Hledá se...téma ;)

24. ledna 2013 v 22:02 | Megginkaa
Ahoj, dlouhu jsem tu nebyla, ale snažím se!
Nadpis vám říká, že hladám téma. Mělo by to být téma na můj nový příběh, který asi začnu psát. Píšu jenom takový to zamilovaný a většinou se tam objevuje i domácí mazlíček. Jména pro hlavní hrdiny nebo postavičky už by taky byli, ale ještě vymyslet ten název. Děj se bude odehrávat podle názvu, takže chtěla bych od vás pár nápadíků.
Jestli chcete vědět, jakej jsem měla den, klidni na Celý článek.

Takže zrovna dneska byl den celkem normální. Jako každý čtvrtek, první hodina angličtina. Celkem nuda, když víte všechno, co učitelka řiká. Zbytek dne byl takovej nomrální až na poslední hodinu. Hudební výchova. To je pro mě nejhorší předmět na světě. Normální člověk si řekne "hv je zrovna to nejlepší!", ale vy nemáte učitelku jako my. Dostala jsem pětku za to, že jsem neměla referát, ostatně jako další půlka naší třídy, a ještě jsem prej byla drzá. Brala jsem to s klidem, a když se mě učitelka zeptala: "To je všechno co mi k tomu řekneš, nebo co uděláš?" Usmála jsem se na ní a úplně klidně a znuděně jsem jí odpověděla: "Jo všechno. Nevim mám tady kvůli tomu brečet?!" Řekla mi, že jsem drzá a že si tohle bude pamatovat, protože dneska měli učitelé nějakou "radu" ! :P nezblázním se z toho. :D
Pak nás už jenom čekala Konverzace Angličitiny. Celkem pohodovej přemět. Předminulej tejden sme psali anglický SCIO testy. Minulej tejden jsem byla se školou na horách (o tom vám taky někdy povím!) Bojím se těch testů! Popravdě, jsem celkem chytrá - málokdo to o sobě může říct, ale o mě to trvděj všichni. Už jenom moje známky o tom svědčej! - a proto se bojím, nesnáším, když musim na nějakou soutěž od školy.

To je asi všechno, co jsem chtěla...jo prosím jestli se mezi váma najde někdo, kdo by měl název mýho příběhu NAPIŠ DO KOMENTÁŘŮ! Děkuju..;)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama