Juch. :)*

22. března 2013 v 19:09 | Megginkaa
Ahoj.
Hnedka ráno jsem se sešla s Kubou. Dojíždím busem, takže na mě každý ráno čeká v jedný uličce, kam choděj kouřit všichni. Byla jsem tam s ním jako první, teda ještě tam se mnou byla moje sestřenka a kámoška, ale obě pak odešly. Po chvíli přišel Fanda, David, Lukáš atd...Tak jako dali jsme se do řeči, takže to bylo fajn. Pak tam přišly takový dvě holky, který moc neznám a něco tam řešily. A když odcházely, tak na Davida prej: "Vyřiď tý pěkný holce vedle Kuby, že je na něj moc pěkná!" Trošku jsem se usmála, ale dělala jsem jakože jsem to neslyšela. David mi to vyřídil, takže jsme se zase smáli a nakonec jsem šla s Kubou ke škole.
Naše třídní zrovna nemá v lásce pohled na mě a na Kubu, ale měla dozor v šatně, takže když jsem tam s Kubou procházela ruku v ruce, tak se netvářila zrovna mile. Já se tomu už jenom směju.
Dneska to bylo fakt jetý všechno. Ve škole jsem málem dostala poznámku, protože jsem po zvonění na chodbě. Dneska mě učitelka viděla asi čtyřikrát, takže pak už si se mnou chtěla vážně promluvit.
No další ujeťárna je, že jsem byla s Kubou na chodbě a seděli jsme vedle sebe na lavičce a on mě držel kolem pasu. A rukou sjížděl níž a narazil na pásek, tak mi nadzvednul tričko a pak udělal "Aha, to je pásek!" No jo jenže, to jak mi nadzvedaval tričko, viděl učitel na zemák, takže na něj prej: "Tak hele Kubo, tohle už je na hranici, JO!" Když odešel, tak jsem se tomu hodně smála, no.
Jinak ve škole samá nuda, vždycky to "Kometa" (to jsem podle jedný učitelky) dokáže nějak rozjet, aby byla sranda.
Zrovna dneska jsem házela psaníčko kámošce a odrazilo se o opěradlo židle a skočilo ke klukům, takže si ho samozřejmě přečetli. Pak si ze mě dělali srandu! Bylo tam něco od kámošky jako : "Jsem ráda, že ti to Kuba odpustil!" no a já jsem odpovídala: "Já taky :* Miláček!:*" No a z toho kluci prostě umírali. Pak na mě pořád: No jo, miláček! :D Jako prostě puberťáci. Pak jak mě viděla učitelka na chodbě, tak jsem se vymluvila na to, že jsem šla holkám poradit, ale všichni věděli, že jsem tam byla s Kubou. A kluci pak před učitelkou na mě: "Jo šla jsi radit, ale Kubovi a jazykem co?!" a já jsem se úplně vážně podívala a pak jsem se začala smát. :D Prostě já to nemám jednodcuhý. :P :DD :*
 


Komentáře

1 Whitney Whitney | Web | 22. března 2013 v 19:21 | Reagovat

skvělá fotka!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama