Oh.My today dream:*

6. srpna 2013 v 21:50 | Megginkaa
Ahoj :))
Takže tenhle článek jsem zasvětila mém snu, který se mi zdál na dnešek. Bože. Škoda, že to není realita :D
Takže začalo to tím, že mně a kámošce (Hann) přišel domů dopis. Nejdřív jsem nevěděla, jestli to otevřít, protože to mělo růžovou pásku navrchu. A to bývá na soudních příkazech.

Se strachem jsem to otevřela a začala jsem číst. Nejdřív jsem tomu nevěřila, ale okamžitě jsem volala Hann, abych se ujistila, že se mi to nezdá. A nezdálo. Stálo tam, že jsme zvaný na letní chatu k nějakýmu jezeru a nebylo to ani drahý, takže hnedka jsme to obě oznámily doma a konalo se to první tejden o prázdninách a zůstavalo se tam celý prázky a návrat byl až předposlední tejden před školou. Strašně moc jsme se těšily. Bylo tam psaný, že je to pro 15 lidí, takže PARTY HARD. Byla teda zvaná i moje sestra (Dee), ale to jsem nebrala nějak moc vážně. Sbalily jsme sakypaky a mohly jsme vyrazit.
Ta chata byla fakt veliká, ale dokonalost sama. Nastěhovaly jsme se s Hann a Dee do pokojů v prvním patře a spala jsem s Hann a Dee spala o pokoj vedle. Bylo to super. Až tam jsem zjistila, že byl pozvanej i Dan (ten, co jsem ho nepřestala milovat.) Nevěděla jsem jestli mám být ráda, nebo mít strach a deprese. On byl očividně taky zaskočenej, když mě tam uviděl. Hann mi poradila, že mám být svá a chovat se normálně. Pak se na chatě sjeli všichni (já, Hann, Dee, Verunka, Patrik, Radek, Dan, Danův nej kámoš - Jirka, jeden kámoš - neznámej, další čtyři kluci - co jsem nezanala, Terez a Pavel - Pája*).
Každej den jsme byli v lihu, ať se dělo, co se dělo, vždycky bylo po ruce aspoň pivo. Dee tam pokukovala po jednom takovým fakt pěkným klukovi, mohlo mu být tak 22. Byl krásnej. Já jsem se samozřejmě snažila celou dobu o Dana. Šlo mi to skvěle. Po prvním týdnu tam, jsme se k sobě vrátili. Nejlepší bylo moje spaní (spíš nespaní!). Jeden den spát s Hann, druhej den s Dee a třetí s Danem. Dokonalost,no. Takže vždycky když jsem spala s Hann, tak jsem ji vyprávěla, co jsem si říkala s Dee, a co bylo s Danem. Vždycky jsme prokecaly celou noc a od rána se chodilo na pláž k jezeru (s pitím). S Dee jsem probírala kluky obecně a pak jsme se začaly zaměřovat na toho jejího objeva a na mího Dana. Ono na konci tohohle výletu jsme stejnak spal každej tak, jak nás napadlo, ale já vždycky s Danem, to se nezměnilo ani jednou. Dee s jejím objevem a Hann (asi, nevím to jistě. To si z toho snu moc nepamatuju) s Pájou*.
Takže jsem si přes den užila jezero, alkohol a srandu a večer čekalo grillování, kecání nebo spaní s Danem.
Prostě, pak konečně poslední tejden prázdnin byl odvykací. :D
Říkám, škoda, že ne realita. :D Ale super sen:¨.
Megg
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama