Srpen 2014

Prázdniny u konce, stres na začátku!

31. srpna 2014 v 19:31 | Megg |  Diary
Nevím, jak vy, ale já jsem absolutně v nervech. Mimochodem, ahoj. :)
Už zhruba týden myslím na to, že končí prázdniny. No, týden utekl jako voda a už je zde holá realita. Nejvíc mě deprimuje to, že jdeme každý jinam a už se nikdy nesejdeme v jedné třídě. Bojím se prváku, jak smrtky v šatníku. :D ne, zase tak vážný to není.
Už včera se mě všichni ptali, jak se těším do školy. Při téhle otázce jsem se jenom zhluboka nadechla, zavřela oči a řekla jsem: "Prosím, ještě mám jeden den! Nemluvme o škole!" Smáli se. Ale mě to nepřijde vůbec vtipný.
Hned jak jsem se dnes objevila na facebook, neviděla jsem nic jiného, než ŠKOLA, ŠKOLA a ŠKOLA. Kamarádka mi hned napsala, že mi přeje hodně štěstí a ať se mi daří. :) Bylo to milý, ale hned jsem zase měla myšlenky na to, jak se mi tak sakra nechce. Je sice moc fajn, že se mnou jde moje (doufám) nejlepší kamarádka. Ale bojíme se obě, asi úplně stejně. :)
No, když už jsem zase u školy, tak zítra máme "Slavnostní zahájení" v 8.00 hodin. Těším se, až uvidím kamarádku...protože jsme se měsíc neviděly, vzhledem k tomu, že jsme přemýšlely a odpočívaly jsme si od sebe :D
Hned v úterý jdeme na adapťák, což fakt taky nechci. Ale přežiju ty tři dny někde s někým :D
A to mi připomíná, modlím se už dva měsíce, abychom do třídy dostaly, alespoň nějaké kluky, a aby aslepoň polovina z toho mála, co předpokládám, že tam bude, byla normální. + Nechci ve třídě takové ty uječené pipinky, co pořád hysterčí a telmí se jak k*avy :D s prominutím, teda. ;)
Z toho zítřka jsem jak na trní. Ani nevím, co si vezmu na sebe, což považuju na první den jako strašně důležitý bod. Ikdyž je to zcela obyčejný den jako všechny ostatní školní dny. Teda...středoškolské dny.
Myslím, že zvolím sako a nějaké kalhoty. Samořejmě, že ty, co jsem chtěla, jsou od včerejška špinavé :D Bojím se!
Tak doufám, že mi to všechny vyjde, tak jak chci. A zítra nebo ještě tenhle týden napíšu, s kým jsem ve třídě. Držte mi palce, prosím.
Děkuju a hodně štěstí a sil do dalšího školního roku (ať už na základce, nebo na střední) :) :*
Megg<3