Září 2012

tomorou wil bí konverzejšn Ingliš lengvidž

19. září 2012 v 21:18 | Megg
Hello!
Tak dnešek byl fakt krutej. Přesezená, teda už od včerejška u jednoho kluka. Achjo. Dneska první hodina angličtina a hnedka kule z domácího úkolu. Doma jsem to radši neřekla, ale asi mě to bude brzo čekat. Ten boží učitel z minulého článku. Oooch. Jsem do něj strašně zamilovaná. Ale je to blbec, nechal se ostříhat a vypadá hůř než vypadal, tak nádherně. O přestávkách na mě úplně bože koukám a já jsem z toho celá Paffffffffff!...:)) Směje se na mě. Oh my god!..;)) Zejtra mě čeká konverzace angličtiny. Je to něco jako seminář, ale je tam sranda. Přímo proti mně sedí, fákt pěknej kluk, kterýho miluju už od školy. :) Dlouhá doba :)) ♥ Ale těším se, zejtra zase napísám :) zatím čau, jdu se pokusit něco naučit ;))

Nejkrásnější :*

11. září 2012 v 17:57 | Megginkaa
Ahoj blogeři.
Dnešek a včerejšek byl nádhernej. Už minulý týden nám učitelka na TV zdělila, že budeme mít novýho praktikanta a řikala, že je docela pěknej. Včera si jdeme do třídy a na prvním patře potkáme dva učitele, který známe a jednoho fáákt pěknýho kluka. Maldej a strašně hezkej. Zrovna včera jsme měly Zeměpis. Uaaa. Přišel náš normálka učitel a ten krásnej maladej kluk. Celou hodinu jsem místo dávání pozor koukala pořád do zadu, protože tam seděl on. Když nám včera oznámil, že se jmenuje Petr a že studuje peďák v Liberci a že nás bude mít i na tělesnou výchovu, myslela jsem, že omdlím. Dneska jsme ho měly na TV a byl k sežrání :* má dokonalej usměv, dokonalý oči, on je dokonalej celej. Vždycky když jde po chodbě, tak s holkama koukáma jenom na něj. Je fakt pěknej. Neni, ale příliš dobrý zamilovat se do učitele. Strašný na tom je, že nás bude mít jenom 1 měsíc. :/ Ale my si to užijem i tak :*

Nudost! Každé ráno, než jdu do školy :D

7. září 2012 v 19:32 | Megg
Včerejší nudění ráno. Seznámím vás s mím raní životem. Vstávám v 6:00 a z koupelny jdu asi v 6:30, což je na mě až podivně rychlý. Pak jdu do obýváku a koukám na sebe do zrcadla :D Prostě šílenost :DD Fajn no :))

School, today

7. září 2012 v 18:55 | Megginkaa
Ahoj, dneska je 7.9.2012 a dneska to ve škole jakš takš šlo. První hodina byla matika a to je pro mě strašnej předmět. Nemám moc ráda matiku, vůbec si nic nepamatuju z minulýho roku, takže to dělá trošku problém, když se k tomu v 8.B. vracíme. Ještě že se to všehcno opakuje. Od pondělka nás čekají mocniny a odmocniny. Aaaaa, pane bože! Já se tak bojim, ale úleva je, že je teprve pátek :) Druhá hodina byla velmi nudná občanka a třetí zase velmi nudná výtvarka. Skoro jsem s kámoškou usla, ještě že máme tak otravný kluky...S těma usnou nejde, pořád otravujou! A pak fyzika, čeština a nakonec rodinka. Takže my máme takvej pohodovej pátek. Jsem za to ráda. Nechtěla bych mít třeba tělocvik, jako minulej rok. :)) Doma mě čekal oběd a fyzikální vzorečky. Žádnej si nepamatuju, takže jsem si je všechny vypsala.
A momentálně jsem na pc, poslouchám písničky a přežívám návrat sestry z intru. :) Fáájn, zejtra mě čeká obrovskoej úklid a nejlepší akce na Kumburku, což je zřícenina hradu nevim z kolikátýho století. S kámoškou tam razíme hned po obědě.