YEEAH:*

4. července 2013 v 0:20 | Megginkaa |  Diary
Ahoj :)
Ehm, zase veliký změny. Smutný i veselý. Jsem nezadaná...zase..s Danem to nevyšlo a mě to ukrutně žere. Pořád na něho myslím, neustále se mi vracejí hlášky, co říkal...Jsem skoro na dně, ale držím se. Je super mít kamarádky a kamarády.


Oni jsou prázdniny a já se dokážu nudit. Achjo. Jako každoročně, fakt že jo.
Ne, dnešek jsem si mocně užila. Jela jsem za kamarádkama do města. Nejdřív jsme byly ve skateparku. Pak jsme se rozhodly s Verunkou, že se pojedem na kolách podívat na místo, kde máme v pátek mega, luxus, bomba, krutou party. Největší JOKE bylo to, že ani jedna z nás nevěděla, kde to vlastně je. A to tu akci pořádáme my. Boha! :D No, ale našly jsme to. Tak jsme tam chvíli poseděly a pokecaly jsme. Prohledaly okolí a jely jsme zase zpátky. Jenže...
Cestou zpět jsme jely kolem fotbalovýho hřiště a tam byli kluci (kamarádi). Takže jsme se tam stavily u nich. Samozřejmě jsme tam zkejsly pěknou dobu, takže když jsme přijely na místo, kde jsme předtím byly všechny holky, tak tam nikdo nebyl. :D
Vyřešily jsme to tak, že jsme je nechaly a pak jsme zase jely na fotbalák. Umělá tráva. :D A tam mezitím přišli další tři kluci, takže napohodu,že. Takže jsme si s Verunkou zakopaly do míče.
Hodně dobrá akce,no. Pak takový kraviny tam. :D Nezapomenutelný.
No a když už jsem se jakože chystala, že pojedu domů..a že kluci půjdou taky domů. Tak začalo tak ukrutně chcát. Takže jsme se schovaly pod stříšku. Ehm. Kámoš hledal míč, takže jsme se mu s Verunkou bežely pomoct a zbytek těch kluků na nás : "A bez trička!" A já s Verunkou jsme za běhu sundala tričko..v dešti...a ukrutně jsme se smály. Kluci samozřejmě taky :)
A pak už jsem jenom u tý kamarádky musela chvíli počkat, než přestane tak strašně chcát a domů jsem jela v lijáku, takže domů jsem přijela mokrá, jako kdybych někam spadla.
Ale den jsem si užila. Prostě ukázka mých prázdnin :* Miluju svoje kamarády :*
Megg<3
 


Komentáře

1 megginaa megginaa | 4. července 2013 v 0:21 | Reagovat

No ono to bylo jakože už včera no :D Ale začínala jsem psát "dneska" :D
Sorry!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama