Aww.On the party:* (*story*)

11. srpna 2013 v 22:39 | Megginkaa
Semlelo se to tam tak rychle, že jsem ani nepostřehla, že jsem zadaná.
"Ty jo, já se celkem bojím," oznámila jsem Stef, když jsme stály u sousedů před dveřmi a připravovaly se. Konečně jsem se odhodlala, že zazvoním, ale otevřely se dveře a objevil se v nich fakt pěknej kluk, ale na Daniela neměl.
"Čau holky, jste ty od vedle?" Zjišťoval. Obě dvě jsme se Stef kývly. On nás chytil za ramena a vtáhl nás dovnitř. Jako myslela jsem si, že to bude jenom nějaká malá akce pro pár kámošů, ale to, co jsem viděla, nebyla malá párty.
"Oh.My.God." Vydala jsem ze sebe, když jsem se kolem sebe rozhlížela. Stef na tom nebyla o moc líp.
"Ahoj Leilo," ozvalo se za mnou. Otočila jsem se.
"Čau, myslala jsem, že to bude menší párty!" Uznala jsem a podívala jsem se Danielovi do jeho krásných hnědých očí.
"Jo, to já taky. Ale nějak se to rozneslo, no. Dáte si něco k pití, holky?" zeptal se zdvořile.
"Jasně, co máš?" usmála jsem se nejistě. Nevěděla jsem jesli mě má rád, nebo jestli se mu líbím, ale on se mi samozřejmě líbil až tak, že se mi z něho podlamovaly kolena.
"Alkohol." odpověděl mi jedním slovem a táhnul mě do kuchyně, ze který byl udělanej bar. Nevěřila jsem svým očím. Takovýho chlastu.
"Fajn, dám si něco namíchanýho. Třeba bílej rum a Colu," oznámila jsem, když jsem viděla ty zásoby flašek. Vypadalo to spíš, jako kdyby měl být v nejbližší době konec světa.
Daniel se ujal míchaní mého drinku, takže jsem ho mohla se zaujetím pozorovat. Někdy se na mě podíval a usmál se. Vypadal fakt dokonale, párkrát na mě mrkl.
"Tady to máte, mladá dámo," řekl mi a podal mi skleničku s drinkem a nasekal do toho limetku a led. Poděkovala jsem a mezitím, co jsem ho pozorovala, tak jsem si všimla, že má na ruce tetování. Krásný. A taky se mi stihla ztratit Stef. Vždycky, když jde někam se mnou, tak se vypaří a naleznu ji až na konci akce. Vždycky. Takže mě to ani nepřekvapovalo a ani jsem ji nešla hledat. Šla jsem si sednout ven na terasu...Nebylo tam moc lidí, takže pohoda pro mě.
Dokonalý místo na přemýšlení, nebyla ještě ani moc tma, ale přítmí. Zavřela jsem oči a opakovala jsem si pohled na Daniela.
"Leilo, copak tady děláš, takhle sama?"
Otočila jsem se, věděla jsem, kdo to je. Daniel.

"Vlastně nic. Ani nevím, proč jsem sem šla, ale jenom mě to tak napadlo," Znervozněla jsem, takže jsem začínala kecat nesmysly. Daniel se tomu smál.
"Nemusíš ze mě bejt tak vyplašená," upozornil mě.
"Já z tebe nejsem vyplašená. Ne...nebo vlastně...jo...ne, teda chtěla jsem říct ne." Očividně jsem mu byla zase k smíchu, protože se skoro válel na zemi. A to mě rozčilovalo. Začala jsem do něho jenom tak bušit a řikat mu, že z něho nejsem vyplašená, ikdyž jsem byla.
"Jdem se projít?" zeptal se, když se zvednul ze země a oprášil si zadek od kamínků.
"A kam?" zeptala jsem se místo, abych řekla "jo". Bože, já jsem trouba!
"Na pláž?" navrhnul.¨Odkývla jsem to. Už jsem se chytala jít přes dům, ale on mě chytil za ruku a odtáhl mě za roh. Tázavě jsem se na něho podívala.
"Ne, vnitřkem ne. Nechcem, aby nás někdo špehoval, ne? Takže půjdem přes plot." Otočil se a pokývnul hlavou k plotu.
"Ok."
Pořád mě držel za ruku a nepustil mě dokud jsme nedošly k plotu. Nejdřív to přelezl on, a pak já. Radši nastavil náruč, kdybych chtěla padat. Dobrý, nespadla jsem.
Celou cestu na pláž jsme si povídali o všem možným. Chtěla jsem o něm, co nejvíce zjistit.
Co jsem zjistila? Jmenuje se Daniel Greed. Je mu 17, skoro 18. Narozeniny má 18.8. Přistěhoval se z New Yorku, ale dřív už tady byl. Bydlí jenom s taťkou. Bude chodit na stejnou školu jako já. Hraje ve fotbalovém týmu - útočníka. Ještě nikdy neměl žádnej vážnější vztah, ale už se s několika holkama vyspal. Má mladší segru - Beth. Rád sportuje, chodí běhat nebo chodí do posilovny. Rád chodí na pláž, slaví a tráví čas se svoji partou. Má rád čokoládovou zmrzlinu, pizzu a všechno italský jídlo. Nemá rád myši (morčata, potkany, fretky, krysy, pískomily apod.) Má rád psy. Jeho oblíbenej předmět je španina a francouzština, samozřejmě tělocvik. Chodí hrát florbal a v létě hraje beach volejbal. Umí vařit, někdy si čte. Zkoušel hulit trávu. Dal si sázku s kámošem, že se nechá otříhat dohola. Prohrál. Už je to dváno.
Toť asi vše. Stihli jsme dojít na pláž a já jsem poznala, že ho chci. Strašně moc. Podle toho, co říkal, tak jsme toho měli moc společnýho. Třeba sport.
"Jsi zajímavá holka," řekl Daniel a zastavili jsme se. Přitáhl si mě blíž, že jsem cítila jeho dech na mé prochladlé tváři.
"Jak to myslíš?" zeptala jsem se.
"Celou dobu mluvím jenom já a ty se mi směješ. Posloucháš, ale nereaguješ. Líbíš se mi. Moc." S posledním slovem se ke mě přiblížil a políbil mě. Měl horké rty. Pak mě chytil za ruku a rozěběhnul se semnou po pobřeží. Byl to dokonalej okamžik. Pak jsme si sedli do písku a jenom jsme mlčeli.
"Tak mi taky něco řekni, o sobě. Moc toho o tobě nevím, krom toho, že máš gepardovaný kalhotky." Začal se smát. Musela jsem se tomu smát taky.
"Hele, neměl ses dívat, jo!" řekla jsem mu výhružně. Než jsem ho stačila praštit, tak se na mě převalil a začal se semnou líbat. Nejdřív jsem se vůbec nepřipojovala, ale pak jsme mu s líbáním trochu pomohla.

Zpátky na párty jsme se vrátili asi o tři hodiny později. Nikdo nevěděl, že jsme tam nebyli, proto se všichni zajímali, co se děje vevnitř. Byla jsem za to možná ráda, protože bych se pak nezbavila Stefaniných otázek. Stejně ji o tom řeknu, to je jasný.
Vešli jsme ruku v ruce a šli jsme si pro pití. Zbytek večera jsem trávila v Danielově blízkosti, pak jsem se rozhodla najít Stef. Celkem mi to trvalo, ale přece jenom se mi to povedlo.
"Čau Leilinko, moje milovaná," řekla zvesela Stef, když mě uviděla.
"Ahoj kočko, dobrý? Bavíš se?" zeptala jsem se na ujištěnou.
"Jo, nejbožejší párty. Tohle je Markus, Timmy, Tom, Roger a Adrian." Seznámila mě se všema těma klukama, co tam seděli. Pak přiběhly ještě další dvě slečny. "Jo a tohle je Sarah a Donna." Seznámila mě ještě s těma dvěma. Vypadali super, takže jsem se tam u nich trošku zdržela. Seznámila jsem se s nima a dala jsem si s nima panáka na přivítanou a na to, že jsem já a Stef u nich v partě. Samozřejmě, kde je Daniel.
Párty končila o půl čtvrtý ráno, kdy už někteří odpadli a usnuli, došlo pití a byli jsme unavení. Všichni.
"Stef, zvedej kostru. Razíme domů. Nemáme to daleko." Oznámila jsem jí, když už jsem pociťovala menší nevolnost. Taky bodejť by ne, když jsem toho do sebe naplácala a předtím jsem nic nejedla.
"Ok. Tak čáááu lidičky. Zejtra, teda vlastně dneska, se ještě uvidíme. Přijdem pomoct s úklidem." Rozloučila se se všema a políbila se s Markusem. Já jsem jim řekla "Ahoj, uvidíme se dneska!" a odešla jsem z obýváku, který teda vypadal jako po výbuchu bomby. Daniel čekal v chdobičce.
"Dobrou noc, princezno. Zejtra se uvidíme. Mám tě rád." Rozloučil se semnou a políbil mě na dobrou noc.
"Já tebe taky. Dobrou noc."
A odešla jsem se Stef domů. Chvíli jí nedocházelo, proč jsem se políbila s Danielem, ale po dlouhém vysvětlování to pochopila.
Jsem zadaná za Dana. :*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama