1. díl - Neuvěřitelné ;)

23. července 2012 v 23:09 | Megg
Julia jde s kamarádkami po chodbě a povídají si. Když najednou. "Ježiši, promiň já jsem si tě nevšimla" omlouvala se Julia, když na chodbě vrazila do Joeho a vyrazila mu všechny věci z rukou. On se na ní podíval a usmál se. "To je v pohodě" odpověděl Julii Joe. "Fakt promiň. Já ti to pomůžu posbírat." nabídla Julia Joemu. Oba se sehnuli a začali sbírat věci ze země. No tak to je mooc, nejkrásnější kluk ze školy Joe tady semnou sbírá věci ze země. Říkala si Julia a to už sbíraly

poslední učebnici. "Fakt se ti moc omlouvám." omluvila se ještě jednou Julia a pomalu odcházela do třídy. "To je fakticky v pohodě." houknul ještě Joe na Julii. Julia se ještě otočila a usmála se. Vešla do třídy a kamarádky na ní mluvily ze všech stran, ale Julia je vůbec neposlouchala, byla myšlenkami úplně jinde. Přemýšlela o Joem. Byl první den školy, takže se mělo řešit, kdo půjde na jaký druhý cizí jazyk. Julii poslaly na němčinu. Julia z toho nebyla moc nadšená, protože už od druhé třídy nesnášela němčinu. Julia má totiž tetu němku, takže když k nim do Londýna přijela, mluvila jen základními slovy z angličtiny a to se Julii vůbec nelíbilo. Jinak teta mluvila německy. Jednou jí Julia poslouchala, když telefonovala. Mluvila tou divnou řečí, kde se všechno komolí a jde o zdravý jazyk.
Když učitelka vyvěsila papír s rozdělením do cizích jazyků. Podívala se Julia ještě kam poslaly Joeho. Johohoo, jde semnou na němčinu!!! radovala se v duchu Julia. Její kamarádky šly buďto na francouzšinu nebo na španělštinu. Její nejlepší kamarádka Kris šla na francouzštinu. Julia už od mala toužila naučit se mluvit francouzsky. Ale zase apoň uvidí Joeho. Žádná z Juliiných kamarádek nešla na němčinu, což pro Julii bylo dobře, protože by jí kamarádky pozorovaly, jak se chová o hodině a po hodině k Joemu. Julia už jenom dostala učebnice němčiny a mohla jít domů. Její kamarádky tam ještě musely zůstat, protože si s nimi chtěla popovídat učitelka, kvůli těm jazykům. Šla tedy do šatny aby si vzala bundu a boty. Když vstoupila do dveří šatny zase vrazila do Joeho. Jenom se na sebe usmály a Julia šla dál hledat svojí skříňku. "My na sebe máme, ale štěstí dneska,co?" zeptal se Joe, aby navázal konverzaci. Jeho kamarádi už odešli domů. "Jo to jo!" řekla zmateně Julia. "Koukala jsem, že jdeš taky na němčinu." rychle to zamluvila Julia. "Jo jo, já jsem koukal zase, že ty jdeš na němčinu, hele už budu muset běžet, takže čau." řekl Joe a odešel. Julia si vzala boty a bundu a utíkala domů. Když vyšla před školu uviděla ještě Joeho. Pršelo. Julia u sebe nenosila deštník, protože věřila, že pršet nebude. Ale zmýlila se, lilo jak z konve. Joe si jí také všimnul. Přiběhl k Julii. "Nechceš půjčit bundu?" zeptal se Joe. Julii se z toho zamotala hlava a zavrávorala. Joe jí rychle chytil. Julia se usmála. "Noo, bylo by to od tebe hezký, ale to od tebe nemůžu chtít!" vydolovala ze sebe. "Ale ne, já ti jí nabízím. Na tady máš." řekl Joe a podal Julii bundu, které měla kapuci.
Julia doběhla domů a rychle si zapla počítač. Podívala se na facebook. Nic tam nebylo, když najdenou. Joe je online. Mám mu napsat, nemám mu napsat?! rozmýšlela se Julia. Než to stihla promyslet v okýnku s chatem se jí objevilo čau. No ne? On mi napsal!! Já snad omdlím!! proběhlo Julii hlavou. Pak už mu konečně odpověděla. Psali se asi hodinu, ale pak na Julii zovolala mamka, aby šla jíst. Musela se rozloučit a bežela na jídlo s krásným pocitem.

 


Komentáře

1 em-crazy-girl em-crazy-girl | Web | 23. července 2012 v 23:24 | Reagovat

wáááu..:D docela zajímavý čtení, akorát je to takový: vrazej do sebe, začnou si povídat, kouknou se na sebe, pak pár dalších střetů, psaní si...prostě klasika..;) ale pěkně napsaný, i když tam je pár překlepů...ááá, já furt kritizuju..promiň :DD ále fakt, je to pěkný..;) těšim se na druhej díl..;)

2 megginaa megginaa | 24. července 2012 v 12:29 | Reagovat

[1]: Děkuju, psala jsem to večer, takže za překlepy může špatná vyditelnost písmenek :) Jinak děkuju i za tu kritiku. Druhej díl by mohl být už dneska ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama