Červenec 2013

First half HOLIDAYS is behind us!

31. července 2013 v 12:26 | Megginkaa |  Diary
Achjo..:// Nadpis mluví za vše: "První polovina prázdnin za námi!" Je to tak strašný!...Je teda fakt, že je ještě jedna polovina, ale už se to blíží. Že se mi do tý školy fakt chce,no! Uteklo to tak rychle, že jsem se ani nestihla vzpamatovat. Ještě teď si vzpomínám na poslední den školy a teď? Teď, sedím u PC a píšu tenhle článek. Moje plány, jak budu každodenně někde jinde s kamarádama. Oslavy, párty s námětem "jen tak" a úžívání si relaxu. Já bohužel splňuji jenom to poslední. Tenhle tejden jsem od pondělka u babičky, ale to jsem se myslim už zmiňovala v minulém článku. Dneska mi jeden bratránek odjede, ale tak doufám, že se s tím druhým zase zabavím. Včera jsem s klukama koukala na LOL, bez českýho dabingu s českejma titulkama. Super film, miluju ho! <3 Dneska bych se možná mohla dostat do města. Chci tam, protože za 1) chci k rybníku (nevim jestli bude teplo), za 2) mám se tam sejít s kámoškama a za 3) prostě se chci taky projet na kole. Poslední důvod je hodně zvláštní. Vždycky jsem byla člověk, takovej ten línější typ. Ale změnila jsem se, sport jsem začala milovat. Sice nehraju nic závodně ani nic jinýho. Žádnej kroužek apod. Ale sport jsem začala mít ráda. Ne, že bych se zapojovala do hry, to ne, ale sledování v TV...a fandění...super věc! :D Nejradši sleduju hokej, fotbal a občas cyklistika a lyžování. Mimochodem, strašně ráda lyžuju! Florbal? Aaa, tak to je jedinej adept, kterej bych chtěla hrát. To je tak dokonalej sport. Teda pořád to nemá na hokej či fotbal, ale hrát bych ho chtěla. Jeeeejda, nějak jsem se rozkecala o sportu, asi budu muset napsat článek zaměřenej na sport! :D (BTW:Dobrej nápad!)
Dneska teda v plánu rybník a bratránky...kámošky a večerní psaní! :D
A zítra? No ještě abych zůstala doma,že?! To by byl možná i hřích, takže jsem domluvená s kámošema, že pojedem Do Jičína na koupák. :) Juch! Teda ještě nevíme, jestli teda zítra nebo v pátek. Uvdíme. Teď letím za brartránkama :) Mějte se, večer napíšu :) <3
Megg<3

I am me and I won't change myself for anyone...!

29. července 2013 v 14:22 | Megginkaa |  Diary
Ahoj, dlouho jsem zase nic nenapsala. Jsem to ale strašná blogerka! :D
Pár důvodů by se našlo, například kvůli pohřbu...umřela mi prababička. Ale už je to v pohodě. :)
No, pak kvůli zarachu, jeeejda! :D Naše akcička skončila tak jak neměla nebo-li zátah. Přijeli tam policajti! Já zdrhla, ale kámošky, to měly horší, ty chytily. :/// Bože!
Pak třeba kvůli vedru, v tom teple se nedá skoro ani dejchat natož psát. :D To je samozřejmě nejjednodušší výmluva, ale jakože čas jsem fakt neměla.
V sobotu jsem se konečně viděla s Verčou, která tam na tý akci taky byla a právěže ona je ta kterou chytili. Sebrali jsme pár kluků (Páťu, Radka a Fandu) a mojí sestru (Dianu) a vydali jsme se k rybníku. Super akce, vedro na zehbnutí, ale jakože zábava skvělá.
Dneska vyrážim k babičce do STP (zkratka obce), konečně. Měla jsem tam jet už v sobotu, ale nějak jsem to nestihla a včera bylo moc veliký vedro.
Psát bych měla častějc! :)
Megg<3

summer afternoon...:*

17. července 2013 v 13:44 | Megginkaa |  Diary
Ahoj :)
Co děláte lidi? :)
Já se poslední dobou pořád válím venku, buď v lehátku, nebo na dece. Je to zábava, když si vemete sluchátka a knížku k tomu. Někdy takhle vydržím takře i dvě hodiny. Nikdo mě neruší, jsem v klidu od svcýh songů a je mi fajn. :)
Včera jsem byla domluvená s holkama, že půjdem ven, takže dopoledne jsem se válela venku s knížkou, pak byl oběd, po obědě jsem jela s taťkou do města, protože jsme potřebovali koupit barvy apod. na naší koupelnu, takže jsem vypadal z domu, jenom asi na hodinu. Na plavky jsem navlíkla tílko a americký kraťasy a šla jsem ve svítivích žabkách, trošku jsem si přejela oči řasenkou a dál jsem se sama sebou nezabývala. Když jsme se vrátili, pustila jsem se zase do čtení a čekala jsem autobus, kterým měla přijet Verunka.
Když ke mně dorazila, tak jsme se vydaly za Hann. :) U ní jsme seděly na zahradě a povídaly jsme si, pak jsme se vyšechny tři vydaly na autobusou zastávku. Holky mi musely půjčit peníze, protože já jsem šla bez peněz, ale nebylo mi to k ničemu, protože naše dokonalá řidička nám to dala zadara. Takže faaajn :*
No, pak navečer jsem se s mamkou rozhodla stanovat. Ten náš stan, co máme na zahradě už dva týdny jsme konečně využily. Takže mamka nastěhovala všechno do stanu a zhruba v půl jedenáctý jsme se vydaly kempovat. :D Bylo to fak dokonalý, jako. S mamkou, strašpitlem, ve stanu. Pořád někde něco šustilo, nebo bouchalo, pak nám po stanu začalo šplhat kotě. Takže to bylo fakt luxusní. :D Nakonec jsme teda usnuly, a ráno jsme se obě probudily asi v půl šestý...takže jsme zase usnuly a znova probuzený jsme byly v osm. :D Pak už jsem lezla za stanu, takže jsem pak seděla u pc a dělala jsem nadpisovej obal na CD, který jsem si včera vypálila. :) NICKELBACK<3
A teď sedím u pc a píšu tenhle článek. Za hodinu a čtvrt jedu naproti Verunce, protože dneska u mě holky spěj! :) Takže pak se stavíme pro Hann a budem dělat kraviny :*
Mějte se fajn :* užívejte sluníčka a volna :) a další článek bude zase zítra :* <3
Megg<3

Return:*

17. července 2013 v 13:32 | Megginkaa
Autorka: Megg.
O čem to je?
Ahoj. Jmenuji se Isabella Fialová, v Americe Bella Purple. Proč v Americe? Protože odtamtud pocházím. Narodila jsem se 12.7.1997 v americkém Los Angeles, kde jsem následně vyrůstala s rodiči. Bydleli jsme skoro v centru, jenom kousek od velikých nákupních center, ale v tý době jsem byla malá, takže mi obchodní centra připadala k ničemu.
Rodiče se v mých osmi rozvedli a mamka se odstěhovala na druhý konec Ameriky do New Jersey. Tam se zamilovala a přestěhovala se přes Atlantik do španělského Madridu. Dlouho jim to však nevydrželo a behěm jednoho roku si mamka našla nového adepta na mého nevlastního tátu. Z Madridu se přestěhovala do Prahy, kde už zůstala. Bylo mi deset, když jsem se rozhodla, že chci za mamkou. Od tý doby žiju s mamkou blízko Prahy. Už skoro šest let.

News..:)*

12. července 2013 v 22:48 | Megginkaa |  Diary
Ahoooj :)
Dlouho jsem nepsala, ale tak nahradím si to teď. :)
Ve čtvrtek u mě měla spát Verunka, ale nějak se to celý převrtalo (zase), takže nakonec jsem já spala u ní. Takže jako sranda. :D Ještě ve čtvrtek jsem jela domů s mamkou, která jela z práce, pro věci a to se mnou jela Verunka taky. Takže jsme u nás zůstaly asi na dvě hodiny, takže pak jsme se do města vydaly busem, protože se nám nechtělo pěšky. Pak jsme byly domluvený s kamarádem (Radek), že půjdem ven, takže jsme se sebraly a šly jsme za ním. S ním jsme si šli sednout na busák a tak jsme kecaly. :D super večer, pak už bylo devět, takže jsme musely s Verunkou k nim. :D
Tak jsme se fakt musely vymlouvat, že jsme nebyly s Radkem, ale že s náma byla nějaká Radka. :D Myslím si, že nám to stejnak nesežrali. :)
Pak jsme prokecaly celej večer, takže zábava. :)
Dneska jsme vstávaly něco kolem desátý, takže jsme zkoukly fb. Pak jsme se rozhodly jít si koupit BravoGirl Special, takže jsme se šly zkulturnit trošku a vydaly jsme se do města. Koupily jsme časák a žvejkačky, který berem jako dorgy, takže hned zmizely. :D
Pak jsme byly chvilku u nich doma a zase jsme šly ve¨n s Radkem, takže jsme to zase prokecaly. :) Super, a nakonec jsme chodily po městě a dělaly kraviny :)
A pak už jsem jela zase domů s mamkou, která jela (zase) z práce, takže Verunka se svezla s náma. A domů jela zase tím jednim busem. :)
Zejtra se mi vrací nejlepší kámoška z tábora, takže jdem ven :)

today...ehm...trip on the rocks. :D

10. července 2013 v 23:16 | Megginkaa |  Diary
Ahoj :)
Dnešek byl taky povedenej. Ráno jsem sice vstála celá bolavá a namožená, ale joo vlastala jsem. Mamka si usmyslela, že nás (mě a mojí sestru Dian.) vyveze na výlet. Jako každoročně jsme se vydaly do Adršpachu na Adršpašské skály (Adršpach rocks). Minulej rok jsme teda nebyly, ale všechny roky před tím ano. :D Nojono, ale lepší než sedět na prdeli doma :D
Takže jsme se ráno sbalily a vydali se na cestu. Poslouchání písniček (Simple plan) celou cestu, dokonalost. Miluju SP. :)
Prošly jsme si skoro celou trasu, jenom jsme vynechaly nejvíc schodů..tam jsem ale chtěla jít. No, ale musely jsme to nevynechta protože mamka s Dian řekly, že tam nepůjdou. :) škoda.
Jinak den vyvedenej. Pak jsme se ještě stavovali za dědou, koupily jsme si lehátko na zahradu, stavily jsme se za prababičkou a jely jsme domů. Po příjezdu jsem vyzkoušela vodu v bazéně (22°C) To není moc, ale bylo to celkem teplý! :)
Dneska u mě taky měla spát Verunka, ale nějak nám to zase nevyšlo, ale zejtra už je to 100%! :D doufám. ;)
Užívejte prázdnin :* Zatím času doost <3
Megg<3
PS: Už připravuji první díl příběhu Time for LOVE<3. ;)

today is perfect day :**

9. července 2013 v 20:29 | Megginkaa |  Diary
Čááu :) ;)
Dneska jsem měla fakt luxusní den...:D
Ráno jsem vstávala v půl osmý a připravila jsem si věci na koupák. Do města za Verunkou jsem se vydala asi v 8:45, v devět jsem byla u ní. Takže jsem šla na chvíli dovnitř. Takže jsme zkoukly fb a Verča dobalila věci. Celou tu dobu jsme poslouchaly písničky a najednou tam začala hrát "Bílá pěna, láhev orosená..." Okamžitě jsme se toho chytly a celou cestu na autobusák jsme si to zpívaly. Lidi na nás občas koukaly jak na blázny, ale nám to nevadilo. Počkaly jsme na bus, kterej jel v deset. Do Jičína jsme přijely asi v půl jedenáctý. :D A já jsem si ještě musela jít koupit ty plavky. Takže jsme došly do krámu, tam jsem vybrala takový svítivě oranžový, strašně pěkný. :) Takže pohoda, pak jsme se s Verunkou táhly takovou štreku k tomu koupáku.. Tam jsme dorazily v 11:15. Takže jsme se převlíkly atd..Já jsem roztáhla deku a šly jsme do vody. :D Srašná zábava, pěkní kluci a nejrůznější držkopády do vody. :D Vždycky jsme si šly lehnout na deku, aby jsme se trošku opálily a odpočinuly si. Pak jsem si málem urvala nehet z prstu. Dělala jsem si drdol na hlavě, a jak jsem měla v tý gumčice ruku, tak jsem si otočila nehet úplně na druhou stranu, takže mě z něho začala chcát krev a Verunka se mi smála. :D Pak jsem zahlídla naší třídní, takže jsme se začaly chovat trošku normálnějc. :D Pořád jsme tam blbnuly a pak nám naše třídní řekla, že jestli budem chtít, tak že nás hodí zpátky do města. Takže jsme souhlasily..ono, mě by totiž stejně nevydaly peníze na bus :D Z koupáku jsme odcházely asi v půl šestý :) Celý utahaný...se spálenejma ksichtama...:D všechno bolavý a hladový :D Dovezla nás do města, takže jsem se ještě na chvíli stavilu u Verunky doma a pak jsem se vydala na kole zase zpátky domů. Přijela jsem asi ve třičtvrtě na sedm. :D Vyřízená úplně. :D :) Ještě dneska mám spát s mamkou ve stanu, ale to nevim jistě. :) ale byla by sranda. :)
Co vy a dnešek? :D nějakej výlet, koupák apod.? :)

Megg<3

a little change...

8. července 2013 v 21:08 | Megginkaa |  Diary
Čaau :)
No tak dneska se mi to nějak nevydařilo s plánem, ale nevadí.
Sranda. Jedu do města, že potřebuju plavky a nakonec jsem se stejnak vrátila bez nich. Heh, trošku jsem nedomyslela, že mě vlastně chybí jedna stovka, takže ikdyž jsem si došla k mamce do práce, aby mi půjčila, tak mi řekla, že výplatu má až zítra. Sakraa..No, nevadí. I s Verunkou to nevyšlo, nějak se mi to celý zhroutilo, zase až taková oraganizátorka od přírody nebudu! :D To je jedno, aspoň jsem se domluvila na ten zítřek. Konečně.
Sice budu muset vstávat asi v sedm, protože se do města k Verunce musim dostat na devátou a ještě se chci připravit trošku.
Na stan dneska taky peču. Nechci v něm spát sama. Neřeknu, kdybych bydlela někde, kde je hodně lidí, aby mě mohl přijít někdo nevštívit, ale takhle na samotě, to fakt jako ne. :)
Jinak, co vy a prázdniny? Nějaká dovolená? :)

Plány...na dneska

8. července 2013 v 12:44 | Megginkaa |  Diary
Ahooj :)
Dneska bych měla na celý den plán. Aaano..u mě to snad ani není možný a taky že už se to mockrát nestane.
Včera jsem si celej večer psala s klukem, kterýho jsem milovala od školky. Nikdy si se mnou moc nepsal, ale jak jsem chodila s kamarádkou a s nima na ten fotbal, tak jsme si začali povídat atd. Strašně nevím, co si o tom mám myslet. No, ale zpátky. Psali jsme si, co bude i prázdninách a tak. Zjistila jsem, že ho pět týdnů neuvidím, protože on tady pořád nebude. Nejdřív dneska jede do MB na nějaký zkoušky k fotbalu, tam bude do pátku, takže "náš" fotbal odpadá. Jakmile se vrátí jede na dva týdny na tábor..Takže taky žádnej fotbal (s ním). Možná si půjdem zahrát sami s klukama. Vrátí se z tábora, a hned druhej den odjíždí s rodinou do Chorvatska...na 10 dní. Dlaší skoro dva tejdny bez něho na fotbale. Aaano, zlej sen! Pak se konečně vrátí, takže už jsem plánovala, že budem stanovat atd...ale to je všechno ještě nějak daleko. Prostě pět tejdnů ho neuvidím.
No abych se vrátila ještě k tomu, co všechno se stalo včera, tak to je moc luxusní vzpomínka. Musím jí sem napsat. U nás se včera a předevčírem jezdil AutoCross (ten známej, co se jezí Evropa atd. Prostě Novopacko!), takže když jsem včera došla pěšky do města, abych si došla ke kamarádce pro kolo, tak jsme se rozhodly, že se půjdem podívat za kamarádkou, která neustále jezdí na koně, takže není vůbec s náma. A ona ta kamarádka bydlí v ulici, kudy jezděj všichni z toho AutoCrossu domů. Takže my jsme šly s Verunkou v protisměru kolony, která se táhnula z toho kopce a mávaly jsme všem. Češi nečeši, prostě sranda. Pak jsme na ně začali křičet do otevřených okýnek "Hii" nebo "Tschüss" a oni nám odpovídali. Pak mi ten jeden cizinec řekl anglicky, že jsem pěkná, takže jsem se fakt jako smála,no. Už jsme byly skoro u domu kámošky a teď já jsem šla víc do silnice a tam jelo takový celkem velký auto a v tom seděli němci. A ten jeden němec vystrčil ruku z okýnka a já jsem se rozeběhla a plácnula jsem si s ním. Takže jako sranda. Pak na mě ještě křičeli cosi německy, ale já němčinu skoro neovládám, takže jsem se jenom usmála. Tohle byl fakt mega luxusní zážitek no. :D I takoví pěkný kluci tam byli (z Itálie, škoda no!)
Jo, ale to jsem tady nechtěla řešit. Ehm..dneska bych měla fakt plán. Super! Odpoledne, tedy za chvíli, mám v plánu se vydat do města (na kole, ovšem jako vždy poslední dobou. Busy tady jezděj fakt ne h***o! :D ). Musím si jít koupit nový plavky, takže se budu stavovat pro Verunku, aby mi šla pomoct s výběrem. Pak budem u ní, projdem město, budem dělat blbosti a pak se obě vydáme zase k nám (zase na kole).
Máme od včera na zahradě postavenej stan, takže toho využijem a budem dělat kravál až do božího rána :D :) Strašně se těším.
Plus se ještě musim domluvit s kamarádama, chceme totiž jet do Jičína na koupák, ale nikdo nedomluvil, jak se tam dostanem a ani, kdo s náma všechno pojede. Nevadí, to dořeším já. Zase! :) Prostě jsem organizátorka od přírody. :D (Já mám normálně malý sebevědomí,jo!)
Takže plán na zítra bych taky měla. :D Koupák. Bože už aby bylo zítra! :D Teda musí bejt pěkně, jinak na to peču. To si radši doma lehnu venku na deku a počkám, až začne chcát! :D
Moje nejlepší kamarádka včera odfrčela na tábor, takže musím nějak zabít nudu přes ten tejden. :) No, já si prosě musím poradit v každý situaci :) ;)

YEEAH:*

4. července 2013 v 0:20 | Megginkaa |  Diary
Ahoj :)
Ehm, zase veliký změny. Smutný i veselý. Jsem nezadaná...zase..s Danem to nevyšlo a mě to ukrutně žere. Pořád na něho myslím, neustále se mi vracejí hlášky, co říkal...Jsem skoro na dně, ale držím se. Je super mít kamarádky a kamarády.