part $ 2 $

17. března 2013 v 19:18 | Megginkaa
"Jako nemyslel jsem si, že zrovna Carly se dá do hromady s Davidem. S tím debilem, achoj!" zaslechla jsem, když jsem procházela nenápadně okolo Michaela, který se zrovna bavil s Tomasem. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nechala jsem to být a rychle jsem běžela za Amy. Našla jsem jí na WC.
"Aaaaamyyy!!!" zakřičela jsem ve dveřích. Od někud ze zadu se ozvalo "Tady!" Doběhla jsem za ní a odtáhla jsem ji kousek stranou.

"Co se děje,proboha?" zeptala se vyjevěně Amy.
"Teď jsem šla kolem Michaela a on říkal, že si nemyslel, že se dám dohromady s Davidem, chápeš?!" řekla jsem a nevěděla jsem, jestli mi to má dělat radost, že o mě ná zájem, nebo jestli z toho mám být smutná.
"Ahaaa! On se poslední dobou choval trochu divně, ale nikdy by mě nenapadlo, že to je kvůli tobě, nic proti samozřejmě!" odpověděla mi zamyšleně Amy.
"Nojo, ale co mám dělat? Já se Davida nezvdám, ikdyž do Michaela jsem byla zamilovaná strašně dlouho, ale nevěděla jsem to, že mě taky chce. Kdyby mi to dal nějak najevo, ale takhle..." řekla jsem celkem smutně a sesunula jsem se po zdi a sedla jsem si na zem.
"Holka! Ti řeknu, že tohle je situace pro detektiva! Ale ty se musíš rozhodnout podle svýho srdce!" řekla mi Amy. Věděla jsem, že s tímhle se musim poprat sama, takže jsem se zase zvedla a společně s dalšíma holkama jsme pokračovaly fo třídy. Míjely jsme Michaela a Tomase a divně na nás koukali ti dva. Musela jsem uhnout pohledem.
Během dne mi přišlo snad deset sms od Davida, vždycky o přestávkách. Bylo to moc milý a já jsem mu vždycky hnedka odepsala. Chodil na jinou školu.
*Já chodím na Danieles High School a David chodí na West High School.*

"Můžu s tebou mluvit?" zeptal se mě Tomas, když jsme šli všichni na oběd a Michael mě ani nepozdravil a neřekl mi ani slovo, když jsem se všech ptala, jak se měli na seminářích a konverzacích.
"Jasně, myslím, že vím o co jde!" odpověděla jsem a odešla jsem s ním kousek vedle.
"Jakto?" zeptal se udivěně Tomas.
"Dneska se s tebou bavil Michael a říkal, že si nemyslel, že se dám dohromady s Davidem." Odpověděla jsem a koukla jsem se na Michaela.
"Aha, takže je ti jasný, že on tě chce. Celý tři měsíce musim pořád poslouchat, že tě miluje, ale že se ti to bojí říct atd...Já ho nechápu, kdyby ti to řekl, tek bys ho neodmítla. Vím to, protože Amy mi jednou něco řekla." Vysvětlil mi to Tomas a vrátili jsme se ke stolu. Michael se na mě krátce podíval a pak rychle uhnul očima.
"Co chtěl?" vyzvídala Amy, když jsem si k ní přisedla.
"No je to nejvíc fajn, jako. Celý tři měsíce mě chce a není schopnej mi to říct a když si konečně najdu kluka, kterýho fakt miluju, tak mi skoro vyzná lásku. Kdyby věděl, že jsem po něm toužila už minulej rok, bože!" řekla jsem a zakousla jsem se do bagety s kuřecími kousky.
"No to je vůl. Co dneska děláš?" zeptala se mě Amy, aby trošku změnila téma.
"Dneska hnedka po škole nic nemám, ale asi ve tři jdu ven s Davidem. Takže mám čas dvě hodinky, proč?" zeptala jsem se.
"Můžem jít nakupovat, co ty na to?" navrhla mi Amy a usmála se.
"Tak jo! Hnedka po škole. Dojdu akorát domů, abych tam dala věci a abych se převlíkla, takže těším se." Ten nápad se mi líbil. Mohla jsem změnit trošku myšlenky.
To konce školního roku zbývaly poslední čtyři dny.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama