Oh.My new neighbor:* (*story*)

8. srpna 2013 v 17:57 | Megginkaa
(∆ Daniel ∆)
Celou dobu jsem věděla, že budem mít nový sousedy, ale nikdy mě nenapadlo, že mě zrovna ten nejkrásnější soused přistihne jenom ve spacím tričku a kalhotkách, když vynáším koš. O bože! To byl trapas. Nikdo mi neřekl, že se budou stěhovat už dnes a už vůbec by mě nenapadlo, že se budou nastěhovávat v nedělním dopoledni. Sakra!
Já si to tak štráduju po chodníčku, který vede od chodníku až k nám před naše vchodové dveře, jenom v tričku, s kterém jsem se probudila, a kalhotkách s gepardím vzorem, když jsem zaslechla hlasy. Nevěnovala jsem tomu pozornost a natáhla jsem se k popelnici, takže se odhalily moje sexy kalhotky. Vyhodila jsem pytel s odpadkama a už jsem se chystala jít zpátky do domu, když jsem zaslechla ušklebek někoho neznámého. Nenápadně jsem se otočila a málem mě trefilo, když jsem uviděla toho nejkrásnějšího kluka pod sluncem. (Nebo teda asi nebyl nejkrásnější, ale krásnej byl.)
"Čau, já jsem Dan, tvůj novej soused. Ale koukám, že my si budem rozumnět, že?!" Nahodil takovej tupej výraz a zrengenoval mě očima. Očividně mu přišlo vtipný, jak jsem oblečená, protože se usmíval jak idiot.
"Čau, já jsem Leila. Super, že seš můj novej soused. Hele, nelekej se toho, co mám na sobě, ale právě jsem vstala." Upozornila jsem ho, když mě zase přeje očima.
"Okey. Jinak, sluší ti to." Poznamenal a odkráčel pryč.
"Ty si teda budem rozumnět, kluku!" řekla jsem si potichu pro sebe a utíkala jsem co nejrychleji domů.
Doma jsem si konečně připravila snídani a pustila jsem si na plný "kule" nejlepší rockový pecky. Divím se, že na mě nepřišli sousedi. Ikdyž neříkám, že by mi zrovna Danova přítomnost vadila, to ne.
Doma jsem byla sama, takže jsem měla klid. Byli prázdniny, takže jsem nikam nemusela jít ani se od nikud vracet. Tak mě napadlo, že doma trošku poklidím, ale pak mě to přešlo, protože jsem si uvědomila, že u nás doma nemůže být binec, protože mamka je posedlá úklidem, takže se vždycky uklízí, ikdyž třeba není co uklízet. Takže jsem sebou plácla do koženýho křesla. To už jsem se stihla i převlíknout, teda pokud se tomu tak dá říkat. Místo trička jsem si na sebe netáhla černou podprsenku a lítala jsem takhle po celým bytě. Doufám, že k nám nebylo vidět skrz okno, někdy jsem fakt trhlá, takže si tancuju do rytmu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama