Prosinec 2013

The time has come...Bye 2013:')

27. prosince 2013 v 17:46 | Megg
Téma týdne.2013.

I hope next year be better.:*

Při vzpomínce na rok 2013, i přes to, že ještě neskončil, mi je do smíchu i do pláče. Stačila jsem poznat přátelé i nepřátelé, lásku i nenávist, lež i pravdu, zklamaní i radost. Nebylo toho málo. Umět vrátit čas a něco změnit...jo, bylo by to fajn. Ale, kdy bych stihla všechno tohle poznat?! Rok 2013 byl (vlastně ještě je) pro mě posledním celým rokem na základce mezi lidmi, které mám i nemám ráda. Znám se s nimi od první třídy, s některými od školky a s některými už od narození. Poznala jsem, co je mi to mít opravdové přátelé. A nemusí jich být milion. Mám jich pár, ale za to vím, že nejsou falešní. Vím, jací jsou. Poznala jsem nepřételé a podrazáky/podrazačky z lidí, do kterých bych to nikdy neřekla. Poznala jsem nenávist. Někoho nenávidět není zločin. Za tento rok jsem začala nenávidět mnoho věcí i pár lidí. Někdy mám takové pochybovačné myšlenky o tom, že jsem poznala lásku. Nemusela jsem ji poznat celou, ale část určitě ano. Měla jsem ráda, byla jsem zamilovaná, milovala jsem, (snad mohu říci, že...) jsem byla milována.
K některým okamžikům a chvílím se vracím velice ráda a s úsměvem na ně vzpomínám. K některým mám odpor, ale přece jenom jsou součástí mého dosavadního života. Z některých chvílí je mi do breku a mám z nich strach, možná dokonce noční můry. Poznala jsem, co je to útěk o svůj život. Kdo se může zmínit o tom, že zdrhal před policatjtama a utekl jim,že?! :)
Takže rok 2013 je pro mě vlastně poznáním (důležitých) životních událostí. Jsem za něho ráda.
A můj názor na následující rok 2014? Moje předsevzetí?
Nemám názor. Jenom doufám, že bude (ještě) lepší. :) Předsevzetí? Na to je ještě čas. ;) :D
Megg


Christmas and my outside life.

27. prosince 2013 v 15:55 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :)
Taky jsem se konečně dostala na blog. Já vim, už jsem tady zase dlouho nebyla a pro tentokrát pro to nemám vysvětlení. Snad jenom, asi jsem neměla o čem psát, tak doufám, že teď moji absenci trochu napravím. :)
Napíšu vám sem nějaká data, která jsou pro mě důležitá.
14.12. - Věneček
Dva týdny předtím už jsem věděla, že půjdu. Vlastně jsem to věděla už od té doby, co začaly Taneční kurzy, protože jsem to slíbila bratránkovi. Těšila jsem se. Nejdřív jsem měla jít s holkama (Hann a Terez), ale Hann nakonec nemohla, tak jsem počítala s Terez. Nooo...když už tak už, takže Terez mi nakonec taky napsala, že nepůjde, ale aspoň jsem se u ní mohla stavit než jsem vyšla směr Ples. U Terez jsem se převlíkla, ještě jsem jí strašně dlouho přemlouvala, ale nechtěla, a pak jsem se s ní a Sárou vydala na cestu. Šly mě vyprovodit, aspoň něco.
Celou dobu jsem se v tanečních bavila s tetou a sestřenkou a chodila jsem tancovat s Lukym (bratránek). Bylo to fajn. Mamka mě tam samozřejmě nechtěla nechat do půlnoci, takže mi napsala, že v půl dvanáctý u jednoho podniku. A teď k té lepší, pro mě dokonalé, situaci.
Jak si tam tak čekám, tak slyším jenom nějaké hlasy. Kouknu napravo a dva kluci tam něco řeší a najednou ten jeden, že si sedne na tůjky (byli trošku pod vlivem alkoholu) a žuchnul přímo mezi ně. Začala jsem se smát, byl to přeci jenom vtipnej okamžik. Ten jeho kamarád se smál taky. A prochází kolem mě a ten jeden na mě tak kouká a začal se vracet. V duchu jsem si říkala "Ne, ne, ne, nechoď ke mně!" Zastavil se přede mnou, chytil mě za ruku a políbil mi ji, a řekl: "Pěkný večer, slečno." Bylo to tak roztomilý.