Říjen 2013

I remembered on Blog.;)

11. října 2013 v 20:05 | Megginkaa |  Diary
Ahoj.
Vím jsem strašná blogerka, když se ozývám až po tak dlouhé době. Nechci se z toho nějak vymlouvat, ale bylo toho dost.
Minule jsem psala o tom, že jdu ven s Danielem.
Ano, ten den si pamatuju, jako by se to stalo včera. Prožila jsem nejkrásnější poslední pátek těhlech prázdnin. Nezapomenu na ten pocit štěstí, když jsem ho zahlídla. Vzpomínka na to všechno, co jsem měla na blízku, když jsem byla s ním. Popovídali jsme si o prázdninách, vlastně úplně o včech průserech a pod. Byla jsem ráda, že zrovna páteční večer tráví se mnou. S tou holkou, co jí odkopnul jako hadr. Byla jsem fakt šťastný človíček. Ten den jsme spaly s holkama u Verči. Já, Hann, Verča a Terezka. Proto jsme taky pořádly takový fajnový večer. Přišli i Radek s Patrikem. Ten okamžik, když nás přijela zkontrolovat Verčiný mamky kamarádka, to byl okamžik mé naděje. A moje naděje se spustila v pravou chvíli. Daniel seděl v křesle v obýváku a jenom tak koukal a poslouchal písničky. Já jsem s ním zůstala sama, jenom na chvíli, ale zůstala. Sedla jsem si na křelo na ruční opěradlo a tím jsem mu hodila moje vlsy do obličeje. Otočila jsem se na něj s milým úsměvem, sundala jsem mu ty vlasy a řekla jsem: "Promoň" a pak jsem se k němu začala přibližovat, on se přibližoval taky. Políbili jsme se. Okamžik největšího štěstí. Pak ten večer tak nějak pokračoval. Ve čtvrt na dvanáct se Daniel rozhodl, že musí domů. Všichni moc dobře věděli, že půjdu s ním a taky že ano. Na ulici jsme se chytili za ruku a šli jsme na koleje. Ptala jsem se jestli nás nemůže něco přejet, ale tvrdil, že ne. Nechtěla jsem ho doprovázet až k domu, takže jsem se zastavila skoro uprostřed mostu. Nejdříve jsem začala zpomalovat a pak jsem zastavila úplně, on se ke mně otočil a chytil mě kolem pasu. Začali jsme se líbat, jeho ruce se mezitím přesunuli na můj zadek. Cítila jsem, že mě chce. Já chtěla jeho. Moc. Strašně jsme se zdržovali, nechtěla jsem ho pustit, ikdyž jsem věděla, že by doma měl průšvih. Zeptala jsem se ho, jak to bude dál. Odpověděl, že nevím. Taky se divil, že jsem s ním venku, když mě před tím podved. Dokázala jsem to překousnout. Nějak. Musela jsem se s ním rozloučit, bylo to proti mojí vůli, ale nechtěla jsem, aby měl průšvih. Ještě jsme se líbali na rozloučenou. Zpátky k Verče jsem se vracela se slzama v očích.
Nakonec jsme s holkama zůstaly vzhůru asi do dvou, pak jsme se přesunuly do pokojů. Já jsem spala s Terez v ložnici na manželský posteli. Vzhůru jsme byly až do 5:45 a vyprávěla jsem Terez úplně největší detaily z toho dne.
Bohužel Dan je Dan, takže jsme si pak normálka psali a jednoho dne mi napsal, že spolu nebudem chodit. Psali jsme si dál, ale pak mě začal ignorovat. Dala jsem si ultimátum, že mu dva týdny nenapíšu...už jsem to vydžela tři.

Ne, že by se toho za tu dobu nestalo víc, ale nechce se mi to moc rozepisovat. Daniel je pro mě neustále aktuální téma, ikdyž jsou důležitější věci, já vím.
Takže doufám, že mi prominete moji dlouhou absenci. Dík za pochopení. ;)
single.Megg<3