Březen 2013

Today :)*

25. března 2013 v 18:41 | Megginkaa |  Diary
Ahoj! :)
Dneska to bylo takový to obvyklý nudný pondělí. Místo prvních dvou hodin (Nj a Ov) jsme měli (někteří) matematickou soutěž Klokana. :D Víc trapný úlohy jsem vživotě neviděla 10/24 :D ;)
Pak normálka zase matika! Fuuu :33 ;) :D
Anglina - obvykle bych byla nadšená, ale hnedka jak učitelka vešla do tířdy, tak mě viděla s mobilem v ruce. (U nás jsou mobily atd.. zakázaný) :D A ještě k tomu to nebyl můj mobil. :D Ale nic neřekla jen se blbě ksichtila :)
Další hodiny Zemák a Děják. :D Přežila jsem to: Muhehehe :33
Jinak s Kuboušem pohodička. Pusy. Objímání. Adt.. :D :*
Trošku pro zlepšení nálady! :D A když někdo nemáte rádi JB, tak si ten problém nechte pro sebe! ;)

part $ 6 $

23. března 2013 v 14:14 | Megginkaa
"Co se děje zlato?" přišla se mě zeptat mamka, když jsem se ze školy vrátila domů a okamžitě jsem šla do pokoje.
"Nic," odpověděla jsem a otřela jsem si slzy z očí.
"Tak kdyby nic, tak nebrečíš! Takže kdo za to může?" začala mě vyslýchat.
"No, Michael. Protože já ho miluju už celej jeden rok a nic, když konečně začnu milovat Davida, tak se dozvím, že mě Michael taky miluje a teďka je na mě naštvanej. Já nevím, co mám dělat." Řekla jsem mamce a zase mi stékala slza.
Na to mi mamka nic neřekla a soucitně se na mě podívala.
Seděla jsem na posteli s rozmazanýma očima, s dekou kolem sebe. S kapesníkama na stolku vedle postele a s zhouceným kamarádstvím.

"Máš návštěvu!" křikla na mě mamka. Okamžitě jsem sebou trhla a vyskočila jsem z postele. Podívala jsem se na sebe do zrcadla a otřela jsem si rozmazanou řasenku. Vysmrkala jsem se a upravila jsem si tričko.
Ten, kdo vešel, toho jsem opravdu nečekala. Byl to David.
"Ahoj lásko," přivítal mě a dal mi pusu.
"A..ahoj, co tady děláš?" zeptala jsem se. Asi to neznělo moc mile, ale žádnou jinou otázku jsem neměla.
"Napsala mi Amy, že prej seš na to špatně. Musel jsem se za tebou přijít podívat. Mimochodem máš moc milou mamku." Odpověděl mi a bez ostychu se posadil na rozchrutou postel.
"Aha. A proč se mám špatně ti napsala?" Byla jsem zvědavá, nevěděla jsem jestli to Davidovi mám nebo nemám říct.
"Jo. Je mi jasný, že to pro tebe musí bejt těžký. Nechci, abys kvůli mě ztrácela kamarády, tak mě napadlo..." odmlčel se.

Good morning. ;)*

23. března 2013 v 9:11 | Megginkaa |  Diary
Hello. How are you? :D
Ne nebojte se, nebudu psát anglicky. Jsem češka, tak po česku.
Jak se máte? Jak jste se vyspali?
Já jsem vstávala v půl devátý, takže hnedka na pc. Bože. :D
Dneska se u babičky koná oslava, takže jsem u nich, abych pomohla, kdyžtak.
Na dnešek jsem usnula se sluchátkama v uších a ráno jsem se probudila a měla jsem vybitou mp4. :D Pamatuju si, že jsem slyšela jenom čtyři písničky, pak už nic. :D
Jinak dneska se krom tý oslavy nekoná nic vyjmečnýho. :D
Mám vás ráda. :*

part $ 5 $

22. března 2013 v 22:10 | Megginkaa
Ve škole jsem byla jako duch. Ukrutně mě štvalo, že se semnou Michael nebaví, jenom kvůli tomu, že chodím s Davidem. Musela jsem se několikrát udržet, abych nezačala brečet. Michael ale taky nevypadal, že by byl nějak šťastnej. Vždycky jsme si říkali všechno, brala jsem ho za nejlepšího kamaráda a teďka se to změní, kvůli tomu, že jsem zamilovaná.
Seděla jsem v lavici, vzadu u okna a koukala jsem ven. Svítilo sluníčko a letní větřík pokupoval větvičkama. Ani jsem nepostřehla, že začala španělština, takže jsem nedávala pozor.
"Slečno Reynová? Jste v pořádku?" ozvalo se od někud přede mnou. Uvědomila jsem si, že vlastně jsem ve škole.
"Ano, jenom..." dál jsem nic dokozála říct. Slza za slzou mi stákala po tváři a já jsem se zmohla jenom na " Arrepentido"

Juch. :)*

22. března 2013 v 19:09 | Megginkaa
Ahoj.
Hnedka ráno jsem se sešla s Kubou. Dojíždím busem, takže na mě každý ráno čeká v jedný uličce, kam choděj kouřit všichni. Byla jsem tam s ním jako první, teda ještě tam se mnou byla moje sestřenka a kámoška, ale obě pak odešly. Po chvíli přišel Fanda, David, Lukáš atd...Tak jako dali jsme se do řeči, takže to bylo fajn. Pak tam přišly takový dvě holky, který moc neznám a něco tam řešily. A když odcházely, tak na Davida prej: "Vyřiď tý pěkný holce vedle Kuby, že je na něj moc pěkná!" Trošku jsem se usmála, ale dělala jsem jakože jsem to neslyšela. David mi to vyřídil, takže jsme se zase smáli a nakonec jsem šla s Kubou ke škole.
Naše třídní zrovna nemá v lásce pohled na mě a na Kubu, ale měla dozor v šatně, takže když jsem tam s Kubou procházela ruku v ruce, tak se netvářila zrovna mile. Já se tomu už jenom směju.
Dneska to bylo fakt jetý všechno. Ve škole jsem málem dostala poznámku, protože jsem po zvonění na chodbě. Dneska mě učitelka viděla asi čtyřikrát, takže pak už si se mnou chtěla vážně promluvit.
No další ujeťárna je, že jsem byla s Kubou na chodbě a seděli jsme vedle sebe na lavičce a on mě držel kolem pasu. A rukou sjížděl níž a narazil na pásek, tak mi nadzvednul tričko a pak udělal "Aha, to je pásek!" No jo jenže, to jak mi nadzvedaval tričko, viděl učitel na zemák, takže na něj prej: "Tak hele Kubo, tohle už je na hranici, JO!" Když odešel, tak jsem se tomu hodně smála, no.
Jinak ve škole samá nuda, vždycky to "Kometa" (to jsem podle jedný učitelky) dokáže nějak rozjet, aby byla sranda.
Zrovna dneska jsem házela psaníčko kámošce a odrazilo se o opěradlo židle a skočilo ke klukům, takže si ho samozřejmě přečetli. Pak si ze mě dělali srandu! Bylo tam něco od kámošky jako : "Jsem ráda, že ti to Kuba odpustil!" no a já jsem odpovídala: "Já taky :* Miláček!:*" No a z toho kluci prostě umírali. Pak na mě pořád: No jo, miláček! :D Jako prostě puberťáci. Pak jak mě viděla učitelka na chodbě, tak jsem se vymluvila na to, že jsem šla holkám poradit, ale všichni věděli, že jsem tam byla s Kubou. A kluci pak před učitelkou na mě: "Jo šla jsi radit, ale Kubovi a jazykem co?!" a já jsem se úplně vážně podívala a pak jsem se začala smát. :D Prostě já to nemám jednodcuhý. :P :DD :*

Supr čupr.

21. března 2013 v 21:22 | Megginkaa
Hello.
Dneska ve škole to byla zabíjárna.
Tři hodiny po sobě s naší třídní, nejdřív angličtina (jedinej předmět, kterej mám ráda), pak přírodopis (supl) a nakonec čeština. Fakt mazec.
To jsem ještě dostala sprďana za to, že jsem po zvonění na chodbě. Musela jsem vyřešit můj vztah a viděla mě učitelka. Takže to hnedka nabonzovala ve sborovně. Ta sborovna je taky drbárna jak nevim co. To, že chodím s Kubou, už vědí všichni učitelé druhýho stupně. Je to vtipný.
Pak jsme měli mít matiku, ale včera nám učitel říkal, že budeme mí chemii a nakonec jsme měli výtvarku. To je předmět, kterej nemám zrovna v lásce. Máme na ni nejhorší učitelku, která si o sobě myslí, bůhví co není. Ale přežila jsem.
Zbytek dne už jenom chemie a hudebka. Mimochodem hudebka je předmět, kterej vymyslel njevětší blbec na světě. Vždycky na takový celkem normální předměty, dostanem nejhorší učitele.

Během dne jsem ještě řešila mě a Kubu. Musela jsem s ním mluvit, protože se na mě naštval. Důvod vím, ale je tajnej. Celej den se se mnou nebavil, myslela jsem, že umřu. Žádná pusa, žádný objímání, žádný úsměvy. Jenom slzy z mejch očí. Nakonec jsem se přemohla a promluvila jsem si s ním. Pak už to bylo v pohodě.
Nakonec jsme čekali na semináře, takže jsem s ním byla v šatně a to už mě objímal a dával mi pusinky. Neskončilo to jenom u pusinek no! :D Zamilovala jsem se do něj. Zjistila jsem, že má hořkej jazyk ( :D ) On totiž kouří, takže to je z toho.
To mi připomíná. Vždycky, když přijedu domů, tak je ze mě cejtit kouř, protože jsem s Kubou a jeho kamarádama a všichni tam kouřej, to je vždycky puch. Na umření. :D Mamka mě vždycky podezírá z toho, že jsem kouřila, ale já fakt ne. Stačí, že to na mě schválně foukaj, aby mi smrděly vlasy atd...:) Vždycky se smějou, ale mě to tak vtipný nepřijde! :) Ale, co se dá dělat, mnoo :D

part $ 4 $

21. března 2013 v 21:05 | Megginkaa
"Promiň, že jsem se ti neozvala s těma prázkama!" Takhle na mě blikala nová zpráva, když jsem přišla domů.
Všichni ve škole vyzvídali, jakej je David, takže jsem se nenudila.
Hneka jsem jí odepsala, že to navdí a pak jsem se šla najíst.
"Ahoj mami, co máme k jídlu?" zeptala jsem se a otevřela jsem ledničku. Tak jsem to dělala vždycky.
"Dneska jsem udělala pizzu, je v mikrovlnce!" odpověděla mi mamka.
"Juch. Jo hele mami, mám otázku, ale počkej, njedřív si udělám to jídlo."
Ohřála jsem si pizzu a sedla jsem si ke stolu, kde byla mamka a prohlížela si časopis s módou.

Everybody is false!!!

19. března 2013 v 20:24 | Megginkaa |  Diary
Ahoj,
dneska jsem si ve škole všimla, že jsou všichni falešní a na všechno si hrajou. Předstíraj kamarádství a přitom jsou to největší sv*ně. Celkem mě to štve. Kuba (můj kluk) nemá moc kamarádů, ale všichni ve škole si před sním hrajou na kámoše. A pak ho chtěj zmlátit. Super no. Jako, co k tomu dodat.
O všech kamarádech, co jsem do teďka měla jsem si myslela, že jsou dobrý, ikdyž to jsou příšerný huliči, ale byli milí a já jsem jim věřila. Ode dneška mě štvou všichni. Krom Kuby, ale tak nevím, jestli něco neprokecnul.
Achjoo. Kamarádi nekamarádi.
Zejtra se bojim do školy. Strach z pomluv atd...Mám ukrutně těžkej život. :D

<3 Lovely Puppy :*

18. března 2013 v 19:47 | Megginkaa
K tomu není, co dodat! :*

part $ 3 $

18. března 2013 v 19:32 | Megginkaa
Po nákupech jsem přišla domů celá utahaná, ale spokojená, protože jsem nakupovala ve slevách a domů jsem si přinesla skoro celé nákupní centrum. Amy se u nás ještě na chvíli stavila, takže jsme si uvařily kafe se šlehačkou a přesunuly jsme se ke mně do pokoje.

part $ 2 $

17. března 2013 v 19:18 | Megginkaa
"Jako nemyslel jsem si, že zrovna Carly se dá do hromady s Davidem. S tím debilem, achoj!" zaslechla jsem, když jsem procházela nenápadně okolo Michaela, který se zrovna bavil s Tomasem. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nechala jsem to být a rychle jsem běžela za Amy. Našla jsem jí na WC.
"Aaaaamyyy!!!" zakřičela jsem ve dveřích. Od někud ze zadu se ozvalo "Tady!" Doběhla jsem za ní a odtáhla jsem ji kousek stranou.

part $ 1 $

17. března 2013 v 12:48 | Megginkaa
Na konci školního roku se konala rozlučková párty se čtvrťákama. S Amy jsem se domluvila, že půjdem spolu. Těšily jsme se obě strašně moc. Přemluvily jsme i Michaela s Tomasem, aby šli s náma.
"V kolik to tak bude končit?" zeptal se Tomas, když jsme přicházeli k hale, kde se konala slavnost.
"Hele, to nevím. Myslím, že oficiální konec mají ve dvě hodiny ráno, ale oni ještě určitě někam půjdou!" odpověděla jsem podle toho, co jsem o tom věděla.
Přivítala jsem se s pár holkama, který jsem znala jen podle vidění. Nalila jsem si s Amy drink a společně jsme si šly sednout na terasu k bazénu.
"Jak to bude s těma prázkama?" zeptala se mě Amy, když jsme si sedly. Otočila jsem se na ni a mile jsem se usmála.
"To nevím, myslela jsem si, že by jsme mohly společně někam vyrazit. Napadlo mě, že třeba za mím bratránkem do LA, hm?" navrhla jsem. Ten nápad se ji očividně líbil. Domluvily jsme se na společném termínu, ale ještě to zbývalo říct rodičům.

Úvod! ;)

16. března 2013 v 12:10 | Megginkaa

Název:

Keep Calm

Autor:

Isabella Megg

(mimochodem to jsem já!) ;)

Hlavní postavy:
Carly Reynová
Amy Destensová
Michael Higins
Tomas Roger

To jsou ti nejzákladnější!

Hello :) ;)

15. března 2013 v 20:59 | Megginkaa
Hello friends :)¨
Zase jsem celkem dlouho nepsala, ale stalo se toho tolik!
Mám ukrutný deprese! Nensáším svý dva spolužáky a alkohol!...Už nikdy nebudu pít! :p říká hodně lidí!
Přeskočíme, proč jsem se skoro nervově zhroutila a přejdem na lepší téma! :D
Teď momentálně jsem u babičky, super, že!!!
Včera jsem byla s kámoškou v bazéně, musela jsem se nějak odreágovat a pomohlo! :D
Můj nynější nejlepší song, sice trošku starší, ale geniální: Stamp on the ground; od Italobrothers.
Toť vše! :)
Jo vlastně ne! Ještě pořád mám prázdniny! škoda, že je pátek :// :D

Dnešní pocity...:*

7. března 2013 v 16:53 | Megginkaa |  Diary
No jako ahoj!
Dnešek byl fakt geniální!
Přijdu do školy a hnedka dostanu pusu na uvítanou, pak ještě jednu za nevím, co, ale prostě lepší ráno není. Na dozoru byla učitelka, kterou máme na děják. Kuba mě držel kolem pasu a ruce měl daný v kapsách na mejch džínách. Učitelka k nám přišla a prej: "Jako nic proti vám nemám, ale tohle si nechte na potom!" Jako já jsem umírala, musela jsem se hodně přemáhat, abych nevyprskla smíchy. Když odešla, tak jsem se s Kubou začala smát. Pak jsme si pořád museli dávat bacha, aby nás neviděla, když jsme si dávali pusu.