo psem, mě to teda určitě nezaujalo. Také jsem to učitelce řekla, že o takový den já jevím opravdu veliký nezájem a nehodlám se předvádět před ostatními studenty.. naši třídu bych možná nějak zvládla. A pravdou je, že proč bych někomu něco představovala, nebo se vytahovala s něčím, co ráda dělám, když moji přátelé, co jsou fakt přátelé, se o mě zajímají sami a všechno, co o mě chtějí vědět, tak vědí a nebo jim to řeknu. Prostě v pondělí je den, kdy do školy fakt nechci. Takže jsem začala plánovat, co udělám, abych tam prostě nemusela. Jediný dobrý plán je jet do Hradce za babičkou, která je v nemocnici, kde mi můžou dát razítko. Problém je v tom, že mamka určitě nemá volno, takže se tam asi nedostanu. No, uvidíme, jestli tam půjdu. Třeba budu mít virózu, nebo nevolnost. :D
PS. Mimochodem 2.:
Zjišťuji, které knížky jsou poslední půl rok nejvíc super. Takže návrhy? --> do komentářů. :)
(Náhoda, ale je to španělsky :3 )
Megg<33

Changes!

22. června 2015 v 18:17 | Megg |  Diary
Jo, nebyla jsem tady víc jak 3 měsíce.
Během toho se toho stalo moc..
Nejsem zadaná..už pár týdnů (cca 2) :/ úleva nebo tíha na srdci? Asi obojí. PS. Já milovat nepřestala.. ale pšt.
Byla jsem v Itálii :) :3 dokonalých 5 dní :) Viděla jsem Benátky, uuh. Můžu si odškrtnout z WISHLISTu :))
Pojedu do Rakouska, ve čtvrtek. Stavím se na Hluboké nad Vltavou.. --- školní výlet :3
Na konci prázdnin..nebo na konci září...7 dní Anglie! :3 Další škrtání z wishlistu :3
Na začátku srpna snad s kamarádkou do Chorvatskaa :3 Ahaa. Mám toho moc. :D
Konec roku se přiblížil.. joo, jsem ráda. :) Prvák za mnou, druhák přede mnou.. asi se i děsím, ale dám to. :)
Urovnala jsem přátelství (hned 2!!!!!!!!) :3 vytváří mi to úsměv.
Pochopila jsem, že moje třída je nejvíc bestovní. Miluju ty lidi. :3
Byla jsem na fesťáku.. Votvírák.. vedro jak na Sahaře.. skoro bez vody.. ale užitý na max! Příští rok s kamarádkama - DOHODNUTO
Štve mě, že všichni končí teď v pátek a my jako jediní prostě až v úterý, a to ještě máme v pondělí nějaký "projektový den" či co.. myslím, že budu nemocná :D :D
Dneska byla závěrečná porada.. neee..nechci se chlubit, ale je to důležitý... JSEM NEJLEPŠÍ ZE TŘÍDY!! :) Nemám ani jednu trojku... a vyznamenání mi uteklo o jednu 2 -____- chjoo :/ Ale dneska jsem měla vážně radost. Před hodinou jsem zjistila, že píšeme pololetku ze španělštiny.,.. a za 1! :3 Panebože, to není možný! Ale ne, nechci se chlubit.. ale uvěřit jsem tomu nemohla. :)
O prázdninách chci brigádu, ale neřekla bych, že to klapne.. :/ Ale doufám, no. Jinak snad budu mít hodně času na blog a na psaní příběhu, na který se chystám už nějaký ten pátek :D Doufám, že dokoukám oba seriály (viz. popisek v menu) :)
Jinak žádnou lásku si nehledám :) pár nápadníků by i bylo, ale nejde to. Tajně doufám, že si to ten můj ex uvědomí a bude to v pohodě. ano ano, naivita. :) Ale držím se.
Megg <3