Supr čupr.

21. března 2013 v 21:22 | Megginkaa
Hello.
Dneska ve škole to byla zabíjárna.
Tři hodiny po sobě s naší třídní, nejdřív angličtina (jedinej předmět, kterej mám ráda), pak přírodopis (supl) a nakonec čeština. Fakt mazec.
To jsem ještě dostala sprďana za to, že jsem po zvonění na chodbě. Musela jsem vyřešit můj vztah a viděla mě učitelka. Takže to hnedka nabonzovala ve sborovně. Ta sborovna je taky drbárna jak nevim co. To, že chodím s Kubou, už vědí všichni učitelé druhýho stupně. Je to vtipný.
Pak jsme měli mít matiku, ale včera nám učitel říkal, že budeme mí chemii a nakonec jsme měli výtvarku. To je předmět, kterej nemám zrovna v lásce. Máme na ni nejhorší učitelku, která si o sobě myslí, bůhví co není. Ale přežila jsem.
Zbytek dne už jenom chemie a hudebka. Mimochodem hudebka je předmět, kterej vymyslel njevětší blbec na světě. Vždycky na takový celkem normální předměty, dostanem nejhorší učitele.

Během dne jsem ještě řešila mě a Kubu. Musela jsem s ním mluvit, protože se na mě naštval. Důvod vím, ale je tajnej. Celej den se se mnou nebavil, myslela jsem, že umřu. Žádná pusa, žádný objímání, žádný úsměvy. Jenom slzy z mejch očí. Nakonec jsem se přemohla a promluvila jsem si s ním. Pak už to bylo v pohodě.
Nakonec jsme čekali na semináře, takže jsem s ním byla v šatně a to už mě objímal a dával mi pusinky. Neskončilo to jenom u pusinek no! :D Zamilovala jsem se do něj. Zjistila jsem, že má hořkej jazyk ( :D ) On totiž kouří, takže to je z toho.
To mi připomíná. Vždycky, když přijedu domů, tak je ze mě cejtit kouř, protože jsem s Kubou a jeho kamarádama a všichni tam kouřej, to je vždycky puch. Na umření. :D Mamka mě vždycky podezírá z toho, že jsem kouřila, ale já fakt ne. Stačí, že to na mě schválně foukaj, aby mi smrděly vlasy atd...:) Vždycky se smějou, ale mě to tak vtipný nepřijde! :) Ale, co se dá dělat, mnoo :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama