my dream ;)*

21. července 2012 v 21:14 | Megg
Nebudu začínat se seznamováním, ale prostě napíšu (ne)normální článek :D Tohle bude můj sen, co se mi zdál, na dnešek :))
ON / HE :*
S mojí skoro nejlepší kamarádkou jsme se domluvily, že půjdeme ven. Tak jsem se zvedla od počítače a šla jsem se upravit. Když jsem mohla vijít do spásy (velko)města, nejdříve jsem si zašla pro zmrzlinu. Když jsem došla k Verčinýmu (mimochodem její jméno!) baráku, tam mi její rodiče řekli, že odešla někam k optice. Hnedka mi došlo, že šla za Dominikem - to je kluk který je zamilovaný do ní a ona do něj. Tak jsem se tedy vydala směrem k optice, tušila jsem nějakou zradu. Došla jsem k optice a tam jsem uviděla Verču a Dominika jak tak sedí a povídají si. Šla jsem tedy k nim abych si promluvila s Verčou. Řekla mi že se půjdeme projít, ale mě to nedávala smysl, proč bych jim tam měla dělat páty kolo u vozu?! ;) Najednou se Dominik zvednul a šel směrem k domu, kde bydlel kluk, kterého miluju už od školky.

"Ne!" řekla jsem si v duchu. "Chtěj ho sem vytáhnout aby mi tu dělala společnost!" , ale než sem se stihla rozběhnout, otevřely se dveře a Michal - ten kluk - vyšel před ně. Začali se tam spolu vybavovat a jakmile si mě Michal všimnul usmál se. Usmála jsem se zpátky, aby to nevypadalo, tak divně. Pak najednou kejvnul hlavou a šel zpátky domů. Oddychla jsem si, že smnou nikam nejde, ale hned mě to zase přešlo, protože se ty dveře zase otevřely a on vyšel ven v botech a mikině. "Ne! Sakra!!!" zaúpěla jsem v duchu. Tak jsme se teda vydaly na dvojitý rande. Nechtěla jsem, ale nakonec jsme se my dva - Michal a já - rozpovídali. Dělaly jsme si z Verči a Dominika strašnou srandu, a oni si dělaly srandu z nás. Když už jsem musela jít domů, tak sme si vzaly můj foťák a jako, že si uděláme nějakou tu fotku. Byli jsme u školy,takže sme využili schody. Já s Michalem jsem se postavila na druhý schod a Verča s Domčou zůstali stát pod schodama. Já s Michalem jsem si vyměnila mikiny a vzala jsem si svoje "pilotky" a kšilt. Vyplázli jsme na sebe jazyk a on držel mě za zadek a já jeho. Prostě krásný to bylo. Verča s Dominikem stály naproti sobě a ukazovali na sebe prstem. A foto bylo na světě ;)) Pak jsem se rozloučila s Večou, obejmula jsem jí a pošeptala jsem jí: "Děkuju ti, asi si něco začnem!". Ona mi na zpátek poslala jenom pusu. S Domčou jsme se jenom obejmuly a pak jsem mohla už jít, protože Michal mi dělal doprovod. Šel smnou až na autobusák. Čekali jsme spolu až mi to pojede. Když už přijel autobus podívala jsem se na něho a on mě políbil a já jsme mu to vrátila. Pak jsme se líbali ještě asi 2 minuty a už jsem musela nastoupit. Tak jsem mu aspoň poslala vzdušnou pusu. On jí jakoby chytil a poslal mi svojí zpátky. Zamávala jsem mu ještě a odjížděla jsem šťastná směrem k domovu! ;))
 


Komentáře

1 em-crazy-girl em-crazy-girl | Web | 24. července 2012 v 21:54 | Reagovat

hej to muselo bejt hekzý..;) mě se zdaji furt takový píčovi*y :DD a nikdy se mi ty věci nezdaji až takhle do konce :DD

2 megginaa megginaa | Web | 25. července 2012 v 17:58 | Reagovat

To byl opravdu krásnej sen :) Mě se taky večinou nezdaj do konce, ale tohle byla vyjímka ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama