part $ 1 $

17. března 2013 v 12:48 | Megginkaa
Na konci školního roku se konala rozlučková párty se čtvrťákama. S Amy jsem se domluvila, že půjdem spolu. Těšily jsme se obě strašně moc. Přemluvily jsme i Michaela s Tomasem, aby šli s náma.
"V kolik to tak bude končit?" zeptal se Tomas, když jsme přicházeli k hale, kde se konala slavnost.
"Hele, to nevím. Myslím, že oficiální konec mají ve dvě hodiny ráno, ale oni ještě určitě někam půjdou!" odpověděla jsem podle toho, co jsem o tom věděla.
Přivítala jsem se s pár holkama, který jsem znala jen podle vidění. Nalila jsem si s Amy drink a společně jsme si šly sednout na terasu k bazénu.
"Jak to bude s těma prázkama?" zeptala se mě Amy, když jsme si sedly. Otočila jsem se na ni a mile jsem se usmála.
"To nevím, myslela jsem si, že by jsme mohly společně někam vyrazit. Napadlo mě, že třeba za mím bratránkem do LA, hm?" navrhla jsem. Ten nápad se ji očividně líbil. Domluvily jsme se na společném termínu, ale ještě to zbývalo říct rodičům.

Večer se pomalu začal rozjíždět. Přišli krásný kluci, pil se alkohol a skákalo se do bazénu.
"Ahoj, smím tě na něco pozvat?" ozvalo se za mnou, když jsem stála u baru a zkoumala jsem se, co si dám. Otočila jsem se, ale málem mě kleplo. Přede mnou stál úplně nejkrásnější kluk, jakýho jsem, kdy viděla. Usmála jsem se místo odpovědi, protože by v tu chvíli ze mě nikdo nic nedostal. "Jo mimochodem, já jsem David, jak se jmenuješ ty?" zeptal se a podával mi skleničku s Malibu.
"Já jsem Carly. Promiň, my se nějak známe?" Ani nevím, proč jsem se na to zeptala, ale chtěla jsem si povídat.
"Ne, ale můžem se poznat," navrhl David. Já jsem ještě pořád byla omámená, takže jsem jenom přikývla.
Amy se mi tam někde ztratila mezi klukama. Hledat jsem ji nešla, protože jsem věděla, že to nemá cenu.
"Ty seš tady sám?" zeptala jsem se a otočila jsem se, jako kdybych opravdu někoho hledala. Zkoumala jsem, s kým si povídají Tomas a Michael.
"Jo jsem. Teda teď už ne, teď seš tady ty!" Nejkrásněji se na mě usmál. "A ty?"
"Já jsem tady s kámošema. Amy, Tomas a Michael, ale momentálně nevím, kde jsou!" Taky jsem se usmála.
"Jo aha, kdybych rušil, tak si řekni, klidně odejdu!" řekl mile. Musela jsem se tomu zasmát. Jak by mi mohl vadit, někdo takovej, fakt nevím.
"Ne, budeš tady!" odpověděla jsem.
Celej večer jsme si povídali. Pak konečně začali hrát ploužáky, takže jsem byla okamžitě vyzvaná k tanci. Tancovali jsme snad půl hodiny a mě z toho začínaly bolet nohy, takže jsem si musela jít sednout. Mezitím jsem našla i Amy, takže jsem se s ní dala do řeči a pověděla jsem jí o Davidovi, který šel zrovna pro skleničky.
"Jako fakt? David? To je nejkrásnější kluk, skoro, z Westky! Umíš si vybrat holka. Já jsem zase našla kluka jménem Kevin." Začaly jsme spolu rozebírat, jaký jsou a samozřejmě jsme si je musely představit.
"Kevine, tohle je moje nejlepší kamarádka Carly a tohle je David," představila nás Amy Kevinovi.
"Davide, tohle je moje nejlepší kamarádka Amy a tohle je Kevin," museli jsme se tomu všichni zasmát. Kluci si podali ruce a zybtek večera jsme strávili ve čtyřech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama