Christmas and my outside life.

27. prosince 2013 v 15:55 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :)
Taky jsem se konečně dostala na blog. Já vim, už jsem tady zase dlouho nebyla a pro tentokrát pro to nemám vysvětlení. Snad jenom, asi jsem neměla o čem psát, tak doufám, že teď moji absenci trochu napravím. :)
Napíšu vám sem nějaká data, která jsou pro mě důležitá.
14.12. - Věneček
Dva týdny předtím už jsem věděla, že půjdu. Vlastně jsem to věděla už od té doby, co začaly Taneční kurzy, protože jsem to slíbila bratránkovi. Těšila jsem se. Nejdřív jsem měla jít s holkama (Hann a Terez), ale Hann nakonec nemohla, tak jsem počítala s Terez. Nooo...když už tak už, takže Terez mi nakonec taky napsala, že nepůjde, ale aspoň jsem se u ní mohla stavit než jsem vyšla směr Ples. U Terez jsem se převlíkla, ještě jsem jí strašně dlouho přemlouvala, ale nechtěla, a pak jsem se s ní a Sárou vydala na cestu. Šly mě vyprovodit, aspoň něco.
Celou dobu jsem se v tanečních bavila s tetou a sestřenkou a chodila jsem tancovat s Lukym (bratránek). Bylo to fajn. Mamka mě tam samozřejmě nechtěla nechat do půlnoci, takže mi napsala, že v půl dvanáctý u jednoho podniku. A teď k té lepší, pro mě dokonalé, situaci.
Jak si tam tak čekám, tak slyším jenom nějaké hlasy. Kouknu napravo a dva kluci tam něco řeší a najednou ten jeden, že si sedne na tůjky (byli trošku pod vlivem alkoholu) a žuchnul přímo mezi ně. Začala jsem se smát, byl to přeci jenom vtipnej okamžik. Ten jeho kamarád se smál taky. A prochází kolem mě a ten jeden na mě tak kouká a začal se vracet. V duchu jsem si říkala "Ne, ne, ne, nechoď ke mně!" Zastavil se přede mnou, chytil mě za ruku a políbil mi ji, a řekl: "Pěkný večer, slečno." Bylo to tak roztomilý.Tak jsme si povídali a on se mě pořád ptal, jestli mi není zima, a že mi půjčí sako. A pak najednou se mě zeptal: "Kolik ti je?" Nejdřív jsem se vymluvila na to, že je to neslušný a pak jsem mu teda řekla, že 15. Strašně moc se tomu divil a říkal, že to není možný. Tak jsem se zeptala já, kolik mu je. A on jenom: "No bude mi 21" Málem jsem se udusila vlastníma slinama. Byl to šok, hned jsem začala počítat kolik je to rozdíl. Dál jsme to neřešili a povídali jsme si. On mi pořád vykal, já jemu tykala. "Můžu ti tykat?" zeptal se, tak já jenom, že jo. Lukáš. Samozřejmě to měl vychytaný, takže jsem mu musela dát pusu. Ale tak pusa mi nevadila. Pořád mě objímal a říkal, jak mě musí chránit. Vždycky se tak nenápadně ke mně naklonil a že se budem líbat, a já jenom, že ne. Úplně to bylo vtipný. Tak se mnou počkal, že přijede mamka. To jsme ještě vedli hádku o telefonní číslo. Já jsem mu svoje dát nechtěla a on mi pořád nabízel jeho, tak jsem si ho nakonec vzala. Byl fakticky milej.
Už dva týdny si píšem. Nejsem zamilovaná, to vím, ale ráda ho mám. Spíš, nechci být zamilovaná. On teďka nechce vztah, chce být na volné noze. Ale byli jsme spolu venku 23.12. a líbali jsme se, ale on vztah nechce. Je to divný. Zítra se mám jít podívat na futsal (něco jako fotbal), který hrál. Nehraje, protože si natrhnul vazy v koleně. :/
:)
A teď k 24.12...Jak jste se měli?
U mě to bylo fajn...večerě, koledy, dárečky, stromek. Všechny dárečky jsou kráné, ale nejkrášnější je mini notebook, o kterém jsem neměla ani páru, o to větší překvapení. ;)
A co vy? Jaké dárečky jste dostali? :)
Happy
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama