Leden 2014

!School!;)

6. ledna 2014 v 14:51 | Megg |  Diary
Ahoj. :D
Tak dneska první den ve škole po prázdninách. Ráno bylo ještě v pohodě. Vstávala jsem včas, všechno jsem stihla. První věc, co mi zkazila náladu bylo zjištění, že máme první hodinu němčinu! Tak jsem se vydala na bus. Samozřejmě úplně krutá zima. Jelo to o 5 minut pozdějc a tím pádem jsem nemohla stihnout školu.
Němčina! přežila jsem ji. Nic moc jsme nedělalo. Pak jsme měli češtinu. To taky ušlo. Tam jsem učitelce vysvětlovala ten pozdní příchod. Výtvarka. Nejnudnější hodina dne. :D Kreslit abstraktní zimní krajinu. Jasně. :D Pak angličtina, chemie a nakonec občanka. Ze začátku jsem byla dost nepříjemná. I já sama na sobě jsem pociťovala, že bych si nejradši dala facku, ale pak to přešlo a bylo to všechno v pohodě. :)
Teď sedím doma u notebooku a společně s mamkou čekáme až přijede táta z práce a pojedem do města. :)
Jedna fotka z nudy! :) ↓↓↓
Megg<3

Welcome 2014

1. ledna 2014 v 23:05 | Megg
Čaute. :)
Jak jste si jistě stihli všichni všimnout, rok 2013 nás nadobro opustil a nadešel rok 2014. Doufám, že jste rozloučení pořádně oslavili ať už pitím alkoholu, sezením s přáteli a nebo jakkoliv jinak. Já jsem jako každoročně u babičky, kde patro pod námi bydlí bratránek, takže já všechen volný čas trávím tam. Myslím si, že na našem konci světa se Silvestr povedl.
Do dalšího roku (nebo spíš už do tohohle roku) si přeju, aby bylo lepší to, co se nám (mě) minulý rok nepovedlo, a aby bylo lapší i to, co bylo dobré. Přeju si, abych udělala příjmačky, abych zapadla do kolektivu a abych nezavrhla lidi, které mám při sobě už skoro víc než 9 let. Přeju si, aby bylo všechno fajn. Žádný stres, nervy, hádky ani pláč. Jenom smích a pohoda. Tímhle rokem začíná další kapitola mého života a na tuhle dosavadní budu ráda i (v některých případech) nerada vzpomínat. Chybama se člověk učí, pokud já vím, takže všechno zlé je k něčemu dobré.
Těšte se nadále na nové články, příspěvky, obrázky a slabé chvilky mého srdce. ;)*
Megg<3