Novinky ze světa Meggi :*

28. června 2013 v 16:03 | Megginkaa |  Diary
Ahoj :)
Stalo se toho opravdu dost, takže očekávám dlouhý článek.
Takže psal se rok 2013 sobota 22. června a ve městě se konal Slunovrat-2013. :D Tohle byla vždycky nejlepší akce.

Ten tejden, přesněji v úterý, mi Kuba řekl, že by bylo lepší, kdyby jsme se rozešli. Okey, začala jsem brečet a brečela jsem hodně dlouho. Když jsem přijela domů, tak mě začali chodit sms, všechny byly od Kuby. Chtěl druhou šanci, že si prý neuvědomil, co říká. Já jsem ho chtěla zabít v tu chvíli, takže jsem byla IGNORE. Nakonec jsem to, po dlouhém přemýšlení a zkoumání, vyřešila tak, že jsem mu tu šanci dala. Upozornila jsem ho na to, že se můžem klidně do tejdne rozejít.
Okey prostě pak ty další dva dny byly v pohodě (středa, čtvrtek). V pátek večer jsem si s ním volala, takže jsem se s ním domlouvala na ten Slunovrat. Těšila jsem se, ale když jsem přišla ke kamarádce a počkaly jsme tam na další kamarádku, tak jsme se šly projít jenom my tři ke zimnímu stadionu. Tam bylo neskutečná sranda. Holky mi řekly, že by bylo lepší, kdybych to s nim ukončila, začalo mě to ukrutně vyrtat hlavou.
Když jsem se s ním sešla, tak jsem o tom začala mluvit...a asi po 20 minutách jsem se s nim rozešla. Byla jsem z toho vedle, ale on si šel okamžitě za jinejma.
No, takže já jsem utřela slzy, začala jsem se smát s jednou kamarádkou (Verunka) jsem potkala dva kluky. Jeden je skoro spolužák a druhýho jsem neznala, ale vypadal nejvíc krásně. Okamžitě jsem věděla, že bude můj. :D (já vím, zní to strašně.)
Kamarádky udělaly plán, jak udělat, aby byl se mnou. (ten kluk,! Daniel/Dan/Rocky) VYŠLO TO!
Začala jsem s ním ještě ten večer chodit. On je úplně k sežrání. :* Uhhh :)*
eeehmm :D tenhle tejden ve středu byla u nás doma partyhard :D Dan byl zvanej od mý segry. :D přišel. Rodiče nebyli doma, měli odpolední :D. Celkem slušeně to u nás vypadalo. :DDD Dan se opil, segra se opila, její kámoška taky, samozřejmě i já jsem byla pod vlivem, další dva kámoši :D Prostě to bylo drsný! :D
Den potom (čtvrtek) jsem zasapala do školy. Super. Ještě ten večer před, jsem ztratila mobil, když jsem vyprovázela Dana :D Takže jsem se vzbudila ne v 6 ale v 8 a okamžitě jsem šla hledat mobil. Našla jsem ho, super. A mamina mě musela hodit do školy, protože kámošky na mě byly už naštvaný.
Takhle srandovně vypadl můj tejden.
A dneska výzo! :D super! :*
pět dvojek, jinak samí jedničky :* (vím, šprt, ale já se neučím!) :D :D
jsem na sebe pyšná :*
Megg<3
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama