Dnešní pocity...:*

7. března 2013 v 16:53 | Megginkaa |  Diary
No jako ahoj!
Dnešek byl fakt geniální!
Přijdu do školy a hnedka dostanu pusu na uvítanou, pak ještě jednu za nevím, co, ale prostě lepší ráno není. Na dozoru byla učitelka, kterou máme na děják. Kuba mě držel kolem pasu a ruce měl daný v kapsách na mejch džínách. Učitelka k nám přišla a prej: "Jako nic proti vám nemám, ale tohle si nechte na potom!" Jako já jsem umírala, musela jsem se hodně přemáhat, abych nevyprskla smíchy. Když odešla, tak jsem se s Kubou začala smát. Pak jsme si pořád museli dávat bacha, aby nás neviděla, když jsme si dávali pusu.

Znova jsem mohla bejt mrtvá, když jsme byli v šatně. Můj dobrej kamarád, Jirka, mě pořád lechtal, takže jsem se k němu otočila a začala jsem ho lechtat taky. No jo, jenomže to by tam za náma nesměl stát ředitel, kterýho já jsem si nevšimla. Odskočila jsem od Jirky a otočila jsem se zády k řediteli. On něco řekl Jirkovi a pak se otočil ke mě a prej: "Ty by ses taky měla začít klidnit!" Měla to bejt narážka na mě a na Kubu. Odešel a já jsem se zase začala smát.
Jako, tak tohle byl den, fakt krutej. Nakonec jsem měla jít s Kubou ven, ale spěchala jsem domů a já jezdím busem, takže by jsme spolu byli asi jenom pět minut, takže jsem řekla jeho kamarádů, aby mě u něj omluvili. :)
Miluju takovýhle trapásky nebo scénky ze školy. Myslím si, že já jich málo určitě mít nebudu! :)
542846_541778429187712_2049350107_n_large
 


Komentáře

1 em-crazy-girl em-crazy-girl | Web | 14. března 2013 v 21:20 | Reagovat

zááávidím, strašně moc, jak si to tak čtu..:D

ten obráázek ^^ chci! :)

takový trapášky znám no..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama