News..:)*

12. července 2013 v 22:48 | Megginkaa |  Diary
Ahoooj :)
Dlouho jsem nepsala, ale tak nahradím si to teď. :)
Ve čtvrtek u mě měla spát Verunka, ale nějak se to celý převrtalo (zase), takže nakonec jsem já spala u ní. Takže jako sranda. :D Ještě ve čtvrtek jsem jela domů s mamkou, která jela z práce, pro věci a to se mnou jela Verunka taky. Takže jsme u nás zůstaly asi na dvě hodiny, takže pak jsme se do města vydaly busem, protože se nám nechtělo pěšky. Pak jsme byly domluvený s kamarádem (Radek), že půjdem ven, takže jsme se sebraly a šly jsme za ním. S ním jsme si šli sednout na busák a tak jsme kecaly. :D super večer, pak už bylo devět, takže jsme musely s Verunkou k nim. :D
Tak jsme se fakt musely vymlouvat, že jsme nebyly s Radkem, ale že s náma byla nějaká Radka. :D Myslím si, že nám to stejnak nesežrali. :)
Pak jsme prokecaly celej večer, takže zábava. :)
Dneska jsme vstávaly něco kolem desátý, takže jsme zkoukly fb. Pak jsme se rozhodly jít si koupit BravoGirl Special, takže jsme se šly zkulturnit trošku a vydaly jsme se do města. Koupily jsme časák a žvejkačky, který berem jako dorgy, takže hned zmizely. :D
Pak jsme byly chvilku u nich doma a zase jsme šly ve¨n s Radkem, takže jsme to zase prokecaly. :) Super, a nakonec jsme chodily po městě a dělaly kraviny :)
A pak už jsem jela zase domů s mamkou, která jela (zase) z práce, takže Verunka se svezla s náma. A domů jela zase tím jednim busem. :)
Zejtra se mi vrací nejlepší kámoška z tábora, takže jdem ven :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama