part $ 3 $

18. března 2013 v 19:32 | Megginkaa
Po nákupech jsem přišla domů celá utahaná, ale spokojená, protože jsem nakupovala ve slevách a domů jsem si přinesla skoro celé nákupní centrum. Amy se u nás ještě na chvíli stavila, takže jsme si uvařily kafe se šlehačkou a přesunuly jsme se ke mně do pokoje.

"Takže jak to uděláš s těma klukama?" zeptala se mě Amy, když jsme se usadily na posteli a otevřela jsem notebook.
"No, teď mám Davida, takže Michael je tabu. Měl si to rozmyslet dřív!" odpověděla jsem rozhodnutě a naklapala jsem tam facebook.
"Tak fajn. A jak to bude s těma prázdninama? Já jsem se doma ještě ani neptala." zeptala se mě Amy a lehla si ke mně a shlídla, co se děje novýho.
"Taky jsem to doma ještě neříkala, ale asi bych měla. Chtěla jsem se s tebou vlastně domluvit na tom, kam vlastně pojedem. Sice jsem říkala, že můžem do LA, ale ještě jsem to doma neoznamovala a ani jsem si s Nickem nepsala." Řekla jsem a naklikala jsem tam web s fotkama z místa, odkud pochází Nick.
"Jasně, tak já až dneska přijdu, tak se zeptám a pak ti napíšu, jo?!" navrhla Amy. Odkývala jsem jí to.
Zbytek toho času, co jsme byly spolu jsme prokecaly o tom, jak by jsme trávily čas v LA.

Další den šla do školy sama, protože Amy jela se sestrou New Jersey. Cestou jsem se setkala s Davidem, protože jsme si spolu domluvili rande.
"Ahoj zlato," přivítal mě David velikou pusou.
"Ahoj, stejskalo se mi," řekla jsem a pusu jsem mu vrátila. "Omlouvám se, že jsem se s tebou neviděla včera, ale šla jsem s Amy po strašně dlouhý době nakupovat a byly jsme tam asi až do šesti." Omluvně jsem se na Davida podívala.
"Ale to je v pohodě, hlavně, že jsme se domluvili na dnešek." Řekl a chytil mě za ruku.
"To jo. V kolik máš bejt u školy?" zeptala jsem se a vydali jsme se směrem k mojí škole.
"Až na půl devátou, takže tě můžu doprovodit a pak se ještě stavím za klukama, který jsou v klubu." Odpověděl mi. Mile jsem se na něj usmála a dala jsem mu pusu.
Celou cestu jsme si povídali o tom, jaký budou prázdniny. Pak jsem začala vyjmenovávat, co všechno jsem si koupila na sebe. David se tomu musel smát, protože toho bylo fakt hodně.
"Takže, kam pojedete vy? Jako rodina?" zeptal se David.
"No to ještě nevím, my všechno dojednáváme na poslední chvíli. Ale s Amy poletíme do LA k mýmu bratránkovi Nickovi. Těším se." Odpověděla jsem a podívala jsem se mu do očí.
"Tak to máte fajn. A kam bys chtěla?"
"Chci do Evropy. Myslela jsem si, že bych si ve škole zařídila studium v EU. Jela bych do Francie a pokračovala bych do Španělska a končila bych v Anglii. To je takovej můj sen." Odpověděla jsem a mrkla jsem na něho.
"Tyjo. Máš skoro stejný plány jako já. Taky chci do Evropy. Mám ve Francii sestru. Odstěhovala se tam asi před dvěma rokama a byl jsem za ní jenom dvakrát." Nidky předtím jsem neslyšela, že by měl mít sestru, ale asi jsem byla první, kdo o tom ví.
Pomalu jsme přišli až ke škole. Bylo roztomilý, jak všechny holky koukaly naším směrem, protože David byl fakt kus. Viděla jsem, jak se všechny shlukly a začaly rozebírat mě a Davida.
"Hele, ráda jsem tě viděla a doufám, že se zase co nejdřív zase uvidíme. Ale už zvonilo, takže bych měla jít." řekla jsem, abych protrhla hrobový ticho.
"Jasně. Miluju tě. A užij si to ve škole." řekl a pomalu se ke mně přiblížil a dal mi nejkrásnější pusu.
"Já tebe taky."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama