Plány...na dneska

8. července 2013 v 12:44 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :)
Dneska bych měla na celý den plán. Aaano..u mě to snad ani není možný a taky že už se to mockrát nestane.
Včera jsem si celej večer psala s klukem, kterýho jsem milovala od školky. Nikdy si se mnou moc nepsal, ale jak jsem chodila s kamarádkou a s nima na ten fotbal, tak jsme si začali povídat atd. Strašně nevím, co si o tom mám myslet. No, ale zpátky. Psali jsme si, co bude i prázdninách a tak. Zjistila jsem, že ho pět týdnů neuvidím, protože on tady pořád nebude. Nejdřív dneska jede do MB na nějaký zkoušky k fotbalu, tam bude do pátku, takže "náš" fotbal odpadá. Jakmile se vrátí jede na dva týdny na tábor..Takže taky žádnej fotbal (s ním). Možná si půjdem zahrát sami s klukama. Vrátí se z tábora, a hned druhej den odjíždí s rodinou do Chorvatska...na 10 dní. Dlaší skoro dva tejdny bez něho na fotbale. Aaano, zlej sen! Pak se konečně vrátí, takže už jsem plánovala, že budem stanovat atd...ale to je všechno ještě nějak daleko. Prostě pět tejdnů ho neuvidím.
No abych se vrátila ještě k tomu, co všechno se stalo včera, tak to je moc luxusní vzpomínka. Musím jí sem napsat. U nás se včera a předevčírem jezdil AutoCross (ten známej, co se jezí Evropa atd. Prostě Novopacko!), takže když jsem včera došla pěšky do města, abych si došla ke kamarádce pro kolo, tak jsme se rozhodly, že se půjdem podívat za kamarádkou, která neustále jezdí na koně, takže není vůbec s náma. A ona ta kamarádka bydlí v ulici, kudy jezděj všichni z toho AutoCrossu domů. Takže my jsme šly s Verunkou v protisměru kolony, která se táhnula z toho kopce a mávaly jsme všem. Češi nečeši, prostě sranda. Pak jsme na ně začali křičet do otevřených okýnek "Hii" nebo "Tschüss" a oni nám odpovídali. Pak mi ten jeden cizinec řekl anglicky, že jsem pěkná, takže jsem se fakt jako smála,no. Už jsme byly skoro u domu kámošky a teď já jsem šla víc do silnice a tam jelo takový celkem velký auto a v tom seděli němci. A ten jeden němec vystrčil ruku z okýnka a já jsem se rozeběhla a plácnula jsem si s ním. Takže jako sranda. Pak na mě ještě křičeli cosi německy, ale já němčinu skoro neovládám, takže jsem se jenom usmála. Tohle byl fakt mega luxusní zážitek no. :D I takoví pěkný kluci tam byli (z Itálie, škoda no!)
Jo, ale to jsem tady nechtěla řešit. Ehm..dneska bych měla fakt plán. Super! Odpoledne, tedy za chvíli, mám v plánu se vydat do města (na kole, ovšem jako vždy poslední dobou. Busy tady jezděj fakt ne h***o! :D ). Musím si jít koupit nový plavky, takže se budu stavovat pro Verunku, aby mi šla pomoct s výběrem. Pak budem u ní, projdem město, budem dělat blbosti a pak se obě vydáme zase k nám (zase na kole).
Máme od včera na zahradě postavenej stan, takže toho využijem a budem dělat kravál až do božího rána :D :) Strašně se těším.
Plus se ještě musim domluvit s kamarádama, chceme totiž jet do Jičína na koupák, ale nikdo nedomluvil, jak se tam dostanem a ani, kdo s náma všechno pojede. Nevadí, to dořeším já. Zase! :) Prostě jsem organizátorka od přírody. :D (Já mám normálně malý sebevědomí,jo!)
Takže plán na zítra bych taky měla. :D Koupák. Bože už aby bylo zítra! :D Teda musí bejt pěkně, jinak na to peču. To si radši doma lehnu venku na deku a počkám, až začne chcát! :D
Moje nejlepší kamarádka včera odfrčela na tábor, takže musím nějak zabít nudu přes ten tejden. :) No, já si prosě musím poradit v každý situaci :) ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama