Listopad 2013

November!;)

23. listopadu 2013 v 19:26 | Megginkaa |  Diary
Čauky. Jak se máte? Já se mám fajn. Za poslední dobu se toho zase hodně událo. Od té doby, co jsem naposledy psala o Danovi, se změnilo prát věcí. Na otázku, co jsem mu udělala, že jsem pro něj vzduch mi kloudně neodpověděl a měl z toho spíš radost, že mi neodpovídí přesně. Napsala jsem mu tedy něco v tom smyslu, že nechápu, co se nejdou zase děje, že najednou změnil názor. Že nemůžu za to, že jsem se do něho zamilovala, ale jediný, co teď chci, je s ním být kamarádka. Na to už neodpovědl, ale přečetl si to! Takže z "Hard Ignore" se stala "The Hardest Ignore!" Párkrát jsem ho viděla ve městě, mockrát se mi stýskalo, a ještě stýská! Další "bomba" byla, když jsem zjistila, že začal chodit s jednou holkou, kterou jsem podle vidění znala a podle vyprávění jsem věděla, že je to d*vka! Ráno jsem je potkávala spolu. Povím vám, že fakt "super" pocit, když se ještě schválně začali líbat, ale před nima jsem dělala, že mi to je jedno. Pak, jednoho dne, jsem koukala na jeho facebookovej profil a...novinka jak stehno! Je nezadanej! Měla jsem z toho radost. Nebyla to radost z toho, že je sám a já bych mohla mít další šanci něco zkusit, ale byla to radost z toho, že ji konečně opustil (nebo ona jeho?).
Odvraťma se od tématu Daniel a podívejme se na něco úplně jiného.
Před, asi, měsícem nám učitelka donesla papírky. Bylo na nich, že Salon ve městě hledá holky, které by byly ochotné dělat modelky (manekýnky) na druhé prodloužené tanečních kurzů. Okamžitě jsem se s holkama zapsala. Před Verčinou mamku jsme to měly zařízené exklusive! Vyzkoušely jsme si šaty. Každá holka předváděla dvoje (jedny společenské a jedny svatební,věnečkové). Já jsem měla růžové společenské (jako od princezny) s krásnou sukní a věnečkové bílé na jedno rameno, kde byla na tlustém ramínku květinka. Šaty měly "volánkovou" sukni. Opravdu byly krásné a zamilovala jsem se do nich hned, jakmile je vyndaly.Hann měla modro-zelené společenské na jedno rameno a věnečkové s uženým vrškem až po zadek a od zadku dolů, sukně. Verča měla taky růžové společenské a jako jediná měla věnečkové s vlečkou, protože pak chodila závěr celé přehlídky. Terez měla věnečkové s vázáním za krk, byly úžasné, a jako jediná z nás neměla šaty s obručí. Měla takové červeno(skoro)-růžové, které kopírují tvar těla, takže vypadal sexy (podle všech, co jí viděli!). Přehldíka se konala 14.11. Všechny jsme z toho byly vystresované, ale daly jsme to a ještě ten den nám právě organizátorka oznámila, že tuhle přehlídku bychom mohly chodit i ve Vrchlabí. Všechny jsme souhlasily a další den jsme jely dělat přehlídku do Vrchlabí. Byly to super dva dny, které bych nikdy nevyměnila. Užila jsem si "molo", i když žádné nebylo a chodily jsme jenom po parketě, ale všichni nám tleskali. Prostě super!
3.11. jsem oslavila 15. narozeniny. Dostala jsem nový foťák. Včera jsem byla s holkama, konečně, v pizzerce na kafíku a dortíčku. Byla to něco jako "oslava", kterou jsem plánovala už tři týndy. Užila jsem si to. Všechno super! :)
A ještě jsme byly se školním dívčím týmem z florbalu hrát okrkové kolo, ve kterém jsme byly druhé a postoupily jsme do okresu. A okres jsme vyhrály, takže postupujem na krajské kolo. Až bude po zápase, který se koná 5.12., tak vám dám vědět, co a jak. Jinak děkuju, že jste si našli/našly chvilku na můj článek o událostech a teďka mizím. Mějte se, blogeři/blogerky. :* Mám vás ráda: <3
Megg.