Aww.With my NEW gang:* <3 (*story*)

16. srpna 2013 v 9:31 | Megginkaa
Celý odpoledne ve společnosti nejlepších lidí. Shopping, city, coffee, fun., beach and drinks
Kolem půl pátý mi zazvonil mobil. Podívala jsem se na displej a DANIEL"Ahoj Leilo, tak v kolik?" ozvalo se z telefonu. Stef se ke mně přihrnula a špicovala ucho, aby toho slyšela co nejvíc.
"Ahoj, tak za půl hodiny u vás. Kdo je u tebe ještě všechno?" zeptala jsem se na přání Stef, protože na mě dělala posunky ať se zeptám.
"No, všichni. Teda krom Sarah a Donny. Takže za půl hodiny u mě. Nebudem čekat!" oznámil mi Daniel a típnul to.
Stef vedle mě byla jak na trní, pořád se mě ptala jestli je Markus pěknej a jestli se k sobě hoděj apod. Bylo vtipný jí na to odpovídat ironicky. Vždycky mě chtěla zabít pohledem.
"No takže, máme na úpravu půl hodiny." Oznámila jsem Stef, když jsem odhodila mobil a spěchala jsem do koupelny. Stef běžela okamžitě za mnou. S oblečením jsme se nezdržovaly, šly jsme tak, jak jsme byly před tím.

Po ani ne 25 minutách jsem se Stef postávala před Danielovými dveřmi. Nakonec jsme byly mi ty, co musely čekat. Schválně jsme nezvonily, abychom zjistily, za jak dlouho jim dojde, že stojíme venku. Viděly jsme k nim do obýváku bočním oknem, takže to bylo vtipný pozorovat. Všichni ti kluci tam se upravovali, převlíkali a byla to krásná podívaná. Pak nás ale odhalil Timmy.
"No holky. Jste horší než uchylové, takhle nás pozorovat!" zkonstatoval Timmy, když všichni ti kluci vyšli před dům.
"Pche. Náhodou, nám se to líbilo." Řekla jsem jakoby dotčeně. Daniel se začal smát. "Jo, a nevím, čemu se směješ!" dodala jsem.
"Jenom tak, že kdybychom tohle udělali my, tak nás zažalujete," prohlásil jako znalec práv. Tomu jsem se musela smát já. Pak jsme se konečně vydali na cestu. U SHOPPING CENTRE jsme se potkali se Sarah a Donnou. Kluci vůbec nebyli takoví, že by nechtěli jít nakupovat, možná byli ještě horší než my holky. Hnedka, jak jsme vlezli vchodovejma dveřma dovnitř, tak se seskupili a běhali z krámu do krámu, volali nás holky k sobě, abychom posoudily jejich vzhled a utráceli. Jak jsem zjistila během nákupů, tak Sarah chodí s Tomem a Donna s Rogerem. Chudáčci Timmy a Adrian, museli tam být sami.
"Lielo!" ozvalo se od někud z kabinky. Rozhlédla jsem se a uviděla jsem Danielovu hlavu. Vydala jsem se směrem k němu.
"Ano?"

"Co myslíš? Jsou lepší tyhle?..." ukázal se mi v jedněch kraťasych (ranožovo-žlutých s černýma palmama). "..nebo tyhle?" ukázal se mi v drichách (modro-tyrkysový s nějakýma nápisama). Oboje byly pěkný, jenom jsem nevěděla, který jsou hezčí.
"Dane, já nevím. Oboje jsou pěkný." Odpověděla jsem mu, ikdyž jsem mu tím moc nepomohla.
"Ok. Beru oboje. Už sis něco vybrala?" otočil se na mě.
"Já? Proč?" zeptala jsem se vykuleně.
"No, tak makej. Seš moje, tak vybírej, co chceš!" řekl a vyhnal mě do džungle uliček s tričkama, tílkama, plavkama, šatičkama, kraťáskama, sukýnkama, riflema, sáčkama, vestičkama, kloboučkama, botičkama, mikinkama a svetříčkama, bundičkama, brýlema, naušnicema a náhrdelníkama (bylo toho fakt hodně!). Koukala jsem po všem, co mi přišlo pod ruku nebo na oči. Nakonec jsem usoudila, že chci jedno tílko a nejkrásnější kraťasy. (Daniel neříkal, kolik a za kolik! :D ) Vyhledala jsem teda mího sponzora a vedla jsme ho s sebou do kabinky, abych se mu tom ukázala.
"Čekej!" řekla jsem mu před kabinkou a vplula jsem dovnitř. Slíkla jsem si kraťasy a oblíkla jsem si ty nový, a pak jsem si začala slíkat tílko a najednou se Daniel objevil u mě v kabince. Vylekaně jsem na něho koukala jenom v podprsence.
"Co ty chceš?" zeptala jsem se, až to možná znělo ne moc mile.
"Nemohl jsem to vydržet. A co kdyby jsi potřebovala s něčím pomoct!" Vysvětlil Daniel. Usmála jsem se, jakože jsem to pochopila a natáhla jsem na sebe to tílko.
"Vaau!" zhodnotil můj vzhled Daniel. S ním mě bavilo nakupovat. Vždycky, když jsem chodila nakupovat s klukama, tak čekali před odchodem a nikdy nic nezhodnotili ani nepochválili. "Jo to berem."
"Super." Řekla jsem nadšeně a úplně v pohodě jsem se předmí slíkla jednom do spodního prádla. Viděla jsem na něm, jak zrudnul a začal se culit. Takže jsem se oblíkla zpátky do svýho a oba jsme vyšli z kabinky. Prodavačka na nás blbě koukala, ale neřekla nám ani slovo. Daniel zaplatil a vyhledali jsme zbytek našeho GANGU.
Pak jsem se všichni vydali do kavárničky před SHOPPING CENTRE. Tam jsme strávili další hodinu a půl, ukázali jsme si, co máme novýho, a pak jsme se vydali na pláž (i s nákupama!). Cestou jsme dělali kraviny, hráli jsme na honěnou, házeli jsme po sobě papírový kapesníky a rozvazovali jsme si tkaničky. Musela jsem se smát, když Donna udělala útok na Rogera a ten si málem rozbil "hubu".
"Jaktože Adrian a Timmy jsou sami?" zeptala jsem se Daniela, když jsme se vzdálili od gangu. Daniel se na mě otočil.
"Protože nejsou," odpověděl mi. To jsem samozřejmě nepochopila, takže jsem udělala tázavej obličej. "Nejsou, protože jsou zadaný, ale holky - Sophia a Mia - odletěli na dovolenou do Evropy. Za tejden se vracej." Upřesnil mi to. Super, další lidi do party.
"Co děláte tak vzadu?!" ozvalo se před námi. "Líbačku a poddobně si nechte na doma!" Oba jsme se s Danielem začali smát. Konečně jsme dorazli k pláži, nebo-li spíš na pláž. Okamžitě jsme se vydali k DrinksBARu. Všichni se pozdravili s barmanem, jenom já a Stef jsme zůstali potichu.
"Ale, koukám, že vám přibyl někdo do party!" Všimnul si nás barman. "Já jsem Jaydan," řekl a natáhle směrem ke mně pravou ruku.
"Já jsem Leila," potřásla jsem si s ním a on se na mě neskutečně krásně usmál. On byl celej krásnej.
"Já jsem Stefanny, ale říkej mi Stef," přivítala se s ním i Stef. Samozřejmě, když Daniel uviděl, jak se na mě Jaydan podíval, tak přišel blíž ke mně a objal mě.
Bylo něco kolem devátý a já jsem tušila, že nemám zase takový vycházky. Snažila jsem se to ale zakrýt, ale Stef to na mě samozřejmě poznala.
"Co je?" zeptala se mě.
"Myslím, že by jsme měly jít domů. Mamka se bude zlobit." Odpověděla jsem a podívala jsem se na všechny, co se bavili.
"Jasně, ale tak zavolej mamce a řekni že do půlnoci jsme doma. Přece se nemůžem sbalit a odejít." Prohlásila Stef a já jsem uznala, že je to celkem dobrý nápad. Zavolala jsem mamce a ona mi to schválila.
Vrátila jsem se zpátky mezi ostátní. V deset dostal Markus šílenej nápad, že se půjdem koupat. Nebo teda...Na klíně mu seděla Stef, takže ji vzal a běžel s ní do vody. Ona ječela a všechno a on ji tam normálně hodil. Byla jsem skoro v křeči, jak jsem se smála. Jenže to by nebyl Daniel, kdyby se neopičil. Vzal mě a hodil mě tam taky. Jenže já jsem byla chytřejší a když mě pouštěl, tak jsem ho chytila za jeho tričko a on tam spadl se mnou. Nakonec ve vodě skončili všichni a začala se hrát vodní bitka. Což byla celkem sranda, protože jsem vždycky pocákala Daniela a pak jsem mu skočila na záda a on spadnul.
"To ti nedaruju!" zakřičel Daniel, když se vynořil. Chytil mě kolem pasu a dal mi kráskou pusu a pak mě schodil. Pak jsme se konečně rozhodili, že se půjdem usušit. Jaydan zůstal v suchu, takže nám půjčil pár ručníků, když jsme usoudili, že už jsme suchý, rozloučili jsme se s Jaydanem a vydali jsme se domů.

Před domem jsme se všichni zastavili. Sarah a Tom, Donna a Roger a Adrian a Timmy šli dovnitř. Na chodníku jsme zůstala já s Danielem a Stef a Markus.
Stef na nic nečekla, takže se s Markusem začali vášnivě líbat, jako kdyby jsme tam vůbec nebyli. Bylo celkem vtipný je pozorovat a s Danielem jsme se jim smáli, ale oni nás nebrali.
"Víš, dneska jsem se úplně ujistil, že jsi holka pro mě. Zamiloval jsme se do tebe, Leilo. Chci tě." Pošeptal mi Daniel do ucha. Bylo tak krásný to poslouchat a cítit jeho rty na mém krku.
"Já tebe taky." Odpověděla jsem mu a začali jsme se líbat. Hladil mě po zádech, nejdřív přes tílko a pak mu ruka vklouzla pod. Samozřejmě, že pak už mě nehladil jenom po zádech. Bylo to vzrušující, takže já jsem mu zerývala nehty do zad. Ale řekla bych, že se mu to líbilo, protože tak krásně skučel a chtěl ještě. Možná, že kdyby nás Stef od sebe neroztrhla, tak by to skončilo úplně jinak.
"Můžem jít!" prihlásila a chytila mě za ruku a táhla mě od Dana.
"Počkej!" vytrhla jsem se jí z ruky a přiběhla jsem zase k Danielovi. "Dobrou noc, brouku." řekla jsem a dala jsem mu pusu. Pak jsem se vrátila ke Stef.
"Bože, jsme v háji. Markus je jako droga. Už jsem zamilovaná!" Prohlásila Stef, když vešla k nám domů.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama