Srpen 2013

MY LOVE :**

30. srpna 2013 v 9:00 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :))
Mám fakt štěstí. Nejdřív včera (jsem u babičky), sedím u pc a najednou mě něco lechtá na krku, tak to přimáčknu, a ona to byla vosa. Ale neštípla mě. Tak to bylo první štěstí.
A druhý? Fakt nejvíc dokonalý, co chci celý dva měsíce prázdnin. OMG! Pořád tomu nevěřím. Daniel. Yeeeah!:)* Dneska spím u kámošky a domluvila jsem si s Danem, že půjdem ven. Bože,bože,bože. Pořád tomu něvěím. Napsala jsem mu včera večer jestli má dneska čas, a tak jsme se nějak domluvili. Jooo. Chci ho, strašně moc ho chci. Začíná se mi plnit sen. Já jsem ani nevěřila, že by někdy šel ven, nikdy jsem si to ani nedokázala představit. A včera? JO! Úplně jsem začala skákat a ječet a pištět po pokoji a byla jsem asi půl hodiny v "mírném" šoku. Nevěděla jsem, co mám dělat, a jenom tak jsem seděla. Joooo! Těším se. Pak o tom napíšu článek. ;):*
Megg<3 "in love":*

Aww.pilgrimage<3

18. srpna 2013 v 15:01 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :D
Tkže název "pilgrimage" nebo-li "pouť". Aaano! V pátek (16.8.) jsem se vydala do města. Njedřív jsem jela k Verunce. Cestou jsem potkala Terez, takže jsme šly společně. U Verunky byla už Hann, takže jsme si s holkama uvařily kafíčko a zkoukly jsme film - Deník nymfomanky. Jakože ten film, už podle názvu, asi nebyl zrovna pro nás. Ale byl pěknej. Zhruba v půlce toho filmu jsem se rozhodla, že se namaluju, protože k Verunce jsem jela neučesaná a nenalíčená. Verunka mi udělala linky (zvládla bych je sama, ale ona chtěla!), pak jsem dořešila řasenku a nakonec jsme musela vyřešit, co si vezmu na sebe. S sebou jsem táhla skoro půlku skříně, takže jsem to tam vytahala. Holky mi poradily a nakonec jsem šla v šedivých legínách a černém tílku, s hnědou koženou kabelkou. Vlasy jsem si nechala rozpuštěný a mohly jsme vyrazit. Takže jsme se sešly s klukama (Páťa a Radek). Byli s náma jenom chvíli a pak se vydali za kámošem. Zbytek dne už jsme je potom neviděly, ikdyž měli bejt s náma. Mezitím Hann s Terez usoudily, že s náma nebudou, takže odešly. Já s Verunkou jsme šly k ní domů, protože jí přijel taťka, tak musela pro money. Chvíli jsme tam zůstaly, pak nás holky začaly hledat, takže jsme se vydaly za nima. Vůbec jsme nevěděly, co budem dělat, takže jsme nejdřív seděli asi dvě hodiny u banky, pak jsme se vydaly k úřadu...jsou tam fontánky. Pak konečně jsme šly s Hann na lavici. To bylo pohodový. A pak jsme byly třikrát na Break Dance-u.Pak pro mě a Hann jela moje mamka. Super den.

A Anoo! včera (17.8.) jsme tam byla znova. Jela jsem s rodičema až večer. Hann už jsem nezastihla, ale večer byl krásnej. Rodiče jsem opustila, už když jsme vcházely do davu a šla jsem za Verunkou. Nemohla jsem ji nikde najít, takže jsem se musela zeptat kámošů, který jsem neviděla asi měsíc a půl! Pak jsem ji našla. Šly jsme na Break Dance. To byla super jízda. Někde tam v davu stáli i moji rodičové a když jsem slezla dolů, tak mi taťka řekl, že mi bude špatně. Ale nebylo. Vydaly jsme se pro jídlo a pití, obešly jsme kousek města, kde nikdo nebyl a vydaly jsme se zpátky do víry maloměsta. Sedly jsme si na nějakou sochu a jenom tak jsme tam seděly, pak jsem se rozhodly jít znova na Break. Pak už nějak musela jít domů, ale já jsem chtěla ještě na lavici a ona se mnou nechtěla jít, protože měla strach. Takže jsem odchytila kámoše (Filip) a on se mnou šel. Joo, super to bylo. Pak jsme se vadali domů.
Nejkrásnější dva večery :)*
(BTW: Myslela jsem, že tam konečně potkám Dana, ale dneska mi napsal, že tam ani nebyl. Taková škoda. On vůbec neví, co k němu cítím.)
Megg

Aww.With my NEW gang:* <3 (*story*)

16. srpna 2013 v 9:31 | Megginkaa
Celý odpoledne ve společnosti nejlepších lidí. Shopping, city, coffee, fun., beach and drinks
Kolem půl pátý mi zazvonil mobil. Podívala jsem se na displej a DANIEL"Ahoj Leilo, tak v kolik?" ozvalo se z telefonu. Stef se ke mně přihrnula a špicovala ucho, aby toho slyšela co nejvíc.
"Ahoj, tak za půl hodiny u vás. Kdo je u tebe ještě všechno?" zeptala jsem se na přání Stef, protože na mě dělala posunky ať se zeptám.
"No, všichni. Teda krom Sarah a Donny. Takže za půl hodiny u mě. Nebudem čekat!" oznámil mi Daniel a típnul to.
Stef vedle mě byla jak na trní, pořád se mě ptala jestli je Markus pěknej a jestli se k sobě hoděj apod. Bylo vtipný jí na to odpovídat ironicky. Vždycky mě chtěla zabít pohledem.
"No takže, máme na úpravu půl hodiny." Oznámila jsem Stef, když jsem odhodila mobil a spěchala jsem do koupelny. Stef běžela okamžitě za mnou. S oblečením jsme se nezdržovaly, šly jsme tak, jak jsme byly před tím.

Po ani ne 25 minutách jsem se Stef postávala před Danielovými dveřmi. Nakonec jsme byly mi ty, co musely čekat. Schválně jsme nezvonily, abychom zjistily, za jak dlouho jim dojde, že stojíme venku. Viděly jsme k nim do obýváku bočním oknem, takže to bylo vtipný pozorovat. Všichni ti kluci tam se upravovali, převlíkali a byla to krásná podívaná. Pak nás ale odhalil Timmy.
"No holky. Jste horší než uchylové, takhle nás pozorovat!" zkonstatoval Timmy, když všichni ti kluci vyšli před dům.
"Pche. Náhodou, nám se to líbilo." Řekla jsem jakoby dotčeně. Daniel se začal smát. "Jo, a nevím, čemu se směješ!" dodala jsem.
"Jenom tak, že kdybychom tohle udělali my, tak nás zažalujete," prohlásil jako znalec práv. Tomu jsem se musela smát já. Pak jsme se konečně vydali na cestu. U SHOPPING CENTRE jsme se potkali se Sarah a Donnou. Kluci vůbec nebyli takoví, že by nechtěli jít nakupovat, možná byli ještě horší než my holky. Hnedka, jak jsme vlezli vchodovejma dveřma dovnitř, tak se seskupili a běhali z krámu do krámu, volali nás holky k sobě, abychom posoudily jejich vzhled a utráceli. Jak jsem zjistila během nákupů, tak Sarah chodí s Tomem a Donna s Rogerem. Chudáčci Timmy a Adrian, museli tam být sami.
"Lielo!" ozvalo se od někud z kabinky. Rozhlédla jsem se a uviděla jsem Danielovu hlavu. Vydala jsem se směrem k němu.
"Ano?"

When you love:* (*story*)

14. srpna 2013 v 12:12 | Megginkaa
Ranní probuzení s bolestí hlavy a se Stef skoro pod postelí.
Probudila jsem se něco po jedenáctý a pořádně mě bolela hlava. Pak jsem si vzpomněla, že se mnou šla Stef, ale na posteli nebyla. Nakoukla jsem přes okraj a uviděla jsem ji, jak leží schoulená na kousíčku deky a pod hlavou má polštářek, který mi dala k Vánocům před dvěma roky.
"Au! Bože mě asi upadne hlava!" řekla jsme si pro sebe polohlasně. Stef se na zemi trošku zachrula, otočila se na zemi a spala dál. Mě to přes ukrutnou bolest hlavy nešlo. Musela jsem prostě vstát. Koukla jsem na sebe do zrcadla, který mi viselo v pokoji na zdi. "O bože!" prohlásila jsem, když jsem se uviděla. V životě jsem nevypadala tak zřízeně, unaveně, rozmazaně a zároveň šťastně. Vzpomněla jsem si na Daniela. Přešla jsem můj odraz v zrcadle a vydala jsem se do kuchyně, kde seděla mamka s Lukasem a malou Abby.
"Dobrý ráno," přivítala jsem se s nima a okamžitě jsem nakoukla do ledničky, abych našla něco dobrýho k jídlu.
"No, ahoj. V kolik jste se vrátili? Já jsem na vás čekala tak do půl třetí a vy nikde!" prohlásila mamka. Podívala jsem se na ni a mile jsem se na ni usmála.
"No, myslím tak kolem čtvrtý. To jsi nemusela mami." Oznámila jsem mamce a ta na mě vykulila oči.
"Proč tak pozdě. To byl rámus, tam od vás. Se divím, že na vás někdo nezavolal policajty!" Přidal se do hovoru Lukas.
"Já nevím proč. Prostě jsem končili, no. Stef nahoře ještě spí. Co si mám vzít k jídlu?" zeptala jsem se, když jsem zjistila, že u nás v ledničce nic není, ikdyž byla tak plná, že nebylo na nic vidět.
"Já vám připravím snídani, běž za Stef." Ujistila mě mamka.
"Díky."
Vyběhla jsem po schodech a pomalu jsem vešla do pokoje. Stef seděla na zemi vedle postele, bledá jako stěna a nevypadala vůbec OKEY.
"Ty vole, je ti dobře?" zeptala jsem se, ikdyž otázka byla zbytečná.
"Ne. Mám hlad. Bolí mě hlava. Plave mi žaludek. Mám žízeň, jsem vyschlá jako Sahara." Oznámila celej její problém.
"Jo, jídlo máme dole. I pití. Bež kdyžtak do koupelny." Odpověděla jsem ji. Vypadala fakt krutě.
Když se trošku vzpamatovala studenou vodou, už vypdala líp. Mnohem. Dala jsem si sprchu, smyla jsem ze sebe všechn ten kouř, vyčistila jsem si zuby, trošku jsem zkurtulnila obličej...tak jsem vypadala celkem normálně. Ještě, že jsme nezůstali u Daniela. Pak všechno po mně zvopakovala Stef.
"Už je ti dobře?" zeptala jsem se, když vykoukla z koupelny zabalená v ručníku a na hlavě s turbanem, ten jsem měla na hlavě taky.
"Jo, už jo. Díky." Provinile se na mě usmála.
"Ježiši, nemáš zač. Možná, že kdybych tam byla pořád, tak nevypadáme tak zřízeně." Prohlásila jsem a doufala, že ji do dojde, že jsem tam nebyla.
"Ty jsi tam nebyla, pořád? A kde jsi byla?" zeptala se mě. Měla fakt super výpadek.
"S Danielem. Jsem zadaná. Byli jsme se projít na pláž a pak jsme se vrátili. Bylo to dokonalý." Oznámila jsem ji. Ona na mě vykulila oči.
"Bylo něco?" zeptala se a chtěla vědět detaily.
Všechno jsem ji vysypala do poslední drobnosti. Koukala pořád jako vyvoraná, prořád se nemohla smířit s tím, že jsem tam nebyla celou dobu. Jediný, co si pamatovala aspoň trošku, bylo to, že se dala dohromady s Markusem. Taky by byla neskutečná ostuda, kdyby to zapomněla.

Aww.On the party:* (*story*)

11. srpna 2013 v 22:39 | Megginkaa
Semlelo se to tam tak rychle, že jsem ani nepostřehla, že jsem zadaná.
"Ty jo, já se celkem bojím," oznámila jsem Stef, když jsme stály u sousedů před dveřmi a připravovaly se. Konečně jsem se odhodlala, že zazvoním, ale otevřely se dveře a objevil se v nich fakt pěknej kluk, ale na Daniela neměl.
"Čau holky, jste ty od vedle?" Zjišťoval. Obě dvě jsme se Stef kývly. On nás chytil za ramena a vtáhl nás dovnitř. Jako myslela jsem si, že to bude jenom nějaká malá akce pro pár kámošů, ale to, co jsem viděla, nebyla malá párty.
"Oh.My.God." Vydala jsem ze sebe, když jsem se kolem sebe rozhlížela. Stef na tom nebyla o moc líp.
"Ahoj Leilo," ozvalo se za mnou. Otočila jsem se.
"Čau, myslala jsem, že to bude menší párty!" Uznala jsem a podívala jsem se Danielovi do jeho krásných hnědých očí.
"Jo, to já taky. Ale nějak se to rozneslo, no. Dáte si něco k pití, holky?" zeptal se zdvořile.
"Jasně, co máš?" usmála jsem se nejistě. Nevěděla jsem jesli mě má rád, nebo jestli se mu líbím, ale on se mi samozřejmě líbil až tak, že se mi z něho podlamovaly kolena.
"Alkohol." odpověděl mi jedním slovem a táhnul mě do kuchyně, ze který byl udělanej bar. Nevěřila jsem svým očím. Takovýho chlastu.
"Fajn, dám si něco namíchanýho. Třeba bílej rum a Colu," oznámila jsem, když jsem viděla ty zásoby flašek. Vypadalo to spíš, jako kdyby měl být v nejbližší době konec světa.
Daniel se ujal míchaní mého drinku, takže jsem ho mohla se zaujetím pozorovat. Někdy se na mě podíval a usmál se. Vypadal fakt dokonale, párkrát na mě mrkl.
"Tady to máte, mladá dámo," řekl mi a podal mi skleničku s drinkem a nasekal do toho limetku a led. Poděkovala jsem a mezitím, co jsem ho pozorovala, tak jsem si všimla, že má na ruce tetování. Krásný. A taky se mi stihla ztratit Stef. Vždycky, když jde někam se mnou, tak se vypaří a naleznu ji až na konci akce. Vždycky. Takže mě to ani nepřekvapovalo a ani jsem ji nešla hledat. Šla jsem si sednout ven na terasu...Nebylo tam moc lidí, takže pohoda pro mě.
Dokonalý místo na přemýšlení, nebyla ještě ani moc tma, ale přítmí. Zavřela jsem oči a opakovala jsem si pohled na Daniela.
"Leilo, copak tady děláš, takhle sama?"
Otočila jsem se, věděla jsem, kdo to je. Daniel.

I am going to run.;)

11. srpna 2013 v 20:28 | Megginkaa |  Diary
Nevím, co mě to napadá, ale asi si půjdu zaběhat! :)
Bože, to mě nikdy nebralo...Nikdy jsem se sama nerozhodla, ale tak, co bych rpo svoje tělíčko neudělala, že?! :D
Dneska jsem byla ve městě, sešla jsem se s Verunkou, pak jsme se sešly s Hann a prošly jsme les a jedly jsme nezralou kukuřici. :D sranda. Pak jsem jela zase zúáky domů, na kole. Takže jeden sport a pohyb už jsem měla, tak ještě běh a bude to supr čupr. :D :)
Tak zatím :**
Megg<3

Surprise. (*story*)

9. srpna 2013 v 15:45 | Megginkaa

To, co se stalo kolem sedmý večer...pořád tomu nemůžu uvěřit.
Ještě ten den jsem volala kámošce Stef. Samozřejmě, že jsem jí Daniela popsala jako toho nejvíc sexy krásnýho kluka. Takže hnedka za hodinu postávala Stef před našimi dveřmi.
"Čau, tak kde ho máš?" Vybalila na mě první větu a já na ní zůstala koukat jak na zjevení.
"Koho kde mám?" zeptala jsem se udivěně, vůbec mi to nedocházelo.
"No toho kluka, přece." Oznámila mi konečně a začala se tlemit jako smyslů zbavená. Až pak jsem se začala smát já, až teprve teď mi to došlo.
"Jo aha, já jsem se lekla, že tady někoho ukrejvám." Přiznala jsem se, když jsme se obě posadily do křesílek v obýváku a křečí v břiše od smíchu. Začala se smát znova.
Když jsem nám uvařila kafíčko, tak jsme se přesunuly na terasu k bazénu. Nebylo to kvůli tomu, že bychom se chtěly vkoupat, ale spíš kvůli tomu, abychom mohly pozorvat Daniela.
"Vypadá fakt sladce," řekla uznala Stef, když ho zahlédla škvírou mezi dvěma tůjema. Ani ho nemohla pořádně vidět.
"Stef. Ještě jsi ho ani neviděla, tak nekomentuj." Odpověděla jsem jí na to. Ona se na mě nevěřícně otočila.
"Jako chceš mi tím říct, že jsem ho nevidím, když se támhle promenáduje před domem?!" otázala se a ukázala směrem k vedlejšímu domu. Otočila jsem se po směru jejího prstu. A fakt, byl tam Daniel. Tak kdo sakra byl ten kluk, co šel k nim do domu?
"No jo, promiň. Ale před chvílí šel někdo k nim do domu a myslala jsem si, že je to on." vysvětlila jsem jí to.
Než stačila odpovědět, začla od vedle hrát hlasitá hudba div jsem nespolkla lžičku od kafe.
"Co je zase tohle?" zeptala se mě udiveně Stef.
"To kdybych věděla." Odpověděla jsem.

Oh.My new neighbor:* (*story*)

8. srpna 2013 v 17:57 | Megginkaa
(∆ Daniel ∆)
Celou dobu jsem věděla, že budem mít nový sousedy, ale nikdy mě nenapadlo, že mě zrovna ten nejkrásnější soused přistihne jenom ve spacím tričku a kalhotkách, když vynáším koš. O bože! To byl trapas. Nikdo mi neřekl, že se budou stěhovat už dnes a už vůbec by mě nenapadlo, že se budou nastěhovávat v nedělním dopoledni. Sakra!
Já si to tak štráduju po chodníčku, který vede od chodníku až k nám před naše vchodové dveře, jenom v tričku, s kterém jsem se probudila, a kalhotkách s gepardím vzorem, když jsem zaslechla hlasy. Nevěnovala jsem tomu pozornost a natáhla jsem se k popelnici, takže se odhalily moje sexy kalhotky. Vyhodila jsem pytel s odpadkama a už jsem se chystala jít zpátky do domu, když jsem zaslechla ušklebek někoho neznámého. Nenápadně jsem se otočila a málem mě trefilo, když jsem uviděla toho nejkrásnějšího kluka pod sluncem. (Nebo teda asi nebyl nejkrásnější, ale krásnej byl.)
"Čau, já jsem Dan, tvůj novej soused. Ale koukám, že my si budem rozumnět, že?!" Nahodil takovej tupej výraz a zrengenoval mě očima. Očividně mu přišlo vtipný, jak jsem oblečená, protože se usmíval jak idiot.
"Čau, já jsem Leila. Super, že seš můj novej soused. Hele, nelekej se toho, co mám na sobě, ale právě jsem vstala." Upozornila jsem ho, když mě zase přeje očima.
"Okey. Jinak, sluší ti to." Poznamenal a odkráčel pryč.
"Ty si teda budem rozumnět, kluku!" řekla jsem si potichu pro sebe a utíkala jsem co nejrychleji domů.
Doma jsem si konečně připravila snídani a pustila jsem si na plný "kule" nejlepší rockový pecky. Divím se, že na mě nepřišli sousedi. Ikdyž neříkám, že by mi zrovna Danova přítomnost vadila, to ne.
Doma jsem byla sama, takže jsem měla klid. Byli prázdniny, takže jsem nikam nemusela jít ani se od nikud vracet. Tak mě napadlo, že doma trošku poklidím, ale pak mě to přešlo, protože jsem si uvědomila, že u nás doma nemůže být binec, protože mamka je posedlá úklidem, takže se vždycky uklízí, ikdyž třeba není co uklízet. Takže jsem sebou plácla do koženýho křesla. To už jsem se stihla i převlíknout, teda pokud se tomu tak dá říkat. Místo trička jsem si na sebe netáhla černou podprsenku a lítala jsem takhle po celým bytě. Doufám, že k nám nebylo vidět skrz okno, někdy jsem fakt trhlá, takže si tancuju do rytmu.

introduction with story.

7. srpna 2013 v 22:38 | Megginkaa
Ahoj. Během dne mě napadlo, že budu psát z hlavy nějaký příběh. Nemám určený, jak to začne a ani jak to skončí. Prostě až mě to chytne, tak napíšu.
Ahoooj, jmenuji se Leila Dewová. Je mi 16 let. Ale posledních 6 let žiji s mamkou a jejím přítelem (mamka s taťkou se rozvedli a žijí si každý po svým.) ve velkém rodinném domě. Maminčin přítel se jmenuje Lukas. Je mladý, takže si s ním výtečně rozumím. Spolu s mamkou si pořídili dalšího caparta - mojí nevlastní šestiletou sestřičku Abby. S taťkou se vídám hlavně o prázdninách, když k němu jezdím. Nebydlí nějak daleko, ale přece jenom je to kousek cesty, na kole jsem tam za 30 minut. Bydlí na pláži, má krásný dům s krásnou zahradou a nejkrásnějšího pejska na světě - Lollu.
S mojí nejlepší kamarádkou jezdíme k taťkovi tak na půlku prázdnin určitě.
Tenhle rok, to bylo jinak.

Postavy:
Leila Dewová
Tomas Dew
Rebeka Franklinová (Dewová)
Lukas Franklin
Stafanny Marková
Daniel Greed
Sandra Hudenová
a další, seznámíš se.

Oh.My today dream:*

6. srpna 2013 v 21:50 | Megginkaa
Ahoj :))
Takže tenhle článek jsem zasvětila mém snu, který se mi zdál na dnešek. Bože. Škoda, že to není realita :D
Takže začalo to tím, že mně a kámošce (Hann) přišel domů dopis. Nejdřív jsem nevěděla, jestli to otevřít, protože to mělo růžovou pásku navrchu. A to bývá na soudních příkazech.

VTTS?! :**

5. srpna 2013 v 12:32 | Megginkaa
Ahoj.
Přibyla mi tady jedno nová rubrika s názvem VTTS. Abych to upřenila, znamená to: "Voyage to the stars" a překlad: "Cesta (plavba, let) ke hvězdám". Založila jsem to proto, že chci mít rubriku, kam se můžu vypsat, co bych chtěla, moji fantazii (a že moje fantazie někdy nezná meze!) a podobně. Ráda jenom tak přemýšlím o tom, jak budu žít až budu dospělá, kam se podívám, s jakýma lidma se budu setkávat a třeba jakou a s kým budu mít svatbu. A nebo třeba sem můžu napsat svoje sny (ať už ty, co se mi zdají nebo sny toho, co bych strašně moc chtěla.)
Megg<3

Memories never die.

3. srpna 2013 v 12:22 | Megginkaa |  Diary
Dobrý poledne.
Dneska jsem si uvědomila, že můj život bez někoho, koho miluju, není to pravé. Každej večer, než jdu spát, přemýšlím o něm (Dan), v noci se mi o něm každodenně zdá a ráno je první na koho myslim. Nejhorší na tom je, že on mě asi už úplně zavrhnul. Jenže já zůstala zamilovaná. Všechny vzpomínky, co na něj mám...je jich jenom pár, ale jsou!...mě žerou. Nedokážu si pomoct. Chci, aby jsme to mezi sebou nějak vyřešili. Chci, aby jsme byli aspoň kamarádi, ikdyž bylo by lepší...kdyby jsme se k sobě vrátili. (Mám moc bujnou fantazii, ale já to tak fakt chci!) Během posledních pár tejdnů jsem si s ním pokoušela psát, párkrát se mi to podařilo, ale nemohla jsem se mu zmínit, že jsem ho nepřestala mít ráda (milovat). On pro mě zůstal hrdinou. Ikdyž udělal, to, co mi udělal. Byla bych schopná mu to odpustit a začali bychom znova. :// :(( škoda,no. strašně moc mě to mrzí.No, ale tak nebudem truchlit, ne?! :D
těšme se ještě z prázdnin. :* Milujem Vas.

Megg<3

1. August 2013 ;)

1. srpna 2013 v 12:14 | Megginkaa |  Diary
Je divný koukat do kalendáře a vidět SRPEN. Trošku mě to začíná děsit. Horší to teda bude, až uvidím 2.9., ale už teď mám na rukách husí kůži. Jdu sice do devítky, ale vůbec se mi tam nechce. Těším se na kamarády a lidi, co mám ráda a potkávám je jenom ve škole. Dokonce se těším i na hodiny, protože tam je největší sranda. Školní výlet, to taky bude pecka. Další můj lyžák...s osmičkou, kam prostě musím. Jediný, co mi nahání hrůzu jsou přihlášky na střední. Eeh. Není těžký je vyplnit apod. ale kdybych aspoň věděla, kam chci jít nebo, co chci dělat, bylo by to snažší,no. Tolikrát jsem o sobě přemejšlela a zjistila jsem, že se ale vůbec nevyplácí bejt chytrá. Když je někdo hloupej, tak má okruh středních nebo učilišť a rohoduje se podle známek. Jenže, když má někdo na konci osmičky pět dvojek...a v devítce to bude podobný, tak jak já se sakra mám rozhodnout, když bych vlastně mohla kamkoli. A taky nechci devítku, protože opusím kamarády, tu budovu (kterou jsem až do sedmičky nesnášela a chtěla jsem pryč. A přitom teď? Teď bych tam chtěla zůstat navěky!), skvělí učitele (s vyjímkama, samozřejmě), srandu a hlavně devět let svýho život. Už nebudu žákyňka základní školy, ale budu studenka. Nechci!!! Já vím, mnozí z vás si řeknou: "Co trapčí, vždyť je půlka prázdniny a pak má skoro půl roku na to, rozhodnout se!" Dám vám jasnou odpověď: UTEČE TO TAK RYCHLE, ŽE SE ANI NESTIHNU VZPAMATOVAT!
No, ale dost negativity. :D Dneska? Řekla bych, že bratránek, pak výlet k rybníku, konečně. A pak asi venku s Verčou, Páťou a Radkem. :) Uvidíme, jak to dopadne. :) ;)
Pěknej den, přeju :)