Aww.pilgrimage<3

18. srpna 2013 v 15:01 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :D
Tkže název "pilgrimage" nebo-li "pouť". Aaano! V pátek (16.8.) jsem se vydala do města. Njedřív jsem jela k Verunce. Cestou jsem potkala Terez, takže jsme šly společně. U Verunky byla už Hann, takže jsme si s holkama uvařily kafíčko a zkoukly jsme film - Deník nymfomanky. Jakože ten film, už podle názvu, asi nebyl zrovna pro nás. Ale byl pěknej. Zhruba v půlce toho filmu jsem se rozhodla, že se namaluju, protože k Verunce jsem jela neučesaná a nenalíčená. Verunka mi udělala linky (zvládla bych je sama, ale ona chtěla!), pak jsem dořešila řasenku a nakonec jsme musela vyřešit, co si vezmu na sebe. S sebou jsem táhla skoro půlku skříně, takže jsem to tam vytahala. Holky mi poradily a nakonec jsem šla v šedivých legínách a černém tílku, s hnědou koženou kabelkou. Vlasy jsem si nechala rozpuštěný a mohly jsme vyrazit. Takže jsme se sešly s klukama (Páťa a Radek). Byli s náma jenom chvíli a pak se vydali za kámošem. Zbytek dne už jsme je potom neviděly, ikdyž měli bejt s náma. Mezitím Hann s Terez usoudily, že s náma nebudou, takže odešly. Já s Verunkou jsme šly k ní domů, protože jí přijel taťka, tak musela pro money. Chvíli jsme tam zůstaly, pak nás holky začaly hledat, takže jsme se vydaly za nima. Vůbec jsme nevěděly, co budem dělat, takže jsme nejdřív seděli asi dvě hodiny u banky, pak jsme se vydaly k úřadu...jsou tam fontánky. Pak konečně jsme šly s Hann na lavici. To bylo pohodový. A pak jsme byly třikrát na Break Dance-u.Pak pro mě a Hann jela moje mamka. Super den.

A Anoo! včera (17.8.) jsme tam byla znova. Jela jsem s rodičema až večer. Hann už jsem nezastihla, ale večer byl krásnej. Rodiče jsem opustila, už když jsme vcházely do davu a šla jsem za Verunkou. Nemohla jsem ji nikde najít, takže jsem se musela zeptat kámošů, který jsem neviděla asi měsíc a půl! Pak jsem ji našla. Šly jsme na Break Dance. To byla super jízda. Někde tam v davu stáli i moji rodičové a když jsem slezla dolů, tak mi taťka řekl, že mi bude špatně. Ale nebylo. Vydaly jsme se pro jídlo a pití, obešly jsme kousek města, kde nikdo nebyl a vydaly jsme se zpátky do víry maloměsta. Sedly jsme si na nějakou sochu a jenom tak jsme tam seděly, pak jsem se rozhodly jít znova na Break. Pak už nějak musela jít domů, ale já jsem chtěla ještě na lavici a ona se mnou nechtěla jít, protože měla strach. Takže jsem odchytila kámoše (Filip) a on se mnou šel. Joo, super to bylo. Pak jsme se vadali domů.
Nejkrásnější dva večery :)*
(BTW: Myslela jsem, že tam konečně potkám Dana, ale dneska mi napsal, že tam ani nebyl. Taková škoda. On vůbec neví, co k němu cítím.)
Megg
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama