Květen 2014

Long long time!

24. května 2014 v 10:21 | Megg |  Diary
Ahoj, už jsem zase dlouho nepsala. Což u mě nikdy není vyjímkou. Zaneprázněna testama ve škole, hokejem po škole a večer. Já vím, neměla bych blog nechávat tak dlouho bez článků. Zapomněla jsem psát i příběh. Ale mám ho rozepsaný v rozepsaných. Ve škole je t teďka dost všechno narychlo. Píšou se testy, budem psát čtvrtletky a srovnávačky. Od příštího týdne by se to ale mělo uklidňovat, tak se zde budu ukazovat víc. :)
Jinak jak se máte vy? :)
Já teďka na každý hokej chodím s taťkou do jedené tkové místnosti u nás ve vesnici, kde trávíme celý zápas a pak i pozápasové chvilky. :) Dostala jsem předběžné zámky, co mi vychází na vysvědčení. Je to docela fajn, nejhorší moje známka je 2- z fyziky, kterou se budu snažit ještě opravit, abych neměla 3. :) Jak se těšíte na prázdniny? :) Nějaké plány, dovolená, párty? :) :D

Come on summer, please! Come on, baby

9. května 2014 v 18:55 | Megg |  Diary
Hello!
Dneska to byl velice zajímavý den. Včera večer mi napsal spolužák, jestli jdu dneska do školy, napsala jsem, že se mi moc nechce. A tak jsem přemýšlela, jestli teda mám nebo nemám jít. Nakonec jsem se tedy ráno rozhodla, že půjdu. On tvrdil že bude ve škole asi jenom 9 lidí, nakonec se nášs sešlo 13 z 17. Právě zajímavé je, že jsem začala váhat, jestli půjdu Být o rok dva mladší, zůstala bych doma. :)
Jinak, dneska odpoledne, když jsem doma uklidila, tak jsem šla ven sebrat prádlo (ručníky), které tam visely už druhý den. Když jsem si k nim čuchla...ucítila jsem léto. Takovou tu typickou vůni...vody a sluníčka. Toho krásného čerstvého vzduchu a hned mi naskočilo v hlavě "Come on summer, please! Come on, baby!" Byla to taková ta vůně, když si třeba necháte oschnout plvaky venku na sluníčku..takové to vyhřáté a usušené léto. <3
No, a když jsem se vrátila zase zpátky domů, tak v televizi HOKEJ. Což je dost zvláštní..v květnu. Ale těšila jsem se na MS už od minulého roku :D Doufám, že nám to dneska vyjde. :) Slováky mám moc ráda, ale přece jsem Čech. ;)
Megg<3

Wanna be?

4. května 2014 v 21:14 | Megg
Ahoj.
Chceš se stát mým AFFS? :) Zapiš se dolů do komentářů, ale nejdřív si přečti pravidla a podmínky ;)
Pravidla a podmínky:
1) Nebudeš vulgární! ;)
2) Budeš obíhat alespoň 2x týdně (když nebude čas, pochopím)! ;)
3) Zanecháš komentář! :)
4) Napíšeš si mě do svých AFFS! ;)

Přihláška:
1) Tvoje přezdívka
2) URL tvého blogu
3) Změření tvého blogu

Neberu žádosti o zažazení do AFFS v jiných článcích než je tento! Neberu blogy, které jsou založené před méně jak měsícem! Neberu blogy, které nemají své zaměření (deníček, fotogalerie, povídky, příběhy, názory, hudba, filmy, seriály, apod...) ! Neberu někoho, kdo se neumí chovat (vulgárnost, agresivita!)

good news.!;)

3. května 2014 v 14:32 | Megg |  Diary
Ahooj :)
nadpis vypovídá o všem. Jak už jsem nedávno psala, že se chystám psát nějaký příběh. Plánovaný trochu o psychice..Ok, moc o psychice to nebude, protože to začíná jako můj každý příběh, takže to bude takový ten obvyklý holčičí román plný lásky, nenávisti, žárlivosti, přátelství, (možná alkoholu), hádek, mislostných scének, apod. :D předevčírem jsem vymýšlela nadpis. To je u mě při příběhu vždycky to nejhorší, protože mě nenapadá nic výstižnýho. :) ale dneska se na to vrhnu a snad něco kloudnýho vymyslím :D :D
mimochodem, jaké je u vás počasí? :/ U nás to vypadá jako by chtělo pršet, takže zataženo..docela depresivní čas, tohle! Včera krásně, jak už jsem psala včera, tak jsem uklidila a posekala jsem trávník. Stihly se mi opálit ramínka od tílka, za což jsem ráda. Chci být na léto krásně opálená :)
Megg<3

big May cleaning.:3

2. května 2014 v 11:02 | Megg |  Diary
Ahooj :D jak se máte hnedka takhle po ránu? ok, není zrovna ráno :D
já jsem se rozhodla udělat Májový úklid. Moje sestra dneska dělá písemnou maturitu a každého doma komanduje z toho, jak je nervní :D docela vtipný. :) ale doufám, že ji to vyjde :)
dnešní plán je uklidit, posekat trávník :) a hodit se off! :D
Megg<3

tohohle se nikdy nevzdám.!

1. května 2014 v 16:49 | Megg
Čaute, rozhodla jsem se napsat článek na téma týdne. :)
1) Před nedávnem jsem si uvědomila, že bez čeho nežiju jsou přátelé. Když mi můj nejlepší kamarád jednoho dne napsal, že mu lžu, jsem arogantní apod., fakt mě to naštvalo. Přestal se semnou bavit (úplně!) a já jsem z toho byla celá mimo. Brečela jsem kvůli němu nejednou. Vzpomínala jsem na to, co všechno jsme spolu řešili, nebáli jsme si napsat úplně všechno. Dalo by se říct, že on byl jedinej, komu jsem asi nikdy nelhala. Neříkám, že lžu vždycky a všude, ale někdy to prostě jinak nejde! Každovečerně mi psal sms, ať už jdu na facebook, že si nemá s kým psát. Hnedka jsem běžela pro notebook a okamžitě jsme si psali. Stávalo se, že nevíme o čem budem psát, ale po pár řádcích smajlíků jsme na něco přišli. Říkal, že jenom kvůli mě je vždycky večer na facebooku. Když se pak se mnou přestal bavit, tak jsem si uvědomila, že nejsem závislá na facebooku, ale na psaní s mím nejlepším kamarádem. Nejhorší na tom bylo to, že na mojí osobu měl daný hard ignore. Před týdnem se mi omluvil a mě to dohánělo k slzám, ale zároveň jsem byla šíleně šťastná, že se mi vrátí osoba, kterou mám fakt moc ráda. Byla jsem šťastná, že si uvědomil, že já mu taky chybím...byl to nejlepší pocit. Segra mi říkala, že jsem zamilovaná, ale tak to není :) V tu dobu jsem si uvědomila, že je to moje závislost. ;)
2) Další mojí závislotí je hudba a tanec. :) Není to tak, že bych psala písičky a skládala choreografie, to ne. Ale bez hudby nedám ani den, vždycky musím něco slyšet, a když si nic nepouštím, tak si (falešně) zpívám. :D a když už poslouchám, tak si do toho vždycky alespoň poklepávám nohou. Jinak normálně se vrtím a vlním.:D štěstí, že mě nikdo nenatáčí! :D vyhrála bych cenu za nejvtipnější video :D :D
3) moje asi největší závislost je ale na moje milované stvořeníčko jménem Meggi :) nejbožejší pejsek, kterého znám. Nejhodnější, nejroztomilejší, nejmilejší :3 miluju jí, a bez ní bych nedala nic ! :) ona je moje psychická podpora :3 :*

Witches Sabbath.:3

1. května 2014 v 11:40 | Megg |  Diary
Ahoj čarodějničky a čarodějové...teda teďka už asi ne, ale musela jsem to napsat. :) Doufám, že jste si včerejší Čardodějnice užili stejně jako já, a doufám, že jste teda někde byli...s přáteli, rodinou..:)
U nás se pořádá každoročně akce na čarodějnice, takže jsem tam byla už od odpoledne :) a domů jsme se vrátili až asi vě 2 ráno :D Ale bylo to pěkný a byla zábava :) Teda zapomněla jsem udělat fotky :)

S pozdravem a přáním krásného dne...Megg